Skocz do zawartości
kaleka

Serwer Padl Pomocy !

Polecane posty

Witam właśnie zrobiłem coś takiego w custombuild ./build suphp i serwer nie wstaje jest httpdProcess is stopped a jak robię start to jest An error has occurred co mam zrobić proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za******* dużo pożytecznych informacji. Było w wigilie dać sobie spokój z serwerami i spędzać czas z rodziną.

1) Logi (/var/log/httpd/error.log) -> na jakiś serwer nie wklejaj czasem w temat o.O

2) Niech sobie webr.pl leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za******* dużo pożytecznych informacji. Było w wigilie dać sobie spokój z serwerami i spędzać czas z rodziną.

1) Logi (/var/log/httpd/error.log) -> na jakiś serwer nie wklejaj czasem w temat o.O

2) Niech sobie webr.pl leży :)

 

AD 1 mam tam kupe błędów wrzuce na jakiś serwer

 

AD 2 OCB ? nie serwer webr tylko moj prv z nephaxu juz zatrudniłem admina co ma to zrobić

 

P.S dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AD 1 mam tam kupe błędów wrzuce na jakiś serwer

 

AD 2 OCB ? nie serwer webr tylko moj prv z nephaxu juz zatrudniłem admina co ma to zrobić

 

P.S dzięki za pomoc

 

Dziwny zbieg okoliczności, że tej samej osobie padły serwery w dwóch lokalizacjach w tym samym czasie :)

Proszę nie proś tylko mnie o to, żebym Ci udowadniał że krk/KaJaMaN/krk151/kaleka to te same osoby bo nie mam na to siły. Jest wigilia chociaż w ten jeden dzień nie kłam i nie rób z siebie gówniarza.

Z mojej strony to koniec, bo szkoda mi tracić więcej czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@malu udowadniać nie trzeba, wystarczy poszukać w necie tematów z ofertami webr.pl gdzie autorami są osoby o w/w nick'ami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×