Skocz do zawarto軼i


 

WHT zosta這 sprzedane nazwa.pl?

WHT zosta這 sprzedane nazwa.pl?

 • Zamkni皻y temat Ten temat jest zablokowany
44 odpowiedzi na ten temat

WHT zosta這 sprzedane nazwa.pl?

#41 KaRRmeleK

KaRRmeleK

  Czasami na forum

 • U篡tkownicy
 • 34 post闚

Napisany 05 wrzesie 2017 - 16:35

 

webtalkhosting.pl ;)

 

Domena wykupiona, ktoś chcę się przyłączyć do dalszej ciągłości forum WebHostingTalk? :>#42 DaFFX

DaFFX

  Sta造 u篡tkownik

 • U篡tkownicy
 • PipPipPipPipPip
 • 277 post闚

Napisany 05 wrzesie 2017 - 17:04

"Szkoda strzępić ryja", na lepsze zmieni się tylko pozycja nazwa.pl w rankingu tutaj, ale nic poza tym. A co do mailingu o zmianach, może nie dostał go każdy bo przy ich podejściu do mailingu i reklamie swoich usług (raczej spam) gdzieś się zagubiło :D #43 maniack

maniack

  Weteran WHT

 • WHT+
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 668 post闚

Napisany 05 wrzesie 2017 - 17:08

Wszystko po cichu i w pełnej konspiracji. Brawo Bartek, brawo...

#44 furek

furek

  Sta造 u篡tkownik

 • WHT Pro
 • PipPipPipPipPip
 • 426 post闚
 • Sk康:Koszalin
 • Imi:Tomasz
 • Nazwisko:G

Napisany 05 wrzesie 2017 - 17:47

To forum już nie będzie to samo#45 P-e-T-e-R

P-e-T-e-R

  Cz瘰to na forum

 • Root Admin
 • 60 post闚
 • Firma:Webhostingtalk.pl Sp. z o.o.

Napisany 05 wrzesie 2017 - 18:10

Szanowni Użytkownicy Forum webhostingtalk.pl

 

Jako nowy właściciel webhostingtalk.pl gratuluję jego poprzedniemu właścicielowi i twórcy Panu Bartoszowi Gadzimskiemu stworzenia społeczności skupionej wokół tego forum, oraz wielu pomysłów które z większym lub mniejszym powodzeniem zostały wdrożone obok zwykłych dyskusji. Słowa uznania należą się również grupie osób które współtworzą to forum, poświęcając swój prywatny czas na cele moderacji dyskusji. Portale społecznościowe takie jak webhostingtalk.pl to miejsce gdzie ściera się wiele grup interesów, często ze sobą sprzecznych, oraz osób które za cel mają zarówno tworzenie społeczności jak i jej rozbijanie.

 

Rozwój portalu webhostingtalk.pl na dzień dzisiejszy z racji swojej wielkości wymaga zupełnie nowych, bardziej precyzyjnych regulacji, dlatego została opublikowana nowa wersja Regulaminu bazująca na starych zapisach, ale jednocześnie dużo wyraźniej formułująca prawa i obowiązki Użytkowników. Uczestnictwo w dyskusjach na forum jest dobrowolne, tak jak i posiadanie konta które umożliwia dodawanie treści, jednak trzeba pamiętać że webhostingtalk.pl i jego właściciel mają pełne prawo do określania ram dopuszczalnego zachowania ze strony użytkowników zarówno korzystających z forum bez konta, jak i przede wszystkim tych którzy chcą aktywnie uczestniczyć w wymianie opinii poprzez dodawanie wpisów.

 

Jako nowemu właścicielowi webhostingtalk.pl rzuciły mi się w oczy wpisy dotyczące niedozwolonych działań ze strony części użytkowników którzy potraktowali to forum jako darmową reklamę swoich biznesów webhostingowych czego wyrazem jest chociażby dyskusja „Natrętna szeptanka na forum” http://www.webhostin...tanka-na-forum/ . W kolejnym wątku o nazwie „Firmy, które mają userów WHT za de*ili mają się dobrze?” http://www.webhostin...aja-sie-dobrze/ odbyła się dyskusja na 8 stron, w której wielu użytkowników zastanawia się jak to możliwe że firmy które mają po kilkaset tysięcy domen jak np. nazwa.pl i home.pl mają tak słabe opinie i w dodatku jest ich tak niewiele, podczas gdy małe firmy mają 10x więcej komentarzy i same pozytywne?

 

Ja też się zastanowiłem nad tym i wytłumaczenie jest tylko jedno: część użytkowników traktuje to forum jako narzędzie do marketingu swoich usług własnych tworząc sztucznie wizerunek swoich firm poprzez dodawanie fałszywych wpisów zarówno w sekcji wymiany dyskusji, jak i przede wszystkim w dziale RANKING http://www.webhostingtalk.pl/ranking. Warto zwrócić uwagę że użytkownicy którzy dodają opinie firmom z czołówki tej listy, są albo użytkownikami anonimowymi, albo takimi którzy tworzą konto tylko po to, aby dodać jedną jedyną opinię i nigdy więcej się już nie logują.

 

Jako osoba bardziej doświadczona biznesowo od Pana Gadzimskiego, oraz nowy właściciel forum zamierzam powstrzymać wszystkie praktyki użytkowników zmierzające do umieszczania na serwisie wszelakiego rodzaj kryptoreklamy, udawanych poleceń, sztucznych zapytań od „zainteresowanych klientów” umieszczanych w najczęściej odwiedzanych działach, jak również prezentacji ofert firm (w tym polecania swoich usług w odpowiedzi na zapytania) w działach serwisu które temu nie służą.

 

Informuję, że kwestie regulaminowe traktuje poważnie i jeżeli komuś nowe zasady utrzymywania forum bez „kryptoreklamy się nie podobają” to może wysłać maila na konto kontakt@webhostingtalk.pl z rezygnacją z korzystania z konta na serwisie webhostingtalk.pl. Chcę oczyścić webhostingtalk.pl z kryptoreklamy i domyślam się, że dla wielu osób traktujących to forum jako narzędzie marketingu i sprzedaży swoich produktów będzie to cios biznesowy. Spodziewam się więc ataków ze strony części użytkowników tak jak np. ze strony Pana Piotra Kloca (pioklo) właściciela promującej się na tym forum firmy linuxpl.com.

 

Jako właściciel webhostingtalk nie zgadzam się na pomówienia ze strony anonimowych użytkowników zarówno na forum jak w dziale Opinie/Ranking i będę na nie reagował. Prawem każdej firmy jest ochrona swojego dobrego imienia, a wpisy Pana Piotra Kloca typu http://www.webhostin...zwapl/?p=491012 będą traktowane przez nazwa.pl jako pomówienia. Nie można bowiem uznać że wpis typu „kupili to forum tylko po to ,zeby sie wybielic z spadajacej sprzedazy i utraty rynku” wobec objęcia przez nazwa.pl pozycji nr 1 w rankingu liczby nowo rejestrowanych domen polskich (31,77%), liczby obsługiwanych domen polskich (21,78%), liczby obsługiwanych abonentów domen polskich (23,25%), wg. najnowszego Raprotu NASK: https://www.dns.pl/N...2017_RAPORT.pdf nie jest pomówieniem. Informuję, że wobec złamania Regulaminu przez Pana Piotra Kloca, jego konto zostało usunięte, a wobec Pana Klioca zostaną skierowane przez nazwa.pl odpowiednie działania przewidziane prawem za zniesławienie.

Chcąc rozdzielić funkcję właściciela, od funkcji Redakcji webhostingtalk.pl Sp. z o.o. zaproponowała Panu Bartoszowi Gadzimskiemu dalsze prowadzenie tego forum, pozostawiając sobie jako właścicielowi możliwość definiowania zasad Regulaminu, w tym w szczególności zasad związanych z prezentacją płatnej Reklamy. Informuję, że został już przygotowany plan zmian na forum, który będzie wiązał się z jego rozwojem, oraz oczyszczeniem ze szkodliwych treści. Forum ma stanowić platformę wymiany opinii pomiędzy zarejestrowanymi użytkownikami, umożliwiając jak każdy portal umieszczanie płatnej Reklamy. Forum się więc nie zmieni, a jedynie zostaną ucięte „szeptanki”.

 

Zamykam tą dyskusję w myśl łacińskiej sentencji „Roma locuta, causa finita”, ucinając wszelkie złośliwe komentarze do tego co napisałem i informuję, że nie zamierzając składać dodatkowych komentarzy i wyjaśnień.

 

Życzę przyjemnego korzystania z webhostingtalk.pl oraz wielu ciekawych tematów do dyskusji!

 

Z poważaniem,
Piotr Nowak

 

 

 0 u篡tkownik闚 czyta ten temat

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i, 0 anonimowych u篡tkownik闚