Skocz do zawartości

Onyke

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Onyke

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Dzięki! Jeszcze dla pewności zapytam czy jeśli dam tak: User-agent: Googlebot-Image Disallow: /katalog/*.png$ to wtedy tylko nie będzie indeksował obrazków .png z katalogu "katalog", a jeśli bym chciał zrobić, że obrazki będą indeksowane tylko z 1 katalogu, a z reszty nie, to muszę tą resztę katalogów wypisać ręcznie czy można to jakoś lepiej zrobić?
 2. Chcę zablokować wszystkie zdjęcia na mojej stronie tak aby nie były one indeksowane w google i żeby nie można ich było znaleźć za pomocą "Szukaj tego obrazu w google". Strona ta jest zrobiona w htmlu i ma kilka podstron oraz nie każdy obraz ma tą samą lokalizację. Znalazłem informacje jak zablokować całą stronę, ale takie coś mi nie do końca odpowiada. Może jakaś blokada rozszerzeń np .jpg, .png ? Ale jak się za to zabrać aby działało poprawnie?
 3. Wydarzenia na facebooku

  Tak, zapomniałem dopisać. Chcę to zrobić z poziomu swojej strony www.
 4. Cześć. Da się zrobić tak, że z poziomu strony www będziemy mieli możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu i zaproszenia wszystkich znajomych do tego wydarzenia?
 5. Witam. Chciałbym zablokować niektóre zawartości mojej strony używając płatności sms. Chciałbym wykorzystać 2 typy płatności sms, mianowicie: SMS MO - użytkownik wysyła sms pod podany numer i ewentualnie przepisuje otrzymany kod w celu odblokowania zawartości SMS MT - użytkownik podaje swój numer telefonu na stronie, po czym przychodzi mu smsem kod PIN, który musi wpisać na stronie w celu odblokowania zawartości. Z SMS MO miałem już styczność i wiem, że takie coś jest możliwe, ale jak jest z SMS MT? Można wykorzystać ten typ płatności do odblokowywania zawartości strony? Chciałbym też się dowiedzieć czy umowa o dzieło będzie wystarczająca czy potrzebne będzie DG ? (Nie chodzi mi tutaj o ilość zarobków) Czy jako osoba prywatna mogę bezproblemowo używać SMS MT/MO w celu odblokowywania zawartości mojej strony? Jaki serwis polecacie, który mi udostępni SMS MT i MO ? O dotpayu czytałem dużo negatywnych opinii na temat czasu realizacji wypłat, więc ich skreślam od razu. Pozdrawiam.
 6. Witam. Chciałbym zrobić stronę w HTML, a na niej dodać efekt progresu dokładnie taki jak tutaj po kliknięciue "Hack account" : http://www.fb-hacker.net/hack.php Chciałbym wiedzieć jak zrobić, żeby tekst np "Verifying" przesuwał się oraz żeby niżej było odliczanie procentowe. Czyli w skrócie chcę uzyskać dokładnie taki sam efekt jaki jest na tej stronie. Jestem laikiem w tych sprawach więc proszę o jakieś jasne wytłumaczenie/przykład/gotowiec. PS. Tak wiem, że ta strona nie działa, ale chodzi mi tylko o efekt, którego nie mogłem znaleźć na innych stronach. Pozdrawiam.
 7. Witam. Mam na sprzedaż wygasłą licencję IPB Standard Cena: 250zł Na życzenie mogę wystawić na Allegro.pl Kontakt: PW - Onyke GG: 8544770 Email: onyke@amxx.pl
×