Skocz do zawartości

randomguy90

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O randomguy90

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Witam Chciałbym zlecić wykonanie szablonu do strony w Wordpressie . Tematyka manga i anime . Kwota którą mogę przeznaczyć to 300 zł ... bez rewelacji ale mam nadzieję że starczy na dedykowaną tematyczną oprawę www.
 2. [dedykowane/vps]Serwer pod magazynowanie plików.

  Dzięki za podpowiedzie ... sprawdzę oferty tych firm. Jeśli chodzi o przeciążenia to użytkownicy nie będą mieli wolnej ręki .... tzn nie będą mogli ściągać wszystkiego na hura ... będą limity dobowe ... wszystko wyjdzie w praniu .
 3. [dedykowane/vps]Serwer pod magazynowanie plików.

  Tranfer min. 1 tb ... najlepiej w Polsce . Co do łącza nie jestem w stanie odpowiedzieć jakie było by najlepsze ( w dedykach jestem co najmniej zielony ).
 4. Witam poszukuję serwera na którym mógłbym składować pliki max do 300-400 mb , które były by potem udostępnianie w formie download dla użytkowników . Interesuje mnie pojemność na początku 500 gb ( z możliwością zmiany parametru) ... Moje zasoby finanswoe to 300 - 400 zł miesiąc .
 5. [Opinia]Wycena systemu zarządzania stroną.

  Chciałbym nadmienić na razie interesuje mnie sam katalog płyt , bez opcji kup/sprzedaj. Z rejestracją/logowaniem użytkowników , katalogiem płyt , oceną , możliwością dyskusji na temat wydawnictwa , oceną płyty i opcją recenzji , dodaniem wybranej płyty na listę (np.posiadam) lub listę (chcę mieć) + panel administracyjny. Ogólnikowo na razie chcę zawrzeć tylko te opcję , dokładne specyfikacje każdej funkcjonalności będę wysyłać już indywidualnie.
 6. Witam. Przymierzam się do rozpoczęcia prac nad stroną internetową . Traktować będzie o muzyce , a dokładniej będzie to katalog płyt kompaktowych ... gdzie będzie można stworzyć listę swojej dyskografii , zawiązywać dyskusję na temat danego wydawnictwa , oceniać je i recenzować . Wszystko to zobrazuję wam na 'żywym' przykładzie. discogs.com Chodzi mi o podobny system . Chciałbym się dowiedzieć ile kosztowało by napisania takiego systemu. Dokładną specyfikację z wybranymi opcjami wyślę na maila , do zainteresowanego programisty. Pozdrawiam.
 7. Serwer dedykowany do 450 zł m-ca

  Dziękuje za odpowiedzi . Serwer już wybrany.
 8. Witam Poszukuję osoby która będzie mogła wykonać system cms dla serwisu internetowego z wybranymi funkcjami , oraz wykonawcę szaty graficznej. Zgłoszenia proszę wysyłać na PW . Z góry dziękuję za zainteresowanie.
 9. Witam Poszukuję serwera dedykowanego , możliwie jak najlepszego w cenie do 450 zł miesięcznie plus ewentualne jednorazowe opłaty. Najlepiej jeśli będzie to Polska firma hostingowa. Za wszystkie propozycje z góry dziękuję .
×