Skocz do zawartości

.:KuKiS:.

Użytkownicy
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O .:KuKiS:.

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Damian
 1. Status streamu na stronie WWW.

  Dzięki, widziałem to, ale ten skrypt z tego co się orientuję, to sprawdza poprzez rtmpdump i wyrzuca parametry statusu RTMP dopiero po wysłaniu zapytania, a mi zależy na skrypcie, który sprawdzi to bez Rtmpdump'a. Coś a'la tester otwartych portów online, z tym że status będzie sprawdzany automatycznie np. co 5 sek.
 2. Witam, przeszukałem chyba większość google, i ciągle nie mogę sobie poradzić z jednym problemem. Mianowicie potrzebuję umieścić na stronie WWW status live streamu RTMP/RTSP, dokładnie chodzi o to, że jeśli strumień jest nadawany to np. pojawia się napis (online) , że strumień jest aktywny, bądź jakiś obrazek, a jeżeli strumień jest nieaktywny to pojawia się napis (offline), bądź analogicznie inny obrazek. Jakieś pomysły na coś takiego?
 3. Witam, chciałbym zrobić streaming dla grona ok. 50-100 osób. Chciałem skorzystać z serwisów takich jak np. Ustream/Livesteram/Popler, co o tym sądzicie? Zależy mi na tym, aby mieć własny odtwarzacz. Do tego steraming będzie z dwóch kamer, obraz z nich chcałbym przełączać z komputera. Do nadawania mam zamiar używać xsplita, daje on sporo opcji.. Mój upload to ~1024kb/s, jak myślicie, jaka jakość na tym pójdzie? Zależy mi na dźwięku 96 lub 128kb/s. Jaki sprzęt: procesor/ram/karta graficzna musi być do nadawania?
 4. Poczta e-mail. Adres?

  Chciałbym, aby te wiadomości nie były w spamie, po prostu jest to nie wygodne dla użytkowników...
 5. Poczta e-mail. Adres?

  Poczta na gmail. Mam do wyboru w konfiguracji dwie funkcie mail i SMTP. Próbiwałem wysyłać z admin@twojadomana.pl i z Nazwa@gmail.com
 6. Poczta e-mail. Adres?

  Hm.. no tak, ale inne strony tak nie mają... Chyba, że to wina hostingu...
 7. Poczta e-mail. Adres?

  Ok, udało mi się skonfigurować wysyłanie e-maili aktywacyjnych, tylko nie wiem, czemu lądują one w spamie... Ale tego chyba nie da się zmienić.
 8. Poczta e-mail. Adres?

  Wszystko mam, host, login itp. Muszę poszukać konfiguracji serwera w ustawieniach... Szczerze to tutaj jest lepsza atmosfera i szybsza odpowiedź niż na Forum InviSionize, tam tylko krytykują ludzi.
 9. Poczta e-mail. Adres?

  A gdzie mogę to edytować? Niestety ustawienia mam po Angielsku a znajomość mojego angielskiego jest słaba jak na razie.
 10. Poczta e-mail. Adres?

  Tak, e-mail już zrobiłem i działa na domenie .pl. Tylko nie wiem czemu IPB nie wysyła linków aktywacyjnych.
 11. Poczta e-mail. Adres?

  Ok, udało mi się to ogarnąć, przy okazji spytam, IPB nie wysyła mi linku aktywacyjnego, w czym może być problem?
 12. Poczta e-mail. Adres?

  Witajcie, zakupiłem hosting w 2ap.pl i mam tam pocztę, np. admin@twojedomena.2ap.pl. Kupiłem domenę .pl na az i chciałbym mieć e-mail admin@twojadomena.pl czy to możliwe? Co w tym wypadku zrobić?
 13. Skrypt blogowy - gBlog

  Nadal aktualne?
 14. [Prośba] Ściągnięcie filmu z yt.

  To nie ten film. Ciekawi mnie jak zmieniło video, a tytuł został oryginalny. Chyba jednak tego filmu nie da się pobrać, mimo wszystko, jakby ktoś jeszcze próbował to proszę o link
 15. [Prośba] Ściągnięcie filmu z yt.

  Dziękuję Hm.. Osoba która go wstawiła mówiła, że działa w Usa.
×