Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Alwaro

Biznes host hosting seo

Polecane posty

Hej, czy ktoś z Was posiada hosting SEO w biznes-host.pl ?
Jeśli tak zauważył jakieś dziwne działanie hostingu? A dokładniej zamiast zhostowanych stron wyświetlają się inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ticket wczoraj (tj. 16-08-2017 godz. 21:10) Z zapytaniem dlaczego dla mojej strony uruchomione jest przekierowanie 301? Oraz dlaczego w panelu DA nie widnieje takie przekierowanie?
Odpowiedz otrzymałem dopiero dziś rano (tj. 17-08-2017 godz. 08:08 :) )

 

gdzie w odpowiedzi od Biznes Hostu otrzymałem:

 

 

Witam,

Podany problem konfiguracyjny domeny został poprawiony. Prosimy o ponowną weryfikację.

 

Niestety problem dalej występował, więc kilka chwil po tym pchnąłem im ticketa z informacją że nadal nie działa i powtórzyłem pytanie dotyczące przekierowania.

 

Po czym tego samego dnia o godzinie 15:14 otrzymałem:

 

 

Dzień dobry,

Dziękuję bardzo za przesłane zgłoszenie.

Wprowadziliśmy poprawki na serwerze - całość powinna już odpowiadać poprawnie.
Bardzo proszę o wyczyszczenie pamięci cache przeglądarki i ponowną weryfikację.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.
Życzę miłego dnia!

 

Zgadnij co było dalej? Nie uwierzysz strona nadal miała przekierowanie 301 :) Sprawdzane z kilku komputerów, dwóch telefonów. Usuwany cach przeglądarki :)

 

Gdy zadzwoniłem do nich, po mękach oczekiwania na to aż konsultant podniesie słuchawkę ... Dowiedziałem się że dla "usług hostingu seo adresy IP zaciągane są z zewnątrz" I zastanawia mnie jeden drobny fakt, przekierowanie 301 wskazywało na stronę hostowaną w home.pl. Jak biznes host przeciąga te IP? Korzystają z wspólnego AS ? A może jakimś VPN ?

Ogólne wrażenia po tej sytuacji - masakra (czas na zmiany) firma biznes host zmieniła się na gorsze...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

^On sie nie pyta o oferty.
IP Twojej strony zostało przejęte przez inne DC (w tym home.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×