Skocz do zawartości

AdiQ

Użytkownicy
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O AdiQ

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Adrian
 1. Witam, jako iż nie korzystam już z ów skryptu, mam do odsprzedania dożywotnią licencję. Koszt takiej licencji to ok. 300 zł Licencja działa na serwerach bizneshost i większości serwerów innych firm znajdujących się w serwerowni BH. Kupujący otrzymuje UID oraz LID potrzebny do konfiguracji skryptu. Po zakupie proszę przekazać mi adres IP oraz dane o systemie na którym ma działać DA. Uwaga! Nie udzielam wsparcia w zakresie konfiguracji, czy instalacji skryptu. Proszę o nie rozpoczynanie dyskusji nt. przedmiotu sprzedaży bo było to wałkowane już wielokrotnie Z chęcią udzielę wszelkich odpowiedzi poprzez PW. Możliwe wystawienie FV na poniższą kwotę netto.
 2. Proszę o zamknięcie tematu.
 3. Kontakt jest, niestety nie byłem w stanie sprawdzić wiadomości przez te pare dni. Wciąż aktualne.
 4. Niestety ja również tak mam. Wynika to z uwagi że te vpsy stoją na ich pierwszych dedykach i musieli by wszystko przenosić co też do końca nie jest możliwe. Zawsze można spróbować dogadać się w kwestii anulowania i założenia nowej usługi z zachowanie proporcjonalnym kwoty już zapłaconej.
 5. Prawnikiem nie jestem, ale chyba warto czytać dokładnie nawet tak proste regulaminy a nie dyskutować o fikcji. Na skutek działania Klienta powodującego wymierne szkody lub zakłócenie pracy Mintshost Usługodawca zastrzega sobie prawo do rozwiązania umowy w trybie natychmiastowym w przypadku gdy funkcjonowanie usługi klienta zagraża stabilności sieci lub stabilności innych użytkowników. Uwaga! "Na skutek działania Klienta". Jeżeli to ciebie atakują DDoSami to nie jest twoje działanie (no chyba że rzeczywiście sam siebie ddosujesz i mają na dowód odpowiednie logi z twoim adresem). Nie ma takiej możliwości żeby wymawiali jakiekolwiek usługi z tego powodu. Kolejna sprawa, co ma znaczyć "poziom standardowej ochrony ddos"? Z tego co mi wiadomo serwerownia ma filtrowanie sprzętowe na duże ataki, a z mniejszymi musimy poradzić sobie sami (vps, dedyk) poprzez odpowiednie filtrowanie. W przypadku hostingu podejrzewam że istnieje bardziej restrykcyjne filtrowanie na całym serwerze. Nie da się już zapewnić "wyższego" poziomu ochrony bez ingerencji w samą budowę witryn itp.
 6. Ceny dyktuje rynek. Oddam w dobre ręce za stówkę netto
 7. Witam, jako iż nie korzystam już z ów skryptu, mam do odsprzedania dożywotnią licencję. Koszt takiej licencji to ok. 300 zł Licencja działa na serwerach bizneshost i większości serwerów innych firm znajdujących się w serwerowni BH. Kupujący otrzymuje UID oraz LID potrzebny do konfiguracji skryptu. Po zakupie proszę przekazać mi adres IP oraz dane o systemie na którym ma działać DA. Uwaga! Nie udzielam wsparcia w zakresie konfiguracji, czy instalacji skryptu. Proszę o nie rozpoczynanie dyskusji nt. przedmiotu sprzedaży bo było to wałkowane już wielokrotnie Z chęcią udzielę wszelkich odpowiedzi poprzez PW. Możliwe wystawienie FV na poniższą kwotę netto. Interesuje mnie kwota:
 8. ciągle aktualne, cena do negocjacji.
 9. Witam, mam do zaoferowania konto w rootnode.net. Wszelkie parametry znajdują się na stronie - także nie ma co się rozpisywać. Sprzedaje gdyż nie jestem w stanie wykorzystać multum możliwości hostingu i chce przejść na jakiś zwykły, Konto ważne jeszcze 11 miesięcy (standardowa cena ok.165) - jako że potrzebuje pilnie zmienić hosting chcę jedynie 125 zł i kilka dni na zebranie swoich gratów Oczywiście po zakupie konto będzie zmienione na Państwa dane Pozdrawiam i prosze o szybki kontakt zainteresowanych. Kontakt: (zalecany, najszybszy) email: adiq117@gmail.com tel. 729 121 168
×