Skocz do zawartości

Borówa

Użytkownicy
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

-9 Coś nie tak

1 obserwujący

O Borówa

 • Ranga
  Czasami na forum

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://brwCode.pl
 • Skype
  borowa3471

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  localhost
 • Zainteresowania
  HTML, CSS, PHP, HLDS
 1. [Opinie] Mintshost.pl

  Jaką usługę wybrałeś? Bo przy kupnie mojego VoiceVPS okazało się że: Ja: Tak na marginesie, w panelu moja usługa jest pokazywana jako nie aktywna. Mintshost: Uslugi sa tworzone recznie wiec ten status nie odnosi sie do realizmu Trochę to mało profesjonalne - "jest po to aby był". Przypomniało mi się że ponoć udostępniają jakiś "Panel zarządzania" do VoiceVPS - szkoda nie otrzymałem żadnej informacji jak się do niego dostać. Ale dziś się upomniałem, no zobaczymy co z tego wyjdzie.
 2. [SZUKAM] Hosting www

  Interesowała by mnie oferta z brakiem limitu transferu, ale jak widać - większość oferuje jakiś limit. A więc jeżeli chodzi o limit transferu to mógłbym ostatecznie skorzystać z oferty oferującej przynajmniej 10GB miesięcznie.
 3. [SZUKAM] Hosting www

  Mintshost raczej odpada, nie przykładam do nich jakiś większych nadziei. Dlatego że hosting z którego korzystam nie należy do tych "niezawodnych". Częsta nie aktywność serwera, długie oczekiwanie na odpowiadanie supportu, brak przydatnych funkcji w panelu - to nie dla mnie. Mało, około 10GB miesięcznie.
 4. [SZUKAM] Hosting www

  W najbliższych tygodniach "uciekam" jak najdalej od firmy gdzie aktualnie jest postawiona moja strona WWW, i związku z tym szukam nowego hostingu - do 110 zł za rok. Minimalne wymagania: - pojemność 5GB - bez limitu transferu - 5 kont pocztowych - 4 bazy danych MySQL - 3 domeny (10 subdomen) - zarządzanie DNS domen - cPanel (ewentualnie DirectAdmin) Myślę że coś dla mnie się znajdzie. Pozdrawiam.
 5. Rekord dla subdomeny

  Cześć, posiadam wykupioną domenę w AZ.pl i przypisane do niej adresy DNS hostingu na którym jest podpięta - host247.pl. Chciałbym stworzyć subdomenę z rekordem A na wskazany przez mnie adres IP. Lecz pojawia się problem, support host247 nie może wykonać tej akcji bo "Domena nie jest przez nas rejestrowana. Proszę przekierowania robić z poziomu ustawień u rejestratora.", zaś aby działać w ogóle ze strony AZ musiałbym ustawić dla domeny ich domyślne DNS'y. Kiedyś korzystałem z innego hostingu i także miałem domenę w AZ, ale wtedy nie było żadnego problemu by ustawić rekord dla subdomeny w panelu hostingu, tu jest inaczej. Jakieś propozycje?
 6. Opis: Zakodowany, unikalny szablon HTML+CSS pod radio internetowe + dołączam pełne pliki PSD. Kod szablonu napisany w czytelny sposób, i prosty do edycji. Demo: Kliknij aby zobaczyć Cena: 25 zł Płatności: Przelew Kontakt: GG 2624779 Szablon sprawdzany na przeglądarkach: - Google Chrome ✓ - Mozilla Firefox ✓ - Opera ✓ Sprzedaje tylko jeden raz. Po zakupie zakazuje usuwania stopki autora.
 7. [SPRZEDAM] Szablon GoSpeak + PSD

  Szablon sprzedany.
 8. [SPRZEDAM] Szablon GoSpeak + PSD

  Poprawiam odsyłacz do wersji demo. Nowe demo: Kliknij aby zobaczyć Nowa cena: 40 zł
 9. Opis: Sprzedam unikalny szablon napisany w HTML+CSS, jQuery i paru cząstkach PHP. Służył on pod stronę dla publicznego serwera głosowego, lecz myślę że pod "coś" innego też się nadaje. Podstrony są wczytywane bez przeładowywania całej strony - skróca to czas ładowania. Dołączam także pełny plik .PSD z projektem graficznym (PhotoShop). Demo: Kliknij tutaj Cena: 45 zł Płatność: Przelew Kontakt: GG 2624779 Sprzedaje tylko jeden raz. Po zakupie zakazuje usuwania stopki autorów.
 10. Szukam informacji jak zablokować użytkownikom quest możliwość komunikacji tekstowej z innymi użytkownikami serwera (prywatny czat) na serwerze TeamSpeak3.
 11. Opis: Kupię klucz steam do gry Counter-Strike 1.6 Cena: Płacę 42 zł na hostingu GameSol.pl Kontakt: GG 2624779
 12. Opis: Zakodowany szablon pod phpBB by Przemo Cena: 23 zł SMS Kontakt: GG 2624779 Screen: Szablon sprzedaje tylko jeden raz. LiveDemo mogę udostępnić po napisaniu na Gadu-Gadu.
 13. Sprzedam skrypt sklepu automat

  Posiadasz zgodę XvAK na sprzedaż owego skryptu? Jeżeli tak to proszę o dowód w postaci screena.
 14. Ale czy to będzie Twój problem? Zastanów się. Wujek dobra rada się znalazł (...) Koniec tematu.
 15. Po pierwsze to nie odbiegajmy od tematu. Na obecny czas nie mam żadnych plików MT2 więc nie potrzeba mi żadnej licencji. I temat jest jasny. Nigdzie w moim 1 poście nie widzę bym was prosił o to byście się mnie pytali czy mam licencje na pliki MT2. A więc jeżeli chcecie nabić sobie posta bezsensownym pytaniem to tego nie róbcie bo nie jesteście o to proszeni. Zainteresowałem się już owym Kimsufi. Temat wyczerpany.
×