Skocz do zawartości
atlab

Sprzedam platformę hosting shoutcast - pełne prawa autorskie, automatyzacja, płatności, wystawianie faktur, skalowalny - autorska technologia

Polecane posty

Witam,



Jakiś czas temu jako kolejne wyzwanie programistyczne postawiłem sobie napisanie elastycznego, skalowalnego oprogramowania do prowadzenia hostingu shoutcast.


Takie oprogramowanie napisałem, czego wynikiem jest usługa dostępna pod adresem https://streamic.pl



Streamic to autorska platforma to sprzedaż usług shoutcast (radia internetowe).



Tworzac ją miałem kilka założeń:


- możliwość skalowania na wiele serwerów (brakuje przepustowości na aktualnym serwerze - proste uruchomienie kolejnego, niskim kosztem - wszystko działa z automatu)


- Python i Django jako backend


- konfigurowalne (parametry) pakiety + darmowy pakiet "na zachętę" (również z konfigurowalnymi parametrami)


- łatwa możliwość rozwijania funkcjonalności (co po części zapewniają Python i Django smile.png )


- obsługa automatycznych płatności (tpay.com)


- integracja w zewnętrznym biurem rachunkowym - ifirma.pl - wystawianie faktur



Powyższe założenia zostały spełnione i wszystko działa bardzo fajnie i szybko smile.png na chwilę obecną platforma może stanowić bardzo fajny dochód pasywny (jest praktycznie bezobsługowa)



Ponieważ nie mam skilli marketingowych i prawdopodobnie nie jestem w stanie zdobyć większej ilości klientów postanowiłem sprzedać serwis/platformę z pełnymi prawami autorskimi.


Sprzedaję pełne prawa do dysponowania oprogramowaniem, bazą danych oraz przekazuję prawa do domeny.


Przekażę oczywiście moje własne know-how - jakie serwery się do tego (nie)nadają, jak uruchomić kolejne niskim kosztem, jak skonfigurować płatności itd.



W skład oferty wchodzą:


- Serwer VPS cloud


- Aplikacja webowa do zarządzania/rejestracja


- Aplikacja uruchamiana na serwerze streaming


- Baza danych


- Domena




Zainteresowanych kupnem serwisu/oprogramowania proszę o kontakt (proszę podać ofertę cenową) przez PW forum lub e-mail: info@upcode.pl



Wystawiam faktury VAT.


Edytowano przez atlab (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

A orientacyjnie ile teraz masz klientów ? To bardzo ważna informacja.

Po za tym w erze bezproblemowego streamingu na youtubie chyba ten interes nie ma większej przyszłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 pln za sam soft :P i biorę :) . Otworzę darmowy hosting shoutcast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zależy mi na czasie, sprzedam serwis i oprogramowanie za 2500zł netto (faktura VAT) z przekazaniem praw autorskich i do dalszej dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×