Skocz do zawartości

Adrenalineq

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Adrenalineq

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Witam! Chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do zapoznania się z grą Hero Siege. Już wkrótce zostanie dla niej otwarty nieoficjalny Polski portal. Jest to gra Hack'and'Slash 2D w stylu rogulike. Strona w swojej propozycji dla swoich przyszłych użytkowników proponuje szeroką gamę poradników, artykułów czy też autorskie spolszczenie by ułatwić grę początkującym. Posiadamy również zaimplementowane forum, które nie wymaga założenia oddzielnego konta. W związku z powyższym można i komentować wpisy i rozmawiać na forum używając tylko jednego konta. Nie ukrywam, że jesteśmy zainteresowani jak najbardziej współpracą z serwisami o tematyce gier, hostingi itp. Jak i również z osobami, które posiadają np serwery gier a nie mają własnego kąta - jest ono do uzyskania na preferencyjnych warunkach w skład czego wchodzi darmowa reklama z naszej strony na portalu jak i na forum. Adres strony: www.HeroSiege.pl Start strony przewidujemy na 26.03.2017 Jednocześnie chciałbym tylko nadmienić, iż wraz z startem strony nie jesteśmy wstanie zagwarantować dostępu do wszelkich artykułów czy poradników. Wszystko będzie z dnia na dzień aktualizowane i dodawane. Podczas pierwszych dni otwarcia portalu zostanie otwarta rekrutacja na moderatorów, osoby odpowiedzialne za dodawanie artykułów oraz zostanie uruchomiony konkurs na zachętę, w którym 3 pierwsze osoby zgarniają po 1 darmowej kopii gry Hero Siege. Jeżeli oczywiście jest to zły dział to proszę o przeniesienie.
 2. Witam ! Mam taki problem, że nie potrafię złączyć tych tabel To jest moje zapytanie: SELECT region_players.region_id,user.name,region_cuboid.min_x,region_cuboid.min_y,region_cuboid.min_z FROM region_players,user,region_cuboid WHERE region_players.user_id = user.id AND region_players.region_id = region_cuboid.region_id Potrzebuje wyświetlić wszystkie region_id z tabeli region_cuboid zamiast z region_players pola region_id Jak to zrobić?
 3. [Opinie] Chmurka.pl

  Hosting polecam.. jestem klientem już prawie 2 miesiąc i nie narzekam może raz w ciągu miesiąca zdarzyło mi się nie dostać do swojej strony ale było to krótkotrwałe :-) Pozostałe plusy to + Bardzo szybki + Wysoki uptime + Brak spamu ze strony chmurka.pl na email + Miły support + Niska cena Tylko mi proszę bez komentarzy, że a on to ma.. 1 czy ile tam postów i nie należy mu wierzyć.. ja tylko wyrażam swoją opinię na temat powyższego hostingu.
 4. [opinie] - ddhost.pl

  Odświeżam - czy wie ktoś czy mają oni automatyczne księgowanie przychodzących przelewów ? Bo wysłałem przelew i jestem ciekaw czy wgl otrzymam hosting bo odzewu na e-mail ani w ticketach (niby 24h na dobę) nie ma..
 5. Ontersi.pl - opinie

  Czy ktoś jeszcze podzieli się opinią na temat tego hostingu? Interesuje mnie szybkość otwierania strony przy dużej popularności Oraz o podanie swoich odczuć związanych z tym usługodawcą
×