Skocz do zawartości

Polecane posty

Opinie o webserwer.pl / hoga.pl

Temat uaktualniany na bieżąco

 

Witam!

Prosiłbym o wyrażenie swoich opini na temat hostigu na webserwer.pl.Zapraszam byłych i aktualnych użytkowników webserwer.pl .Ostatnio dało się zauważyć pozytywną zmianę lub zmiany na serwerach, zwiększenie limitu transferu ponad trzykrotnie oraz inne zmiany.

Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ostatnio na webserwer.pl konto, na którym działa jeden Wordpress z dodatkiem Super Cache, a więc większość wywołań to pobrania statycznych plików.

 

Mimo to - choć ruch na stronie jest znikomy - sam nierzadko obserwuję błędy 500. Na "niewygodne" pytania support nie odpowiada (pytałem o przyczynę błędów 404 dla istniejących plików, lub zwracanie strony o długości 0).

 

Nie polecam nawet na mało istotną stronę.

Witam!

Jeżeli chodzi o support to nie narzekałem problemów nie było, natomiast z błędami typu 500 to rzeczywiście były ale wiem że zawsze można się z nimi dogadać z tym tylko że w pewnych granicach mogą działać.Jeżeli chodzi o awaryjność to jest ekstra, ostatecznie proszę do nich zadzwonić i problem powinien być wyjaśniony.Dla informacji, w tamtym roku zmienili sprzęt na lepszy z tym tylko że wydajność jest słabą stroną niższych planów hostingowych.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

(..)błędy typu 500 to rzeczywiście były  (...).Jeżeli chodzi o awaryjność to jest ekstra

Przepraszam ale nie rozumiem, błędy 500 a awaryjność to jakaś różnica? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie rozumiem, błędy 500 a awaryjność to jakaś różnica? :)

 

Wyobraź sobie że jest... 500setki to overloaded (przekroczenie limitów np. cpu przez usera).

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

Miałem tam konto kilka lat temu jak prowadziłem sklep internetowy, wlasnie te 500, których nikt nie mógł wyjaśnić

Widzę, że nic się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×