Skocz do zawartości
MrBAD

[Opinie] Elock.pl

Polecane posty

Witam.

 

Zauważyłem, że nia ma tutaj tematu o Elock.pl . Chodząc po internecie znalazłem tą stronę. Oferta? Tania.

Macie jakieś doświadczenia związane z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Trasnfery bez limitu od 12zł rocznie

- Firma podpiętą pod "zaprzyjaźnioną" z innego miasta

- Skrytka pocztowa, brak telefonu

- Tak wąskiej strony to jeszcze nie widziałem :D

 

Taki EOT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Trasnfery bez limitu od 12zł rocznie

- Firma podpiętą pod "zaprzyjaźnioną" z innego miasta

- Skrytka pocztowa, brak telefonu

- Tak wąskiej strony to jeszcze nie widziałem :D

 

Taki EOT :D

 

Adrian, ale jesteś wygodny, wciśnij kilka razy "ctrl+" to Ci się poszerzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem się przedstawić nazywam się Daniel Nowak,

dziękuję za informacje dość wąska ta moja strona to fakt.

Dziękuję iż tak zaszczytne grono ma ochotę rozmawiać o moim hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zdecydowanie NIE POLECAM HOSTINGU !.

 

2 lata temu, kiedy to jeszcze wcześniej działało wykupiłem tam resellera, potem miałem mieć vpsa. Pan mi odpowiedział że vpsa niestety nie dostane, zaproponowałem aby odpalił 2 serwery cs. I od tej pory kontakt się urwał moje 100 zł przepadło.

 

Potem strona nie działała, i teraz widzę że znowu wróciła do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na krzak to mi to nie wygląda, działalność zarejestrowana. Jednak ceny bardzo niskie jak na serwer w Polsce, więc nie wiem czy taka działalność będzie rentowna. Reseller 20 złotych brutto z nieograniczonym transferem. Cos bardzo tanio, chyba najtańsza oferta resellera w Polsce o ile sie nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na krzak to mi to nie wygląda, działalność zarejestrowana. Jednak ceny bardzo niskie jak na serwer w Polsce, więc nie wiem czy taka działalność będzie rentowna. Reseller 20 złotych brutto z nieograniczonym transferem. Cos bardzo tanio, chyba najtańsza oferta resellera w Polsce o ile sie nie mylę.

 

Witam, na początku proszę o kontakt Pana o nicku nvu , na PW - faktycznie miało miejsce zdarzenie tak wychodzą spółki - nie polecam , wszystko na PW wyjaśnimy i rozliczymy.

Firma ma nip i regon i jest zarejestrowana w urzędzie miasta Zduńska Wola.

Wracając do serwerów faktycznie są tanie, ale nie cały czas takie będą, staramy się pozyskać klientów, nawet duże firmy oferują serwery po 0 zł przez pierwsze pół roku.

Bardziej nastawiamy się na konta reseller choć są bardziej dochodowe to zarazem jest dużo więcej pracy przy nich.

Nie ukrywamy iż korzystamy z serwerów w OVH bo są "tanie" lecz iż są dopasowane do potrzeb różnych klientów. No nie zapomnijmy iż zawsze trzeba dodać do serwera koszta administracji nim a wiadomo iż to kosztuje.

Ceny promocyjne utrzymamy do końca czerwca, póżniej będziemy się trzymać " średniej na rynku ". Nie jesteśmy w stanie zaoferować takiej inflastruktury jak niektórzy z was , w końcu wiele lat na to pracowaliście, lecz staramy się znaleść dla siebie wąską grupę użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do serwerów faktycznie są tanie, ale nie cały czas takie będą, staramy się pozyskać klientów, nawet duże firmy oferują serwery po 0 zł przez pierwsze pół roku.

 

Owszem, ale oni nie tworzą tych kont na RPS'ach w OVH. Krzaki teraz juz mają normalne serwery w OVH, a Was na kimsufi nie stać? Nie, żebym się wtrącał ale wchodzenie z takim budżetem w interes jest troche dziwnym zachowaniem, przynajmniej z mojego punktu widzenia :D Nielegalne działalności mają lepsze serwery od zarejestrowanych DG :D Paranoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, ale oni nie tworzą tych kont na RPS'ach w OVH. Krzaki teraz juz mają normalne serwery w OVH, a Was na kimsufi nie stać? Nie, żebym się wtrącał ale wchodzenie z takim budżetem w interes jest troche dziwnym zachowaniem, przynajmniej z mojego punktu widzenia :D Nielegalne działalności mają lepsze serwery od zarejestrowanych DG :D Paranoja :D

 

kolejny mądralinski, co ciebie obchodzi na czym są hostowane strony? prowadzą taką polityke niech prowadzą,są legalni ? są, ktoś chce to zakupi konto, jeżeli się nie podoba pójdzie do konkurencji. męczące juz to jest jak jedna firma najezdza na druga i glosi swoje mądrości od takich glupkowatych postow wątpie w sens bytu WHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego Pan upiera się na te RPSy :D ?

 

Sprawdzalem po hoscie z IP w aukcjach na allegro (w ovh sa 3 typy hostow serwera: rpsXXXXXX*, kimsufiXXXXXX* i ovhXXXXXX*)

 

*XXXXXX - identyfikator serwerka

 

Co do RPS'ów - nie ma to jak porządne wydajne dyski pod hosting  :)

 

@up - nie jest to konto w pełni firmowe, lecz prywatne i mam prawo się wypowiadać na taki temat, bo od tego jest forum :D Tak samo możesz się wypowiedzieć Ty i każdy inny user na forum. Zresztą skończmy pogadanke, temat ma być o opiniach, więc czekamy na opinie klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do RPS'ów - nie ma to jak porządne wydajne dyski pod hosting :D

No i super jezu jego sprawa co sobie na to wybrał. Wielki specjalisto..nudny już się robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super jezu jego sprawa co sobie na to wybrał. Wielki specjalisto..nudny już się robisz.

 

Ty też robisz się uciążliwy :D Jest tu wolność słowa czy nie :D

 

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie kłócić się a RPS'y faktycznie są kijowe nawet pod jedną strone www ( testowałem ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie czepiajcie się pierdziele, mają up. 100% :D ("since 4 days"), a co do wąskości strony to zamiast ctrl+ polecam zmienić rodziałke na 640x480 wtedy jest za***iaszcza :D

p.s. każdy chce zarobić na wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też robisz się uciążliwy :D Jest tu wolność słowa czy nie :D

 

EOT

ot

nie jest to konto firmowe?to czemu dane w profilu jakoś ładnie uzupełnione?

pewnie że jest wolność słowa, ale Twoje posty są już śmieszne a zarazem nudne.

eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do serwerów faktycznie są tanie, ale nie cały czas takie będą

 

Nie boisz się, że przez nagłą podwyżkę cen stracisz klientów, których uda Ci się skusić niskimi kosztami utrzymania serwerów? Może warto byłoby przynajmniej już teraz napisać na stronie te ceny jako oferta promocyjna, dzięki temu klienci będą mogli przynajmniej spodziewać się, że takie ceny nie będą "na zawsze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zawsze jest taka obawa, lecz jeżeli ktoś zakupił konto na rok to podwyżka go nie obowiązuje, jak wszędzie. W obecnym momencie zastanawiam się czy postawić na serwery w polsce czy trzymać się z OVH, prosił bym o jakieś sugestie z Państwa strony.

Rozumiem serwery w polsce = koniec kont bez limitu na transfer, z drugiej strony pingi lepsze, serwerownia po polsku mówi :). W zasadzie można kupić serwer włącznie z licencją DA za nieduże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz czegoś z dobrą ceną, to możesz przejrzeć ofertę livenet.pl :) w PL ogólnie ceny są nieco wyższe niż w ovh, ale livenet to w PL chyba najtańsza sensowna oferta dedyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie zawsze jest taka obawa, lecz jeżeli ktoś zakupił konto na rok to podwyżka go nie obowiązuje, jak wszędzie. W obecnym momencie zastanawiam się czy postawić na serwery w polsce czy trzymać się z OVH, prosił bym o jakieś sugestie z Państwa strony.

Rozumiem serwery w polsce = koniec kont bez limitu na transfer, z drugiej strony pingi lepsze, serwerownia po polsku mówi :) . W zasadzie można kupić serwer włącznie z licencją DA za nieduże pieniądze.

 

Eeee, tyle, że jak klienci zobaczą, że już nie ma transferu unlimited to mogą się zirytować... Ja bym został na OVH. Chyba tak źle z pingami nie jest, a strony ładują się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, tyle, że jak klienci zobaczą, że już nie ma transferu unlimited to mogą się zirytować... Ja bym został na OVH. Chyba tak źle z pingami nie jest, a strony ładują się dobrze.

 

Unlimited można sobie zawsze napisać, bo unlimited nie jest nielimitowany :( w PL też można zostawić unlimited, ale w regulaminie jak każdy dać kilka wpisów i będzie unlimited organiczony :) Mało firm tak robi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×