Skocz do zawartości

Zdjęcie

Smartfonowcy.pl

Smartfonowcy.pl

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

Smartfonowcy.pl

#1 kacper3355

kacper3355

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisany 28 październik 2017 - 13:56

Cześć!

Proszę o ocenę serwisu Smartfonowcy. Designu strony jak i samych artykułów - czy dobrze się to czyta.

Z góry dzięki. :-)

Edytowany przez kacper3355, 28 październik 2017 - 14:32.

#2 whomanista

whomanista

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisany 30 październik 2017 - 09:33

,,Gigant (LG) w okresie od lipca do września stracił  331.37 mld dolarów (13% mniej niż rok temu w tym samym okresie), na co zdecydowanie wpłynęła słaba sprzedaż flagowego modelu G6."

,,Firma dostarczyła w tym czasie (3 miesiące) 13.7 mld smartfonów, co na rynku Korei Południowej zaowocowało wzrostem sprzedaży o 44%, a w Ameryce Północnej o 9% (względem drugiego kwartału)."

Jeżeli będziecie pisać takie głupoty, to ja sukcesu wam nie wróżę.  

Lojalność czytelników zdobywa się dobrą treścią.

Co do szaty graficznej,  strona główna mogłaby bardziej ,,oddychać", mam na myśli zwiększenie przestrzeni między anonsami wpisów, natomiast kolumna z całą treścią wpisu powinna być węższa, w wierszu powinno być do 10 wyrazów (u was w wierszu mieści się nawet 14 wyrazów). Co do koloru, nie znam się, dla mnie taki pudelkowy kolor jest zbyt ....pudelkowy.  Ale nie wiem do jakiej grupy docelowej adresujecie stronę.

Jeśli chodzi o wersję mobilną, to jest bardzo dobrze, marginesy, odstępy między wierszami i literami dają bardzo dobra czytelność. Menu tez ok.

Edytowany przez whomanista, 30 październik 2017 - 09:49.

#3 kacper3355

kacper3355

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisany 30 październik 2017 - 11:25

,,Gigant (LG) w okresie od lipca do września stracił  331.37 mld dolarów (13% mniej niż rok temu w tym samym okresie), na co zdecydowanie wpłynęła słaba sprzedaż flagowego modelu G6."

,,Firma dostarczyła w tym czasie (3 miesiące) 13.7 mld smartfonów, co na rynku Korei Południowej zaowocowało wzrostem sprzedaży o 44%, a w Ameryce Północnej o 9% (względem drugiego kwartału)."

Jeżeli będziecie pisać takie głupoty, to ja sukcesu wam nie wróżę.  
Lojalność czytelników zdobywa się dobrą treścią.
Co do szaty graficznej,  strona główna mogłaby bardziej ,,oddychać", mam na myśli zwiększenie przestrzeni między anonsami wpisów, natomiast kolumna z całą treścią wpisu powinna być węższa, w wierszu powinno być do 10 wyrazów (u was w wierszu mieści się nawet 14 wyrazów). Co do koloru, nie znam się, dla mnie taki pudelkowy kolor jest zbyt ....pudelkowy.  Ale nie wiem do jakiej grupy docelowej adresujecie stronę.

Jeśli chodzi o wersję mobilną, to jest bardzo dobrze, marginesy, odstępy między wierszami i literami dają bardzo dobra czytelność. Menu tez ok.

Dzięki za szczerą opinie. Nie trudno się domyślić, że wkradła się literówka, ale bardzo istotna. Tekst poprawiłem - mój błąd.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Postaram się odrobinę zredukować szerokość strony. Faktycznie na desktopie wygląda to za szeroko. Albo po prostu dodam sidebar.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

#4 kacper3355

kacper3355

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisany 30 październik 2017 - 14:30

Co do szaty graficznej,  strona główna mogłaby bardziej ,,oddychać", mam na myśli zwiększenie przestrzeni między anonsami wpisów, natomiast kolumna z całą treścią wpisu powinna być węższa, w wierszu powinno być do 10 wyrazów

Wprowadziłem zmiany o których wspomniałeś. Jak znajdziesz chwile, to daj znać co sądzisz. :-)

#5 whomanista

whomanista

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisany 30 październik 2017 - 14:30

Widzę, że chyba już zmniejszyłeś szerokość tekstu, od razu lepiej.  Wygodniej się czyta.

Bardzo polecam ci przeczytanie artykułów z tego bloga http://poradnikpisania.pl

Autorka jest świetnym specjalistą i bardzo przyjemnie uczy pisać.  Mam jej książki, polecam każdemu, kto chce interesująco pisać.

#6 developerek

developerek

Często na forum

• Użytkownicy
  • 61 postów

Napisany 09 listopad 2017 - 15:58

Powiedz coś o sobie kim jesteś(cie) itp.....

coś podskórnie czuje klon niesławnego ACPL......

#7 xorg

xorg

Webmaster & programista

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2009 postów
  • Firma:Web Systems
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Bort

Napisany 12 listopad 2017 - 13:52

Bardzo nieczytelne.

0 użytkowników czyta ten temat