Skocz do zawartości


 

Wojtek Hintzke

Użytkownik od 21 gru 2016
Offline Ostatnio aktywny mar 02 2018 13:04

Moje posty

W temacie:[opinie] slaskdatacenter.pl Livenet Sp. z o.o.

16 czerwiec 2017 - 18:59

Witam Forumowiczów.

Kilka lat temu, w firmie Livenet miałem kilka kont klientów. Przez długi czas było OK, aż nagle coś gruchnęło, wszystkie serwisy znikły i przez 3 miesiące  nie było żadnej z tych stron,a ni możliwości kontaktu z operatorem. Po kilku miesiącach firma Śląsk Data Center się odezwała, że teraz to oni są najlepsi, wszystkie dane przywracają z backupów i będzie pięknie...

Było jak u wszystkich, ale z czasem Klienci się wykruszali a nowych nie wrzucałem na ich serwery pon. znalazłem innych dostawców hostingu i kolejni moi klienci mieli już u nich konta hostingowe.

Tyle tytułem dygresji...

Jakiś miesiąc temu szukałem VPS-a dla klienta, pomyślałem o SLDC.EU Na miesiąc zakupiłem najniższy serwer VPS, pomyślałem że zobaczę co i jak u nich. Poprzednio miałem VPS-y w host1.eu i było OK, ale patriotyzm lokalny zwyciężył i pomyślałem o czysto krajowej firmie.

Zakupiłem usługę VPS1. Kiedy się za niego zabrałem, trafiłem na banalny problem, więc zajrzałem do pomocy - tam ani słowa o nim. Był piątek, napisałem mail na adres BOK@.... (jedyny jaki posiadałem a nie będący działem handlowym czy finansowym) - odpowiedzi nie otrzymałem do dziś.

W poniedziałek napisałem kolejny mail - konsekwentnie nie odpisali.

W środę złapałem za telefon i się dodzwoniłem. Pan z supportu stwierdził, że faktycznie jest jakiś problem i go szybko naprawi.

Dziś jest piątek, serwer VPS jak nie działał, tak konsekwentnie nie działa. Dzwonię... Jestem pierwszy w kolejce do rozmowy... przez prawie 25 minut. W końcu zrezygnowałem.

Napisałem wiadomość przez messengera na fb.com... Ale też chyba są konsekwentni - nadal uparcie milczą.

Na koniec wiadomości zadałem pytanie: czy liczą na to, że przedłużę u nich abonament na VPS i czy liczą na to, że będę komuś polecał ich usługi? Trzeba przyznać: są bardzo konsekwentni.