Skocz do zawartości

Macsch

Użytkownicy
 • Zawartość

  274
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Wszystko napisane przez Macsch

 1. http://www.jqueryrain.com/2012/12/best-jquery-page-flip-book-effect-with-examples/
 2. Z poziomu czego obsługujecie strony

  FlashFXP, Flow, PuTTY
 3. Dodaj sobie do modelu: protected $dateFormat = 'r';
 4. https://twitter.com/awscloud/status/836666548311859200
 5. TechMania - wszystko o technologiach!

  Po wejściu na stronę, człowiek ustala dwa fakty: 1. Nie działają grafiki. Żadne. 2. Artykuły mają onetowskie tytuły. Tytuł wpisu: "Samsung Galaxy S7 Edge nie otrzyma aktualizacji do Android’a 7!". Treść: "Ale spokojnie! S „siódemka” nie otrzyma go w pierwszym kwartale 2017 roku, później oczywiście tak" PS: Jak to jest, że aktualna data jest ważniejsza niż nawigacja? Wydaje mi się że większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jaki mamy dzień.
 6. Założenie prostego forum.

  Łatwe w zarządzaniu może i tak, ale na pewno nie lekkie dla serwera, szczególnie przy większym ruchu.
 7. Witajcie, AdminZone.pl jest skierowany na administratorów forów, blogów, portali a także ich moderatorów. Całości dopełnia dział programowania. Forum "zaczyna karierę" więc uwagi dotyczące małej ilości postów czy użytkowników są zbędne, każda strona miała swoje początki - jedna lepsze a inna... nie. Aktualnie forum nabiera ruchu na phpBB3, albowiem przy tworzeniu miałem (dalej mam) obawy co do przetrwania jego, więc w razie gdyby nie spotkał się z chociaż minimalnym ruchem - nie będę miał wyrzutów o niepotrzebny zakup IPB. Kontynuując temat IPB - postanowiłem sobie że jeżeli forum spotka mniejszy lub większy sukces, będzie konwersja wraz z jakimś nowym stylem. Wygląd jest standardowy ze zmienionymi kolorami, miało być czysto, przejrzyście i szybko. Całość jest prowadzona tylko z pasji i coraz większym zainteresowaniem moim na tą tematykę przez co nie ma i nie planuję dodawać żadnych reklam czy linków sponsorowanych. Na pozdrowienie!
 8. Szukam skryptu pod forum

  phpBB 3.1, Flarum, Discourse, NodeBB.
 9. Poczytaj o Rich results https://developers.google.com/search/docs/guides/intro-structured-data
 10. Malutki i darmowy VPS do nauki?

  Do nauki i za darmo polecam Vagrant z jakimś boxem np. ubuntu https://atlas.hashicorp.com/ubuntu/boxes/trusty64 # Albo docker.
 11. Baza danych w Laravel

  Dlaczego nie zapisujesz do cache tych wyników?
 12. Aktualizacja do IPB 4

  Sprostuję - nie "przerobienie" a "pisanie od nowa", jest w tym duża różnica. Cały system szablonów również się zmienił więc cały aktualny styl trzeba by było również przepisać. Nie wspomnę już o tym że IP.Board 4 aktualnie moim zdaniem jeszcze nie jest gotowym produktem.
 13. Komunikator!

  https://blog.torproject.org/blog/tor-messenger-beta-chat-over-tor-easily WhatsApp ma E2EE https://www.whatsapp.com/faq/en/general/28030015
 14. Vagrant + Windows

  VirtualBox 5.0.20 r106931 Vagrant 1.7.4 Próbowałeś na innym boxie?
 15. Vagrant + Windows

  Korzystam od bardzo dawna z Vagranta (z virtualbox) na windows 10 i nie mam żadnych problemów. Spróbuj z dockerem.
 16. Pochwal się prędkością swojego LTE

  Ile płacicie za takie LTE?
 17. Pochwal się prędkością swojego LTE

  Teraz się cieszę że nie postawiłem w domu LTE, miałem nadzieję że jest lepiej ale z tego co widzę, nawet w warszawie, jest słabo.
 18. Edge - dziwne przypadki

  Mam ten sam problem z vagrantem, też nie działa w Edge. Oczywiście wszystko jest w imię "bezpieczeństwa". Sprawdzałem rozwiązania: https://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/0face535-3c7a-4658-be34-6c376322ca34/microsoft-edge-cant-open-local-domains http://stackoverflow.com/questions/32384571/why-does-microsoft-edge-open-some-local-websites-but-not-others-where-the-doma Ale nie rozwiązało to problemu. Finalnie uznałem że Edge nie jest wart mojego czasu spędzonego na próbie rozwiązania tego i całkowicie zignorowałem tą pseudo "nową" przeglądarkę (tak samo jak ignorowałem IE w poprzednich wersjach windowsa).
 19. Zaawansowany tutorial CSS

  Polecam książki od Lea Verou http://www.amazon.com/CSS-Secrets-Lea-Verou/dp/1449372635
 20. Włamanie do 2be.pl

  http://www.dns.pl/adweb.html
 21. http://antyweb.pl/niemiecki-gigant-hostingowy-11-przejmuje-home-pl/
 22. Hosting plikow

  https://github.com/nokonoko/Pomf
 23. Wordpress-zabezpieczenia

  Jeżeli nie planujesz mieć innych stron na tym koncie hostingowym to możesz przenieść pliki WordPress do public_html, jednak ja polecam public_html/domena.ext. Tak. Możesz nazwać dowolnie. To zależy od konfiguracji serwera. Jeżeli jest to Apache i w pliku .htaccess dodasz: Options -Indexes To zawartość katalogów nie będzie pokazywana.
×