Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kufel

tylko nie lac do piaskownicy

Polecane posty

na kazdym zebraniu jest tak ze ktos pierwszy musi zaczac mowic,

szukam ostatnio "najsmieszniejszej" strony hostingowej...

w sensie humoru

lub absurdalnosci oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahahhaah

niezli sa

 

choc latwo mi do takiej kategorii zaliczyc wiele firm korzystajacych z gotowych szablonow ktorych masa krazy tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Frogotten nazwy pakietow ktore zaprezentowales tez mozna zaliczyc do LOL ;) Wiem, ze zmienisz, ale jak ja cos prezentuje to jest to zazwyczaj ukonczone...

 

h4c - extra strona :) Wszystkie z templatesmonster sa cool :) I wszyskie identyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zmien tego pdf na serwerze...

I NIE EDYTUJ MOICH POSTOW! ;):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwer PYK 50 ........ 1 własna domena, 10 dodatkowych subdomen, utrzymanie PNS i SNS, 50 MB powierzchni na strony WWW i pocztę, narzędzia administratora, własne serwery poczty, wirtualny serwer WWW i FTP, statystyki odwiedzalności stron, dostęp do serwera poprzez FTP, codzienna kopia bezpieczeństwa, blokada niechcianej poczty, katalogi i strony chronione hasłami, SSL, możliwość zainstalowania dodatkowych skryptów: formularz, licznik, guest book, chatroom, mini wyszukiwarka zawartości stron, bazy danych MySQL lub PostgreSQL, dostęp do kompilatorów C/C++, Python, możliwość utworzenia sklepu internetowego, odbiór poczty przez WWW, PHP3, PHP4, CGI, WAP, 25 kont pocztowych, pełna pula nazw kont, nazw aliasów pocztowych, nazw autoresponderów, nieograniczona ilość aliasów pocztowych, autoresponderów, przekazywanie poczty na komórkę (SMS), przekazywanie poczty na inne konta, nieograniczona ilość kont z dostępem przez FTP, pełna pula nazw kont z dostępem przez FTP, nieograniczona ilość list dyskusyjnych.
Dajemy Ci tak wiele za tak niewiele ;):

 

1199 zł/rok

690 zł/ ½ roku

159 zł/m-c

 

hahahahhah :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musi byc w tmy jakis haczyck,

pewnie ich admin wpada do domu klienta i robi im masaz albo co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomyslalem tlyko o reklamach salonow masazu przeroznej masci wkladanych za warszawskie wycieraczki, moze jakas promocja wiazana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odrazu adminuja Ci strona www, prowadza ja za Ciebie i dostarczaja zapas napojów do siedzenia przy kompie na caly rok aby nie trzeba bylo skiakc do kuchni po herbatke albo co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antharax - przyznajemy sie, z czego wczoraj sie smialismy?!?! ;)

SDRAM DDR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SDRAM DDR ? O kurde... dobrze ze nie Pentium Athlon PIV ;)

 

Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT 22%.

Abonament jest płatny za dany okres z góry.

ten text na pyku mnie dobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem niedouczonym ćwokiem ;)

Ale widze, ze nie tylko ja... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli uważasz, że podane wyżej ceny są dla Ciebie za wysokie -

zadzwoń do nas 0-502 87 11 48 !

To najglupsza rzecz jaka widzialem jak dotad.

Akurat h4c to lipa jesli chodzi o strone ze wzgledu na szablon, pewne teksty, czy motywy, ale gosc jest uczciwy, konta nie najgorsze, a oferta w miare dobrze sporzadzona.

 

Chcecie najbardziej beznadziejne regulaminy ?

 

http://megakonta.net/index.php?mod=5&adv=4 - nawet gdyby byli firma, to taki regulamin mozna po prostu olac, bo jest sprzeczny z polskim prawem w wielu kwestiach (przede wszystkim kodeks cywilny)

 

http://ekonta.us/?page=regulamin - gosc dostal na forum webhelp info, ze ma bledy i nic. Ciekawe co to Pakiet-Compleks.

 

http://www.vipserv.org/regulamin.htm - firma VIPserv.org, usługodawca, a może operator ? Oferta tragicznie dobrana (jedynie 2 pierwsze pakiety sa OK) Na plus to, ze zmienili design.

 

Ogolnie prawie wszedzie pelno zbednych punktow, czasem wrecz sprzecznych z polskim prawem, czesto umowe zawieramy z domena (nie wiem jakim cudem) i nie ma nic o ochronie danych osobowych (znowu prawo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O serwerze trudno mi sie wypowiedziec,

ale strona sprowadzona wehikulem czasu sprzed kilku lat zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer to długia historia, swego czasu jego admin "wsławił" się tym, że bez poinformowania użytkowników umieścił na stronie głównej informację "Przepraszam bardzo, ale z powodu rozwiązania umowy z providerem internetowym działanie serwera do czasu znalezienia nowego providera zostało wstrzymane", poza tym z tego co zauważyłem serwer stoi chyba w domu admina na słabym łączu (świadczyć może o tym długie ładowanie strony serwera, która notabene powinna byc wizytówką)

 

Wysłany Pią Cze 11, 2004 1:59 pm:

 

Po szybko przeprowadzonym śledztwie :

 

www.masternet.pl : 83.16.133.210

83.16.133.210 - afd210.internetdsl.tpnet.pl

 

ekhm... internetdsl.tpnet.pl ?

No cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

host mowi sam za siebie

zastanawia mnie jak chodzilby przecietny serwer na DSLu 6-mbitow jaki ostatnio zaczal sie pokazywac w mojej okolicy ;)

 

Wysłany Czw Cze 24, 2004 1:33 pm:

 

nowy kwiatek z serii "profesjonalny hosting" [znaleziono na wh]

http://sovteq.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×