Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Frogotten

Serwery pod gry...

Polecane posty

Mam pytanie - w jakim stopniu taki cs czy moh:aa ( czy w co tam sie gra on -line ) przeciaza serwer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim, ze cale lacze jest zajete...

No moze bez przesady. Ale licz sie z tym, ze jeden user moze potrzebowac pasma rzedu 200kb/s

 

A co za tym idzie. 5vs5 i juz 2mbit zajete...

Na 2mbitach to lagi beda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem serwer na debian woody duron 600 256 ramu hdd 60 gralo na nim max 8 osob (po lanie) i pracowal stabilnie tzn nie byl obciazony a odnosni lacza to lamacz jestes w bledzie nigdy user nie bedzie potrzbowal takiego pasma max 11 kilobajtow sprawdzone na mrtg jesli chodzi o csa wazny jest szybki przesyl brak lagow 1 MB spokonie wystarczy do gry ok 12 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie - w jakim stopniu taki cs czy moh:aa ( czy w co tam sie gra on -line ) przeciaza serwer ?

 

na cs'a szykuj dobra maszyne, bo taki server cs'a + 15-20 osob naprawde zjada zasoby

 

gdy ja gram w cs'a, jako client, zajmuje mi ok 4-5kb/s pasma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem serwer na debian woody duron 600 256 ramu hdd 60 gralo na nim max 8 osob (po lanie) i pracowal stabilnie tzn nie byl obciazony a odnosni lacza to lamacz jestes w bledzie nigdy user nie bedzie potrzbowal takiego pasma max 11 kilobajtow sprawdzone na mrtg jesli chodzi o csa wazny jest szybki przesyl brak lagow 1 MB spokonie wystarczy do gry ok 12 osob.

omg ale noobek z ciebie ja na 400mhz zalozylem i bylo 15+ gosci i nic niebylo lagow.

na lanie nic łacza nie przeciaza .... :-D to co ty wiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co za tym idzie. 5vs5 i juz 2mbit zajete...

Na 2mbitach to lagi beda...

ahaha ale teraz to palnełeś !!! ;)

Ja mam serwer 16 slotów(Celeron 1GHZ,512mb pamięci) który stoi na łączu 1mb Polpaka tpsa i ping(przy całkowitym zapełnieniu serwera) wacha się od 30 do 70 max...zero choke i zero loos.

Dodam że chodzi mi o serwer Counter-Strike 1.6

 

Masz tu linka do dokładnego opisu wymagań serwera:

http://www.board.counter-strike.pl/viewtop...opic.php?t=1483

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×