Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dj Tomas

[OPINIA] Hitmy.pl

Polecane posty

Nie dawno powstał nowy hosting - http://hitmy.pl. Szablon darmowy, html, zero profesjonalizmu, admin 12-13 latek, serwery w kimsufi lub ovh.

 

Co sądzicie? Proszę o opinie :)

 

PS.: Zapomniałem, zero danych "firmy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

 

To nie jest jeszcze gotowe, więc nie jest jeszcze zarejestrowana firma... Mam prawie drugie tyle lat, a serwer w ovh... i co tak się cieszysz że Ci powiedziałem że mam w ovh?

 

End

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaż narazie jest wyłączona ponieważ firma narazie nie istnieje i nie wiadomo czy kiedyś będzie istnieć, narazie tylko trwają testy skryptu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak dałeś mi link do tego profilu, on nie należy wogóle do mnie... Zachwile napisze do NK o usunięcie profilu za podszywanie... Lat mam tyle ile w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

active hosting mówie Wam logicznie wiadomo że firmy nie założy jak jest 45 gb limit transferu i 10 gb dodatkowego, a są pakiety z 200 gb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dałeś mi link do tego profilu, on nie należy wogóle do mnie... Zachwile napisze do NK o usunięcie profilu za podszywanie... Lat mam tyle ile w profilu.

 

Koleś podał imię i nazwisko w profilu WHT, na n-k istnieje ktoś z takimi danymi, po za tym w info o sobie napisał "W internecie znany jako "Szud"". Nie ma mowy o podszywaniu, bo znałem Cię wcześniej, byłeś phiserem, kradłeś konta rapidshare.

 

Teraz masz nowy pomysł na "bizes" - uruchomiłeś hosting.

 

Prawda jest taka, że jesteś 11 letnim gnojkiem, który "liznął" trochę informatyki, i myśli, że cwaniakując uzbiera na nowy procesor lub "ramy".

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na temat hostingu narazie nie pisze... Na stronie pisze że nie sprzedaje, jak zarejstruje firme napisze i zobaczysz że jestem pełnoletnią osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat hostingu narazie nie pisze... Na stronie pisze że nie sprzedaje, jak zarejstruje firme napisze i zobaczysz że jestem pełnoletnią osobą...

 

ta

 

 

mod wywal już to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×