Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Pytania i problemy z az.pl

Polecane posty

Witam,
zamówiłem na okres testowy pakiet w firmie az.pl (hosting za 24zł/rok). Mam wrażenie że strona chodzi wolniej niż na lokalnym serwerze.
Czy ten pakiet to tylko chwyt marketingowy czy to tylko przejściowe "spowolnienie" ? Jeśli ktoś korzysta z tej usługi proszę o opinię i komentarz.

Edytowano przez bbk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru lat korzystam z w/w dostawcy... chyba z 5 latek w sumie. Ogolnie nie mozna narzekac. Ale glownie trzymam proste statyczne stronki. Nie korzystam z CMS'ow itp. wiec.. nie wiem jak wszystko sprawuje sie pod obciazeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chciałem dziś dodać subdomenę na koncie klienta.

 

Konfiguracja nie została jeszcze wczytana po dodaniu domeny. Nowa konfiguracja będzie widoczna po automatycznym restarcie serwera, wykonywanym codziennie w godzinach:

6:00, 17:00 i 23:00.

Samo to, że działa to w taki sposób jest jeszcze w granicach tolerancji, no ale nie w tych godzinach...

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rzecz w tym, że nie zmieniłem.

Tworzyłem subdomenę w domenie przypiętej tam od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Witam,

zamówiłem na okres testowy pakiet w firmie az.pl (hosting za 24zł/rok). Mam wrażenie że strona chodzi wolniej niż na lokalnym serwerze.

Czy ten pakiet to tylko chwyt marketingowy czy to tylko przejściowe "spowolnienie" ? Jeśli ktoś korzysta z tej usługi proszę o opinię i komentarz.

 

 

Ja od paru lat korzystam z w/w dostawcy... chyba z 5 latek w sumie. Ogolnie nie mozna narzekac. Ale glownie trzymam proste statyczne stronki. Nie korzystam z CMS'ow itp. wiec.. nie wiem jak wszystko sprawuje sie pod obciazeniem.

Miałem tam listę serwerów z obsługą GameQ, serwer się dławił przy 10 serwerach na liście, blog czy też inne strony ładowały się w miarę szybko, ale nie tak jak bym sobie tego życzył. Obsługa zostawia wiele do życzenia, ale da się dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×