Skocz do zawartości

Danor

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Danor

 1. Cześć Wszystkim! Przeglądając tematy zauważyłem, że wiele razy przewijały się poszukiwania paneli do zarządzania serwerem, jednakże zawsze poszukiwane są panele darmowe i opensource. Nikt nigdzie nie wspominał o ISPManager (dobra, są jedynie bardzo stare tematy, bez opinii) i zdaję sobie sprawę, że jest to panel płatny, ale chciałbym uzyskać jakieś opinie na jego temat oraz jak wypada w porównaniu do darmowych paneli (polecanego ISPconfig czy VestaCP). Opłaca się go kupić do prywatnego użytku? A może nie ma o czym rozmawiać? Pozdrawiam!
 2. Czy DigitalOcean robi problemy w przypadku sprzedaży konta? Uzbierało mi się trochę $ które chciałbym spieniężyć, a nie chcę zakładać nowego wątku nie upewniając się wcześniej..
 3. "odwiedzam IP serwera" - pewnie tu tkwi problem
 4. Poszukuję osoby z serwerem

  Istnieje jeden wzorowy serwis (RealMadrid.pl) oraz powstaje jeden serwis użytkownika @macierze, daje to nam dwa serwisy o Realu Madryt. Jeżeli są tylko dwa serwisy to nie ciężko jest chyba zostać "jednym z najlepszych". O tej porze tak to rozumiem, może błędnie Btw: Multi cytowanie ss*e.
 5. Polska - Anglia

  @up Jak na mistrzostwach na Ukrainie
 6. Wanie zauwayem e ju TT dziaa dobrze. Dziꫩ!
 7. Błędy - WHT

  A co jeśli to się dzieje przynajmniej raz dziennie? Przecież style się tak często nie zmieniają, a błąd po już kilkukrotnym odświeżeniu cache wciąż występuje. (Win7 + Chrome 19.0.1084.52)
 8. Błędy - WHT

  1. Reklama portalu WHT.pl jest szersza od innych reklam umieszczonych w prawej belce forum, przez co pojawia się poziomy suwak przy rozdzielczości 1280x800 - http://iv.pl/viewer....33659590157.png 2. Podczas pisania nowego postu/odpowiadania na temat, z prawej strony pojawia się stopka (a), natomiast belka z reklamami przesuwa się w miejsce stopki (b).. - (a) http://iv.pl/viewer....84105438129.png (b) http://iv.pl/viewer....97785653788.png Chciałbym zauważyć, że kiedyś w tym miejscu było pole pokazujące liczbę odwiedzin forum przez danego użytkownika, które zmieniło się w "Oglądnięcia profilu" po jednej z aktualizacji forum.
 9. Nulled?

  Na zagranicznym forum ipbthai znajduje się temat "[NULLED] Invision Power Board 3.2.3 + Apps Suite", edytowany przez "keen1234", a więc nulled.
 10. Virtualbox problem linux Debian

  Wg strony AMD ten procesor nie obsługuje wirtualizacji Źródło: link
 11. Wybiera się ktoś na koncert?

  Witam. Jak wyżej, zapraszam do Gliwic. Więcej informacji pod adresem http://igry.gliwice.pl
 12. Serwer pocztowy

  Alternatywa bardzo dobra, tylko jeżeli się nie mylę, webmail jest płatny. Pozdrawiam, Zbigniew K. Edit: wood, dokładniej to wygląda tak, że Ty sam dodajesz tylko 5 rekordów MX oraz 1 CNAMES dla Twojej domeny, nie ma potrzeby (i chyba możliwości), przenosić domenę do Google'a. Wszystkie pozostałe usługi po za pocztą działają normalnie.
 13. Serwer pocztowy

  Wood, to co napisałeś dotyczy tylko i wyłącznie rejestracji nowej domeny w Google. Edit: Zresztą jest to napisane na zakładce, zaraz nad tym co zacytowałeś. Pozdrawiam, Zbigniew K.
 14. Serwer pocztowy

  Witam. Jeżeli ma to być max. 20 skrzynek, to może aplikacja Google w wersji standardowej się nada? Limit skrzynek w bezpłatnej wersji, to 50 sztuk, a pojemność jak zwykłego konta GMail. Dostępnych jest również kilka innych aplikacji, za darmo. Wszystko co trzeba zrobić, to dopisać kilka rekordów MX i bodajże jeden rekord CNAMES dla domeny. Link:Aplikacje Google Pozdrawiam, Zbigniew K.
×