Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem po zakupie serwera KS-1 na Kimsufi

Problem po zakupie serwera KS-1 na Kimsufi kimsufi ks-1

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

Problem po zakupie serwera KS-1 na Kimsufi

#1 xfilokolo

xfilokolo

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 30 postów

Napisany 11 maj 2017 - 09:28

Witam, wczoraj zakupiłem serwer dedykowany KS-1 na Kimsufi.
Dostałem powiadomienie, że jest nowy wolny serwer. Nie jestem ich klientem, więc przy rejestracji wybrałem opcję "Nowy klient", podałem dane osobowe, maila, hasło i potwierdziłem zakup (17EUR z groszami) (serwer KS-1 + instalacja).

Dostałem dwa maile o tematach:

Notification of connection to your OVH account: *******-ks od: <validation-world@kimsufi.com>

OVH: User ID **user**@**domain**.pl activation od: <validation-world@kimsufi.com>

Po zalogowaniu do panelu klienta kimsufi przez mail oraz hasło wyświetla mi komunikat o tym, że nie mam żadnego serwera i mogę go zamówić

Przy próbie logowania identyfikatorem *******-ks do panelu ovh hasło nie działa, a przy próbie odzyskania go wyświetla komunikat o tym, że nie można odzyskać hasła.

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć gdzie popełniłem błąd? Czy loguje się nie tam gdzie trzeba? 
Support na razie mi nie odpowiedział. Serwera potrzebuję, że tak powiem "na już", ale nie chciał bym nie opłacić istniejącego już rachunku/faktury.

Czy jest tutaj jakiś klient kimsufi który może mi pomóc?

Pozdrawiam serdecznie

• 0

#2 Vasthi

Vasthi

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 postów

Napisany 11 maj 2017 - 09:37

Panel OVH a kimsufi to dwie różne rzeczy. Dostałeś jakiś E-mail potwierdzający zakup oraz zapłaciłeś za dedyka? 

Panel OVH a kimsufi to dwie różne rzeczy. Dostałeś jakiś E-mail potwierdzający zakup oraz zapłaciłeś za dedyka? 

• 0

#3 xfilokolo

xfilokolo

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 30 postów

Napisany 11 maj 2017 - 09:46

Nie zapłaciłem bo nie wiem nawet gdzie. Żadnych danych w mailu nie dostałem, na panelu kimsufi pisze że serwerów nie mam.
  • 0

#4 Vasthi

Vasthi

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 650 postów

Napisany 11 maj 2017 - 10:08

W takim razie założyłeś dopiero konto. Jak byś kupił to dostaniesz link na maila z "fakturą" i na dole masz płatności. Jak byś płacił paypalem to lubią sobie weryfikować (trwa to parę godzin).

• 0

#5 xfilokolo

xfilokolo

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 30 postów

Napisany 11 maj 2017 - 10:11

A jakiego typu to weryfikacja? Przesłanie skanu dokumentów?
W takim razie zaraz zamówię serwer jeszcze raz
  • 0

#6 xfilokolo

xfilokolo

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 30 postów

Napisany 11 maj 2017 - 14:27

Właśnie dostałem odpowiedź od supportu. Potwierdzili, że założyłem tylko konto i nie złożyłem żadnego zamówienia. Trochę się zdziwiłem, bo myślałem, że jednocześnie założyłem konto i zamówiłem serwer.

• 0

#7 Vasthi

Vasthi

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 650 postów

Napisany 11 maj 2017 - 15:50

Co do tej weryfikacji to nic nie musisz wysyłać, po prostu u nich schodzi dłużej na księgowaniu.
  • 0

#8 xfilokolo

xfilokolo

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 30 postów

Napisany 11 maj 2017 - 15:53

Viperoo, jesteś użytkownikiem kimsufi? Z tego co tak czytam w internecie to zrozumiałem, że serwery u nich raczej takie do nauki. A powiedz mi jak z dyskami? Padają często? Czy dysk jest wymieniany jak już padnie, czy jak zauważą, że jest słaby to go wymieniają?
Ja głównie biorę KS-1 ze względu na 0.5TB pod backupy

• 0

#9 Vasthi

Vasthi

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 650 postów

Napisany 11 maj 2017 - 16:56

Dyski nie padają tak często, przynajmniej u mnie jak miałem 4 lata to żaden nie padł. Czasami nawet nowy dostaniesz. Zresztą jak smart monitorujesz to nie powinno się nic złego stać. Tylko jak już padnie to po backupie.

Ogólnie jak chcesz tanią przestrzeń na backup to zobacz sobie time4vps.
  • 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: kimsufi, ks-1

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników