Skocz do zawartości

woy-s

Użytkownicy
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O woy-s

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Hej, Poszukuję narzędzia, które by działało w środowisku VMware ESXi do zarządzania "projektami", wirtualnymi maszynami, sieciami itd. Generalnie szukam panelu, dzięki któremu użytkownicy mogli by sobie sami tworzyć maszyny wirtualne w ramach jednego, kilku projektów (grup). Głównie chodzi o ograniczenie dostępu, łatwość zarządzania, tworzenia, usuwania wirtualnych maszyn, korzystania z gotowych szablonów i łatwego dostępu przez RDP/SSH (problem z przekierowaniem portów?). Najlepiej jak by to było rozwiązanie Open Source. Trochę poczytałem o OpenStack, jednak z niego nigdy nie korzystałem i nie wiem do końca, czy to jest to, czego szukam. Macie jakieś propozycje lub ciekawe rozwiązania? Ps. Nie muszę się ograniczać do VMware jeśli chodzi o hypervizor aczkolwiek chciałbym to rozwiązanie wykorzystać.
 2. ISPConfig - dwa serwery

  Sporo linków masz na stronie w dokumentacji ISPConfig: https://www.ispconfig.org/documentation/ Możesz także zainwestować 5 Euro i kupić dokumentację do ISPConfig, dużo ciekawych informacji w jednym miejscu. Odnośnie Twojego pytania - tak, da się dodać dodatkowy serwer VPS z jakąkolwiek usługą, którą wspiera ISPConfig.
 3. Witam, Do sprzedania mam stronę www wraz z domeną (zarejestrowana w 2012-03), dotyczącą usług IT (administracja serwerami Linux/Windows, Hosting, wirtualizacja, wsparcie IT, antywirusy (prosty sklep), urządzenia sieciowe Netasq, Barracuda)... livehosting.pl Strona pozycjonowana na poniższe frazy, oparta na CMSie. Szablon łatwy do rozbudowania i ma dużo możliwości. obsługa it kraków (TOP3) administracja serwerami kraków (TOP 4) usługi it kraków (TOP 2) netasq sprzedaż (TOP 1) usługi informatyczne kraków antywirus dla firm Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: woy-s@o2.pl Wojtek
×