Skocz do zawartości
Hekko.pl

Rusza Portal Webhosting.pl!

Polecane posty

Akurat wersja elektroniczna sama w sobie to chyba raczej nie problem.

Oj, polimeryzowałbym ;o)

 

Piszemy artykuły, które zamieszczamy na stronie, a przed wydaniem kolejnego papierowego nakładu typujemy te najciekawsze, wyciągamy z nich najistotniejszą esencję którą przelewamy na papier.

Generalnie masz rację, ale oznacza to zupełnie inne prowadzenie całego projektu i nacisk położony na serwis WWW, nie na pismo papierowe. Przy takim prowadzeniu projektu papier to uzupełnienie i zachęta do czytania wersji online.

 

Może redakcja postanowi ćwiczyć temat pisma online - ja byłbym za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odświeżyć temat po przeczytaniu tego. Klick czy oni tam czasami nie nadużywają alkoholu? Dzisiaj poszlo to na stronie głównej Gazeta.pl (Kto tworzy takie informacje?). Od kiedy na świecie jest 12 miliadrów ludzi. Sklonowali w zeszłym tygodniu wszystkich Chińczyków?

 

Co to są za brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomi, podchodź do takich niusów na luzie. Szczególnie, że ten jest z gatunku tych sponsorowanych.

 

Zresztą poczytaj komentarze:

Nie, ten news to nie jest fake. Ten serwis naprawdę istnieje. A licząc wszystkich urojonych przyjaciół z dzieciństwa, to na Ziemi są nas setki miliardów. Ncludr to po prostu kpina z tzw. serwisów społecznościowych.

 

I dobrze, bo niedługo może powstać społeczność zrzeszająca posiadaczy ciągników siodłowych ursus, a to już nie będzie śmieszne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tomi.. nie wyłapałeś sensu tego newsa ; )

 

No, ale jakoś dalej funkcjonują

 

W mojej opinii nawet nie tyle 'jakoś', co 'bardzo dobrze'.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×