Skocz do zawartości

burtek

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O burtek

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. TK Telekom - awaria?

  Witam serdecznie, korzystam z internetu od Telekomunikacji Kolejowej (TK Telekom). Dzisiaj internet strasznie muli, a pingi wynoszą średnią po 810 ms. Może ktoś wie czy to jakaś poważniejsza awaria?
 2. W szczególności to nie chodzi mi o ofertę tylko o to, żeby to działało bez jakiegokolwiek przeciążenia. Ofertę to wiadomo muszę przygotować sam, tak ażeby ona była korzystna. Ale chce głownie nacisnąć na jakość a nie na ilość. Kiedyś pewien administrator z pewnej serwerowni pokazywał mi swój sposób na obliczenie, ile serwerów o danych parametrach można postawić. Używał do tego między innymi parametrów procesora VPS-a. Jednak nie mogę tego sposobu sobie przypomnieć.
 3. Dajmy na to że chciałbym udostępnić serwery www o następujących parametrach: 1 GB pojemności 20 GB transferu/miesiąc To mam rozumieć, że mógłbym założyć 6 serwerów www? Gdyż 120 GB transferu mojego VPS-a : 20 Gb transferu pojedynczego serwera www = 6 serwerów www? A jak z pozostałymi parametrami serwera VPS? I jeszcze jedno pytanie ile GB transferu w zupełności by wystarczy serwerowi o pojemności 1 GB?
 4. Witam serdecznie, jestem na tym forum nowy. Posiadam serwer VPS o następujących parametrach: Dysk twardy: 40 GB Pamięć RAM: do 768 mb (gwarantowana 512 mb) Transfer: 120 GB/miesiąc Liczba procesów: 300 Gwarantowane zasoby procesora: 45% rdzenia procesora tj. 1,2 GHz Łącze z/do serwera: 100 MBit Moje pytanie brzmi następująco: Ile serwerów www mogę założyć na tym serwerze, ażeby wszystko chodziło bez problemów, serwer był nie przeciążony a użytkownicy byli zadowoleni? Czy jest jakiś sposób jak to obliczyć?
×