Skocz do zawartości

Zdjęcie

Włamanie na moją stronę?

Włamanie na moją stronę? włamanie hacked

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

Włamanie na moją stronę?

#1 zimnomi

zimnomi

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 01:48

Witam.
Mam takie pytanie, ktoś zrobił kopię mojej strony. Teraz zastanawia mnie to - wszystkie hasła mam generowane, sprawdzałem logi nikt się ani do ftp ani na vps nie logował ani do baz danych, a jednak jakoś ktoś skopiował całą stronę. Dobra, ale piszę na tym forum bo jest coś dziwnego - w momencie, gdy wyłączę mysqld na moim serwerze VPS to ich strona również przestaje działać. No to jest może jeszcze zrozumiałe, bo może w konfigu nie zmienił danych do DB. Ale co dziwniejsze - kiedy wyłączę nginx lub httpd u mnie, to wtedy ich strona również pada. Czyli tak jakby byli podłączeni pod mój serwer… Wszystko już próbowałem sprawdzić, bez skutku. Co to może być?

• 0

#2 Gość_bhu89_*

Gość_bhu89_*
  • Goście

Napisany 30 styczeń 2017 - 02:08

Możesz podać adresy do obu?

• 0

#3 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisany 30 styczeń 2017 - 02:42

Z tego co piszesz to prawdopodobnie nic nie zostało skopiowane, po prostu gdzieś jest jakiś iframe lub inna rzecz, która umożliwia wyświetlanie Twojej strony pod innym adresem ;-)

Jednak aby się o tym upewnić, warto żebyś przesłał adresy obu stron tutaj lub na pw do mnie, sprawdzę i dam znać.

• 0

#4 MyDevil.net

MyDevil.net

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów
  • Firma:ADMIN.NET.PL (MyDevil.net)

Napisany 30 styczeń 2017 - 09:02

To proxy.

Wgraj plik na stronę, wywołaj go w przeglądarce poprzez "skopiowaną" stronę i zobaczysz w access logach adres IP z którego jest kopiowana witryna (jako swoje wejście). Zablokuj te IP w .htaccess.

• 1

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: włamanie, hacked

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników