Skocz do zawartości

htk

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O htk

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Witam wszystkich. Przez prawie 5 lat prowadziliśmy agencję interaktywną, skupiającą się głównie na tworzeniu stron. Średnio, miesięcznie mamy ponad 30 zapytań o stworzenie stron internetowych. Jako, że oferta była kompleksowa - zapewnialiśmy również utrzymywanie domen, hosting oraz pozycjonowanie. Jako, że plany nam się trochę zmieniają, to postanowiliśmy razem ze wspólnikiem zamknąć działalność oraz przekazać klientów wraz z usługami abonamentowymi innemu podmiotowi. Zależy nam głównie na tym by nowy właściciel był w stanie zaopiekować się naszymi klientami przynajmniej w takim stopniu jak my to robiliśmy. Przejęcie będzie oczywiście odpłatne. Kwota nie jest wygórowana. Dodam jeszcze, że klienci są z całej Polski oraz kilku z zagranicy. Poniżej przesyłam, co dokładnie obejmuje oferta: Baza ponad 100 aktywnych klientów. Utrzymywanie 85 domen. Utrzymywanie 52 hostingów. Utrzymywanie pozycjonowania 3 klientów. Przychód z tytułu tylko usług abonamentowych to ponad 24 tys. zł netto rocznie. Dodatkowo jesteśmy zainteresowani sprzedażą praw do marki, co obejmuje: Nazwa. Logo, identyfikacja wizualna, projekty materiałów reklamowych. Brand hero. Strona WWW. 8 własnych domen z bogatą historią. Konto na Facebook - 750 fanów. Prawo do portfolio + kilkaset naszych podpisów na stronach w internecie. Zainteresowanym udzielę bardziej szczegółowych informacji. Pytania proszę bezpośrednio wysyłać na adres mailowy: flymasterpl@gmail.com lub proszę dzwonić pod nr 692 523 887. Oczywiście będzie możliwy również kontakt osobisty.
 2. Witam wszystkich. Przez prawie 5 lat prowadziłem agencję interaktywną, skupiającą się głównie na tworzeniu stron. Jako, że oferta była kompleksowa - zapewnialiśmy również utrzymywanie domen, hosting oraz pozycjonowanie. Jako, że zamykam działalność chcę przekazać klientów wraz z usługami zainteresowanemu - oczywiście odpłatnie. Poniżej przesyłam co dokładnie oferta obejmuje. Baza ponad 100 aktywnych klientów. Utrzymywanie 58 domen z końcówką .pl o obecnej wartości: 4639,42 zł netto / rok. Utrzymywanie 10 domen z końcówką .com o obecnej wartości: 549,90 zł netto / rok. Utrzymywanie 8 domen z końcówką .com.pl o obecnej wartości: 479,92 zł netto / rok. Utrzymywanie 5 domen z końcówką .eu o obecnej wartości: 224,95 zł netto / rok. Utrzymywanie hostingu dla 47 klientów o obecnej wartości: 9647 zł netto / rok. Pozycjonowanie 4 klientów o obecnej wartości: 11880 zł netto / rok. Dodatkowo mam do sprzedania ok. 10 własnych domen oraz konto na FB (750 fanów). Pytania / uwagi / oferty proszę bezpośrednio wysyłać na adres mailowy: flymasterpl@gmail.com. Po kontakcie mailowym, oczywiście będzie możliwy kontakt telefoniczny/osobisty.
 3. Witam wszystkich. Przez prawie 5 lat prowadziłem agencję interaktywną, skupiającą się głównie na tworzeniu stron. Jako, że oferta była kompleksowa - zapewnialiśmy również utrzymywanie domen, hosting oraz pozycjonowanie. Jako, że zamykam działalność chcę przekazać klientów wraz z usługami zainteresowanemu - oczywiście odpłatnie. Poniżej przesyłam co dokładnie oferta obejmuje. Baza ponad 100 aktywnych klientów. Utrzymywanie 58 domen z końcówką .pl o obecnej wartości: 4639,42 zł netto / rok. Utrzymywanie 10 domen z końcówką .com o obecnej wartości: 549,90 zł netto / rok. Utrzymywanie 8 domen z końcówką .com.pl o obecnej wartości: 479,92 zł netto / rok. Utrzymywanie 5 domen z końcówką .eu o obecnej wartości: 224,95 zł netto / rok. Utrzymywanie hostingu dla 47 klientów o obecnej wartości: 9647 zł netto / rok. Pozycjonowanie 4 klientów o obecnej wartości: 11880 zł netto / rok. Dodatkowo mam do sprzedania ok. 10 własnych domen oraz konto na FB (750 fanów). Pytania / uwagi / oferty proszę bezpośrednio wysyłać na adres mailowy: flymasterpl@gmail.com. Po kontakcie mailowym, oczywiście będzie możliwy kontakt telefoniczny/osobisty.
 4. Wszystko w jak najlepszym porządku na serwerze w hekko.pl. Obecnie z tymi serwisami, co w nazwa.pl mam minimalne obciążenie serwera. Dodam tylko, że obsługa na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za udział w rozmowie.
 5. Wziąłem hosting dedykowany w hekko.pl - podstawowy pakiet. Przenoszę te serwisy, które przekraczały limity z nazwa.pl. Za kilka dni napiszę jak to wygląda.
 6. To proszę, polećcie mi coś z dedykowanym serwerem baz danych. Jakim budżetem miesięcznym muszę dysponować na takie coś?
 7. A co myślicie o serwerze wirtualnym na OVH + Serwer SQL 128MB RAM (o którym pisał @maniektme)?
 8. Przekraczam dokładnie dwa limity: oraz
 9. To może zapytam inaczej: ile musiałbym przeznaczyć miesięcznie, żeby serwer funkcjonował przynajmniej tak jak na nazwa.pl, z jedyną różnicą - posiadał dedykowany serwer baz danych. Bardzo proszę o odpowiedzi, z konkretnymi ofertami.
 10. Lokalizacja: PL lub UE. Budżet: max. 100 PLN/miesiąc.
 11. Witam, obecnie mam serwer w nazwa.pl "Active". Utrzymuje na nim ponad 20 małych serwisów (strony firmowe, prywatne, sklepy, fora). Do tej pory nie było z tym żadnego problemu. Czasami były krótkotrwałe awarie, ale poza tymi kilkoma razami bardzo przyjemnie się użytkowało owy serwer. Problem pojawił się, gdy wrzuciłem tam pewien serwis i jak się okazało ilość danych przesyłanych z/do bazy danych wynosi dla tego serwisu ok. 80 GB na dobę. Na tym serwerze jest limit 10GB na owy transfer. Dostałem informację od nazwa.pl, iż mam 30 dni na rozwiązanie tego problemu. Teraz moja pytanie/prośba do Was - użytkowników. Szukam serwera z dedykowanym serwerem baz danych. Jak już wspomniałem, limity nałożone na bazę danych to jedyny problem, zatem nie musi to być osobny dedyk. Zależy mi tylko na tym by serwer baz danych był dedykowany. Czy istnieje może jakiś serwer wirtualny bez limitów na bazy danych? Pozdrawiam!
×