Skocz do zawartości

DevBay.pl - blog programisty

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość_Filip Nowacki_*

Gość_Filip Nowacki_*
  • Goście

Napisany 13 lipiec 2017 - 11:34

Hej,

korzystając z chwili wolnego czasu utworzyłem ostatnio bloga, na którym piszę o tematach z branży IT. Dwa wpisy mam za sobą. Trzeci właśnie się tworzy. Co sądzicie? ;)

Link do bloga

#2 Fizyda

Fizyda

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 495 postów

Napisany 13 lipiec 2017 - 12:35

Blog jak blog, ale tematyka ciekawa - zainteresował mnie bardzo drugi wpis o pomiarach wydajności, myślę że jeśli nie będziesz szedł w oklepane tematy możesz zyskać grono stałych czytelników. Osobiście jeśli będzie więcej wpisów dotyczących optymalizacji i wydajności stron, a może nawet i o testach stron to chętnie przeczytam kolejne ;) zwłaszcza gdy będziesz prezentował narzędzia darmowe/opensource które nie są tak oczywiste jak pingdom.

Z innych uwag to prawie przeoczyłem drugą stronę wpisu i na stronie o mnie: Lubię dobierać narzędzie do problemu, a nie na odwrót nie może być odwrotnie bo nie da się dobrać problemu do narzędzia ;).

Wpis który czytałem (drugi) czytało się całkiem lekko więc dla mnie na plus ;).

#3 Gość_Filip Nowacki_*

Gość_Filip Nowacki_*
  • Goście

Napisany 13 lipiec 2017 - 13:33

Blog jak blog, ale tematyka ciekawa - zainteresował mnie bardzo drugi wpis o pomiarach wydajności, myślę że jeśli nie będziesz szedł w oklepane tematy możesz zyskać grono stałych czytelników. Osobiście jeśli będzie więcej wpisów dotyczących optymalizacji i wydajności stron, a może nawet i o testach stron to chętnie przeczytam kolejne ;) zwłaszcza gdy będziesz prezentował narzędzia darmowe/opensource które nie są tak oczywiste jak pingdom.

Z innych uwag to prawie przeoczyłem drugą stronę wpisu i na stronie o mnie: Lubię dobierać narzędzie do problemu, a nie na odwrót nie może być odwrotnie bo nie da się dobrać problemu do narzędzia ;).

Wpis który czytałem (drugi) czytało się całkiem lekko więc dla mnie na plus ;).

Dzięki za feedback, poprawię tą paginację :)

Uwierz mi, że co najmniej połowa moich klientów próbowała upchać problemy w istniejące, nienadające się do tego narzędzia.

#4 Fizyda

Fizyda

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 495 postów

Napisany 13 lipiec 2017 - 17:50

Uwierz mi, że co najmniej połowa moich klientów próbowała upchać problemy w istniejące, nienadające się do tego narzędzia.

W sumie ... :P

#5 Gość_Filip Nowacki_*

Gość_Filip Nowacki_*
  • Goście

Napisany 19 lipiec 2017 - 09:12

Wpadł kolejny wpis: https://devbay.pl/2017/07/dlaczego-warto-optymalizowac/

Zachęcam do oceny bloga, wszelkie uwagi mile widziane :) 

#6 TaniDedyk.pl

TaniDedyk.pl

Nowy użytkownik

• Firma Bronze
  • 21 postów
  • Firma:Marek.pro Marek Drzewiecki

Napisany 19 lipiec 2017 - 13:12

Więcej "mięsa" - wskazane linki są ciekawe, ale powinny być raczej uzupełnieniem wpisu na końcu jako dodatkowa lektura, a nie jego treścią.

Napisz go tak samo jak  wpis o symfony i dockerze , czyli podaj praktyczne przykłady optymalizacji ( zainstaluj wordpressa z jakimś ciężkim darmowym theme i go zoptymalizuj) by było co czytać :)

#7 Gość_Filip Nowacki_*

Gość_Filip Nowacki_*
  • Goście

Napisany 19 lipiec 2017 - 14:37

Więcej "mięsa" - wskazane linki są ciekawe, ale powinny być raczej uzupełnieniem wpisu na końcu jako dodatkowa lektura, a nie jego treścią.

Napisz go tak samo jak  wpis o symfony i dockerze , czyli podaj praktyczne przykłady optymalizacji ( zainstaluj wordpressa z jakimś ciężkim darmowym theme i go zoptymalizuj) by było co czytać :)

To mam w planach :) 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników