Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie da się dodać opinii do Rankingu? Od 2 tygodni ?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 piotr_b

piotr_b

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 1 postów
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:B

Napisany 27 listopad 2017 - 08:38

Od 2 tygodni staram się dodać opinię na temat jednej z firm. Negatywną na temat Hekko. Prób ponad 10. (oczywiście konto ponad 30dni aktywne). Cały czas informacja, ze email z potwierdzeniem ma jakiś do mnie przyjść. Myślałem, że chwilowy problem - piszę do supportu. I nawet dostałem odpowiedź:

"pracujemy nad rozwiązaniem problemu . Mamy nadzieję, że jak najszybciej zostanie on rozwiązany . Informować Pana będziemy na bieżąco . 

Administrator "

Wysłane z: kontakt@wht.pl 22 listopada.

Też tak macie? Bo sory, ale ja mam wrażenie, że to jest blokowanie napisania negatywnej opinii ... Od 2 tygodni nie mogą poradzić sobie z wysyłaniem emaili potwierdzających ? O co chodzi?

W sprawie hekko negatyw to prosta sprawa - Wpłaciłem - próbowałem uruchomić, cały czas błędy i problemy, po 3 dniach od wpłaty chciałem zrezygnować grzecznie, ale nie da się - bo jestem firmą, itp. że usługa według nich działa poprawnie. No i jestem z kasą w plecy. Oczywiście już używam innej firmy.

• 0

#2 muvek

muvek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisany 12 grudzień 2017 - 15:15

dziwne, 5.12.2017 kupiłem u nich hosting START, wszystko przyszło mi w ciągu 5min i nawet szybko chodzi na wordpressie ;-)

• 0

#3 PawelKon

PawelKon

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 10 postów

Napisany 23 grudzień 2017 - 19:39

Też miałem z nimi problem, szczerze szkoda nerwów, support działa jak chce.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników