Skocz do zawartości
moron

Rusel - Dyskusja

Polecane posty

Gość patrick

A jaka jest sytuacja w Anglii największe "wałki" na polakach robią Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka jest sytuacja w Anglii największe "wałki" na polakach robią Polacy.

 

A to proste, bo wiekszosc Polakow prawie nie umi angielskiego, to niby jak ktos nie-Polak mialby walek sprzedac ? :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

============ UWAGA! ===================

 

Dzisiaj znajomy, z firmy Biuroserwis (www.b-serwis.com) ze Słupska (dane na stronie, więc można sprawdzić NIP, REGON itd. jeśli ktoś dostał od tej firmy - a raczej rzekomo od tej firmy - fakturę) dzwonił do mnie i powiedział, że ktoś z webhostingtalk.pl chciał kupić u niego (czyli w Biuroserwisie) webadmina / direct admina...

 

Okazało się po krótkich poszukiwaniach na google, że to - TADAAAM - Artur Grabowski (vel Rusel vel cholerajużwiekto) podszywa się pod Biuroserwis ze Słupska i wystawia FAKTURY z tej firmy... prawo znam tylko z TV i tak na chłopski rozum to już jest przegięcie, żeby wykorzystywać cudzą firmę do rzekomego wystawiania faktur! Nie znam więcej szczegółów, jakie konto i jakie dokładniej dane były na tych fakturach, ale...

 

OGŁASZAM w imieniu kolegi z firmy Biuroserwis, że NIE WYSTAWILI oni faktury na żaden panel (ani webadmin, ani direct admin, ani na nic innego). Jakiekolwiek faktury z tej firmy, odnoszące się do panelu, jakiekolwiek interesy z kimkolwiek podejrzanym NIE MOGĄ BYĆ w żaden sposób wiązane z firmą Biuroserwis ze Słupska.

 

Jeśli ktoś ma więcej pytań - e-mail kierujący do mnie to sponsi@civ.pl

Jeśli ktoś dostał fałszywą fakturę - proszę również do mnie pisać. Podam mój numer telefonu lub numer mojego kolegi z Biuroserwisu i wszystko wyjasnimy.

 

Ale tupet ma gościu! Jutro mój kolega idzie na policję zapytać co z tym można zrobić.. coś czuję, że szykuje się poważne zawiadomienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam....

 

Kumplowi też chciał wcisnąć jakiegoś dedyka i mówił że faktura będzie właśnie od tej firmy co jest napisana wyżej.....

 

Widać że to "dziecko" się pojawiło na forum...dlaczego nie ma bana skoro nadal WAŁKI ROBI ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

komputerk ..czy możesz poprosić kumpla, by do mnie napisał? Chcemy utrzymywac kontakt z osobami związanymi ze sprawą...

 

sponsi@civ.pl

 

ja chciałbym odświeżyć też temat poprzednich 'klientów'... co z wami? oddał jakąś kasę? czy ktoś jest zainteresowany prawnym uregulowaniem sprawy? Biuroserwis jest ze Słupska, więc piłka będzie krótka.. (ale rym.. heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

dobra,dobra a wystawił komuś to fakturę? wiesz bo z tego co widzę to tylko oferował. Ja mogę oferować fakturę z google za dedyka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślałem o tym, że "jeszcze nic nie zrobił".. ale wiemy już do czego jest zdolny, więc lepiej dmuchać na zimne.. zależy też jak zareagują osoby wcześniej przez niego wyrolowane.. nie wykluczam, że to naprawdę skończy się u organów ścigania.. wszystko w rękach kolegi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jesteśmy na etapie zbierania informacji i oceniania "szkód".. napiszę tutaj co z tego wyszło, na razie cicho sza... ponowię tylko apel o zgłaszanie się osób, które Grabowski próbował naciągnąć oferując faktury Biuroserwisu ze Słupska.. i osoby, które naciągnął wcześniej, przy poprzedniej "akcji"...

 

Kolega z Biuroserwisu na pewno zasięgnie solidnej porady prawnej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

jestem przedstawicielem firmy Biuroserwis ze Słupska, która rzekomo sprzedawała i wystawiała faktury na licencje DA, serwery dedykowane i inne rzeczy. W związku z tym, że poczyniliśmy pewne kroki związane z przestępczą działalnością pana A.G. proszę wszystkich oszukanych przez tą osobę o kontakt na adres: maciek[wiadomo]b-serwis.com .

Proszę o wysyłanie krótkiego opisu przypadku (jeśli jest zachowana korespondencja z panem A.G. proszę o umieszczenie jej w załączniku, jeśli była wystawiona faktura również proszę ją dołączyć) oraz dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres oraz telefon). Nie ukrywam, że na początek najważniejsze są osoby poszkodowane ze Słupska choć proszę o informacje od wszystkich poszkodowanych.

 

Podaję także mój nr telefonu: 606-768-062

 

Pozdrawiam

Maciej Łowejko

--

www.b-serwis.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

OK, więc w związku z wypowiedzią kolegi - ja zaprzestaję pisac na ten temat.

Jakiekolwiek informacje u kolegi Maćka, pod numerem telefonu lub adresem e-mail podanymi wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×