Skocz do zawartości

Prizmo

Użytkownicy
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Wszystko napisane przez Prizmo

 1. Witam. Mam problem. Co kilka sekund na moją stronę jest wejście z jakisuuzytkownik.ddns.net Próbowałem blokować adres IP odpowiadający za tą stronę,oraz samego hosta. Nic to nie daje,jak wchodził,nabijał "wyświetlenia" tak dalej sie dzieje. Hosting współdzielony. Jak typa zablokować? User Agent: ELinks/0.12pre6 (textmode; Linux 4.19.57-v7+ armv7l; -)
 2. Ceny kont Premium w popularnych serwisach VOD oraz muzycznych! Netflix 30 Konto Netflix 30 dni premium Ultra HD 4K. Język Polski. Adres email losowy bądź mogę na twój założyć od początku,pod warunkiem że nie miałeś tam wcześniej konta. Zmiana wszystkich danych na koncie na twoje Konto nie jest współdzielone! Należy w 100% do ciebie. Najwyższy pakiet Ultra HD Cena : 8,00 PLN, 2.00 € Płatność: Przelew,PayPal,BTC,Skrill, Lub inna zaproponowana metoda płatności. HBO GO 30 Konto HBO GO Ważność 30 dni od momentu wysyłki! Można zmieniać dane na własne, konto prywatne. Cena: 6,00 PLN, 1.60 € Płatność: Przelew,PayPal,BTC,Skrill, Lub inna zaproponowana metoda płatności. Pornhub 7 Konto na 7 dni. Konto Premium oczywiście w języku Polskim. Konto w całości twoje,nie współdzielone! Możliwość zmiany wszystkich danych Cena: 4,00 PLN, 1.00 € Płatność: Przelew,PayPal,BTC,Skrill, Lub inna zaproponowana metoda płatności. Cda.pl 14 Konto Premium Konto w całości twoje,nie współdzielone! Możliwość zmiany wszystkich danych Działające na każdym urządzeniu. Ważność 14 dni od momentu wysyłki! Cena: 5,00 PLN, 1.20 € Płatność: Przelew,PayPal,BTC,Skrill, Lub inna zaproponowana metoda płatności. Tidal 30 Konto Premium Konto ważne równo 30 dni. Konto z najwyższym pakietem - HiFi. Konto w całości twoje,nie współdzielone! Możliwość zmiany wszystkich możliwych danych. Cena: 8,00 PLN, 2.00 € Płatność: Przelew,PayPal,BTC,Skrill, Lub inna zaproponowana metoda płatności. Deezer 30 Konto Premium Konto ważne równo 30 dni. Konto z najwyższym pakietem - HiFi. Konto w całości twoje,nie współdzielone! Możliwość zmiany wszystkich możliwych danych. Cena: 8,00 PLN, 2.00 € Płatność: Przelew,PayPal,BTC,Skrill, Lub inna zaproponowana metoda płatności. IPLA 14 Działające na każdym urządzeniu. Ważność 14 dni od momentu wysyłki! Konto w całości twoje,nie współdzielone! Możliwość zmiany wszystkich możliwych danych. Dostępne wszystkie pakiety! Cena: 5,00 PLN, 1.00 € Płatność: Przelew,PayPal,BTC,Skrill, Lub inna zaproponowana metoda płatności. Spotify 30 Ważność konta 30 dni od momentu wysyłki! Konto w całości twoje,nie współdzielone! Możliwość zmiany wszystkich możliwych danych. Cena: 4,00 PLN, 1.00 € Płatność: Przelew,PayPal,BTC,Skrill, Lub inna zaproponowana metoda płatności. Kontakt PW bądź email. Dane do logowania wysyłam najczęściej w ciągu 10 minut. Konta są nowe,założone świeżo dla każdego kupującego. Nie są one z "kradzionych" kart czy też baz danych,a zakładane z własnych prywatnych zasobów.
 3. Linux - panel www dla laika?

  Vesta? sprawdź kiedyś korzystałem było ok.
 4. Golarka elektryczna

  Sam korzystam z golarki Braun series 3,od ponad 4 lat. Folia mniej więcej starcza na rok,koszt nowej to około 100 zł. A muszę powiedzieć że mam twardy zarost,i jednorazówki tak jak się nazywają były na jeden raz. Więc polecam.
 5. [SPRZEDAM] Unikalny Skrypt BOOSTA !

  Kolega chyba kropki zapomniał tam wstawić,zrobię to ewentualnie za niego. 70.0 i może jakiś gimbus to zakupi.
 6. [dyskusje] Hekko.pl

  https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/stara-baza-hekko-pl-w-sieci/ Zawartość bazy się zgadza,znalazłem tam swój stary email
 7. Konto awaryjne

  Nie ma żadnego haczyka w Smart Banku,korzystam od lutego tego roku,i nic się nie wydarzyło. Konto w 100% jest darmowe,w przyszłym roku będzie więcej takich ofert zapewne.
 8. Mówisz tak jakbyś swoje dane dał na tym 1free Proponuje zająć się swoją piaskownicą a nie cudzą Życzę powodzenia w rozwijaniu keex.pl.
 9. http://allegro.pl/show_user.php?uid=25335415&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg I wystarczy już podziękować
 10. [SPRZEDAM] GameHostingTalk.pl

  Na reklamach Google AdSense nie zarobicie.. Domena zbanowana,sprawdzane przed chwilą,nakierował mnie temat na jednym forum. Bo były problemy z ich wyświetlaniem.
 11. Sprzedam serwer CS:GO

  Po pierwsze nie ma 80 slotów w CS:GO Po drugie ewidentnie pisze że jest ich 16 Evobattle.com rozumiem? nie widziałem żadnego "konkursu" Nie wiem kogo ty chcesz oszukać.
 12. Hosting z holandii VPS

  http://www.webhostingtalk.pl/topic/51716-webhosting-oraz-vps-z-ochrona-blazingfastio/?do=findComment&comment=441820
 13. Spam po zmianie usługodawcy?

  Ja też to dostaje to samo na interia.pl więc co oni też sprzedali baze do spamu? Widocznie gdzieś masz subskrybcje,i lecą z tobą.
 14. Pierdu pierdu Strona według GA ma około ~8 tysiecy unikalnych odwiedzin dziennie,a u was ma aż 15! Z tego dodam że 83% to wejścia z Polski. No i co w takim wypadku? szkoda dla was czasu,racja poszedłem do konkurencji,adcat oraz upcpm i nie ma tam żadnego problemu z tym. Dostałem odpowiedz że wasi technicy sie tym zajmą,małe ale,posiadam na forum aplikacje IP Nexus i doskonale pokazuje mi ilość kliknieć w link tudzież baner,oraz ilość ich wyświetleń. Według tych statystyk mam w niektóre dni nawe 30 kliknieć,ale według was mój serwis odwiedziło tylko 15 osób. Więc kto tu kłamie? skrypt oparty o IPB czy wy? Obstawiam w ciemno że wy. I taka jest prawda o was,czy na zarabiam czy gdzie indziej. W końcu wam to ktoś "grubszy" pociśnie,jeszcze chwile.
 15. Sprzedam Forum

  No w sumie racja. Puste forum z żadnym ruchem stać będzie i na takim hostingu.
 16. Sprzedam Forum

  Pod IPB hosting za 20zł dobre
 17. Sprzedam Forum

  W tym wypadku Retail. Ale co to za różnica
 18. Ciekawe miejsca w Rabce. Dosłownie 2 zdjecia? Rozumiem,że nie chcesz przyciągnać klientów. Maciejowa,Zdrojowa,Polczakówka,Siwy Dym. Nawet wakacyjne wieczorki taneczne,mogą nie jednego przyciągnać. Dodaj coś wiecej od siebie. Gdyby nie to,że jestem z Rabki,po opisie twojej strony nie pojechałbym tam bo i po co. Trasy rowerow,może jakieś szlaki turystyczne dodaj,opisz co można zrobić (oprucz picia w takim domku i ogladania TV)
 19. [VPS] Automatyczny Fast Download

  No to 2min po tym co zrobisz,jakis rusek przejmie kontrole nad twoim serwerem. Zabawi sie hasłem i będziesz szukał winnych. RCON sie do polecenia startowego dodaje. z server.cfg obecnie da sie wszystko wyciągnać. Wygoda? Jaka w tym wygoda że dasz do pliku.
 20. [Kupię]Licencję IPB

  Raczej nie. Sprzedałem i poszło wszystko szybko.
 21. Scrypt filmów online 1 licencja+Baza filmów

  Autor ci zezwolił na odsprzedaż? Dodałeś informacje że ten skrypt to jedno wielkie gówno? Za 30zł bym tego nie wział. To samo kupiłem kiedyś od typa,i leży. Zmarnowałem tylko pięniadze. Co z tego że ma 'baze" filmów. Jak 95% z nich już nie działa. Konto Premium jak ci sie sprawuje? Pewnie ci sie nie sprawuje. Do tego bot z seansuj i jazda. Skrypt nie wart 30zl jak napisałem.
 22. Oszacowanie ilości odsłon

  Migracja jest tak prosta z phpbb3 do IPB że laik sobie radzi (przeważnie) Więc to nie jest problem dla ciebie w tym momencie.
 23. Prośba

  Poszło PW ze spakowanym juz skryptem.
 24. Kupno aplikacji facebook

  Czarny dzień dla viralek sprzed 1 maja
×