Skocz do zawartości

Polecane posty

Opinie netstrefa.pl

 

Firma ta spełnia wszystkie moje wymagania:

- dowolny podział powierzchni,

- przyzwoite ceny,

- dobra lokalizacja serwerowni (Pro Futuro),

- szybki kontakt z obsługą.

 

Czy ktoś może podzilić się opinią na temat tej firmy?

 

Pozdrawiam

 

Mimal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://netstrefa.pl/ - oferta jaka została przedstawiona jest bardzo konkurencyjna.

Dla mnie za tanio, aby było to możliwe utrzymać w Polsce :|

 

Ale znajomy ma u nich konto i nie narzeka... .

 

Co o nich myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co o nich myslicie?

 

Na samym początku chciałbym się przywitać. Ponieważ jest to mój pierwszy post tutaj. Choć śledzę wht od samego początku. Wiele razy Wasze opinie mi pomogły. Dlatego postanowiłem odwzajemnić moją wiedzę na temat hostingów z których korzystałem. Zauważyłem, że zdecydowana mniejszość korzystała z usług hostingowych netstrefa bądź korzystacie a nie macie się czasu wypowiedzieć dlatego przychodzę z pomocą ja ;)

 

Korzystam z konta "home 3gb" już od tygodnia i jestem bardzo zadowolony. Nie miałem jeszcze problemów na taką skalę by korzystać z supportu. Dlatego tę kwestię pozostawię w Waszych rękach. Natomiast od strony serwerowej wygląda to całkiem nieźle. Niskie pingi, wysoki uptime, cpanel, własny system zamówień - nie jakiś "directadminowaty". Pozostało mi jeszcze 7 dni testowania konta za darmo. Postaram się informować na bieżąco, jak będzie wyglądał przebieg współpracy z firmą po uiszczeniu wpłaty za hosting.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://netstrefa.pl/ - oferta jaka została przedstawiona jest bardzo konkurencyjna.

Dla mnie za tanio, aby było to możliwe utrzymać w Polsce :|

 

Ale znajomy ma u nich konto i nie narzeka... .

 

Co o nich myslicie?

 

Czy ja wiem czy tak drogo mają ?

Transfer rzędu 45gb/miech na koncie z 3GB z 2 bazami i 2 domenami za kwotę <130pln nie wydaje mi się aż takie wygórowane. Tylko na wyższych pakietach limitowanie baz danych jest nie najlepszym punktem w ofercie.

Oczywiście nie ma bata na to że serwery stoją w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak aktualnie spisuje się ta firma? Można prosić o aktualne opinie klientów netstrefa.pl?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualnie spisuje się ta firma? Można prosić o aktualne opinie klientów netstrefa.pl?

 

Korzystam z ich usług już ponad 5 lat i oceniam tą firmę bardzo dobrze. Zarówno z szybkości transferu jak i przede wszystkim czasu dostępności usług ("Gwarantowany czas dostępności usług wynosi 99,7 % czasu w miesiącu kalendarzowym") jestem bardzo zadowolony. W mojej opinii to mają praktycznie same zalety.

Drobne wady to:

- czasami trzeba upominać się o skorzystanie z jakiejś promocji lub o zaktualizowanie wielkości dostępnej pojemności serwera, ale kontakt jest bardzo dobry więc dla mnie to nie są ważne rzeczy.

- jeśli ktoś chciałby mieć więcej domen to niestety trzeba wykupić pakiet hostingowy za ponad 300 zł/rok, co nie jest niską ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka lat korzystaliśmy z usług i było dość dobrze do chwili gdy zaczęły się problemy. Sposób rozwiązania spraw spowodował straty w wysokości dziesiątków tysięcy złotych przez zwykłą niekompetencję, nieudolność i wredność.

 

1. Po pierwsze dostęp do firmy po godzinie 17-tej jest tylko "na sekretarkę"

 

2. Po drugie ceny są kilka razy za wysokie jak na możliwości

 

3. Po trzecie firma oferuje transfery w pewnej wysokości. Nigdy te transfery nie dochodziły nawet do 20%.a pakiet i tak nie był wykupiony najwyższy. W pewnej chwili naszej stronie zaczęło się lepiej powodzić. Ilość zapytań wzrosła ok. 2 razy. Co dalej nie powinno spowodować problemu - gdyż wg zapewnień nie było limitów a statystyki wykazywał jedynie wzrost nie przekraczający norm.

 

Niestety okazało się to za trudne dla serwerów hostingu.

 

Najgorszy jednak był sposób załatwienia sprawy:

 

- została ustawiona w pliku htacces całkowita blokada domeny (pomimo tego że tylko jedna subdomena powodowała ten zwiększony dostęp)

- został zablokowany dostęp do pliku htacces (który chcieliśmy zmienić celem zablokowania części adresów IP, oraz niektórych typów plików - np. jpg)

- na prośbę o zablokowanie części dostępu (np. niektórych krajów) firma oznajmiła że się NIE DA !

- został zablokowany dostęp do zmian stron błędów (przez co wszystkim klientom wywświetlał się komunikat o zabronionym dostępie)
- domena została przekazana "innemu właścicielowi" więc nie można było ustawić przekierowania na jakikolwiek plik z informacją

 

Na pytanie o statystykę która nie pokazuje żadnych gwałtowanych wzrostów otrzymaliśmy odpowiedź że "w przypadku przekroczenia statystyki nie są zapisywane) nie było jednak żadnych gwałtownych wzrostów ani luk w zapisie.

Na prośby o udostępnienie wskazań otrzymaliśmy odpowiedź że to niemożliwe.

Na prośbę o umożliwienie jakiejkolwiek operacji tak aby zmniejszyć transfer - otrzymywaliśmy odpowiedź że .... odstępują od umowy.

 

 

W efekcie wykupiona reklama poszła w błoto, straciliśmy dobrą opinię wśród dziesiątków tysięcy klientów, opinię na którą pracowaliśmy kilka lat! Dodatkowo Google obniżyło ranking PR i usunęło wiele wpisów - gdyż nie mogło się dostać do strony.

 

Nadmieniam że portal jest społeczny i opiera się na pracy charytatywnej i wysiłku wielu ludzi z całego świata.

Edytowano przez Doppler (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×