Skocz do zawartości
Mfrag

Poszukuje osoby co wykona autorski cms na bazie frameworka.

Polecane posty

Witajcie,

 

Nie powiem jakis wielkich szczegolow tego zlecenia wszystkim, jedynie tym wybranym osobom po obejrzeniu portfolii.

 

Wymagam rowniez podania "ceny cegielkowej".

 

mini specyfikacja:

 

Panel Admina:

  • Statystyki strony
  • Lista uzytkownikow
  • Dodawanie/usuwanie/ edytowanie newsow
  • Dodawanie/usuwanie/ edytowanie kategorii, podkategori (pare podkategorii pod soba)
  • lista zgloszen komentarzy
  • Banowanie uzytkownikow

SEO funkcje:

  • Generator sitemap ( w panelu admina pojawia sie link do generowania automatycznie sitemap)
  • Friendly urls (przyjazne linki
  • Link wskazujacy gdzie aktualnie przesiadujemu cos ala to: webhostingtalk.pl/gielda/zlecenia (kazde z kategorii to link)
  • Tagi seo

Ogolne:

 

  • Rejestracja / Wylogowywanie /logowanie /przypomnij haslo
  • Komentowanie na stronie (tylko posiadajac konto na stronie
  • Zabezpieczenie przeciw spamera (pytanie + odpowiedz lub capatcha)
  • Zglaszanie komentarzy do admina gdy lamia regulamin
  • Dodawanie plikow oraz obrazkow do newsow.
  • Statystyki na stronie glownej ilosc dodanych postow tematow,
  • Wyswietlanie kategorii oraz podkategorii w panelu bocznym
  • Ostatnio dodane wpisy na stronie w panelu bocznym
  • Lista uzytkownikow przebywajaca aktualnie na stronie
  • Przy pobraniu skryptu chcialbym aby pobrana paczka miala swoj KLUCZ ktory by sluzyl do identyfikacji strony korzystajacej z skryptu, jezeli x uzytkownik pobral paczke otrzymuje "klucz" ktory zezwala uzyc pobranej paczki tylko raz... musi pobrac drugi raz aby otrzymal drugi klucz i postawic na innej stronie.

Reszta do ugadania.

Prosze podac ceny widelkowe, nie ukrywam ze jestem studencikiem dlatego tez nie oczekujcie ode mnie ze bede w stanie zlecic ten projekt. (Po prostu moge sie rozmyslic jak ceny beda zbyt ogromne.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że chcesz taki system pod sprzedaż więc ja się spytam po co ktoś miałby Ci płacić za to skoro to co opisałeś (za wyjątkiem aktywnych użytkowników) ma WordPress i jest za darmo?

 

Poza tym zabezpieczenie na zasadzie klucza, da się zrobić jedynie bez udostępniania kodu źródłowego. Co zrobisz w przypadku kiedy ktoś będzie chciał wprowadzić zmiany jakieś w systemie? Sam ich raczej nie wykonasz. Natomiast przerzucenie tego na klienta będzie się wiązało z udostępnieniem mu kodu źródłowego, a to wyklucza zabezpieczenie w postaci jakiś kluczy.

Poza tym mało kto zdecyduje się na zakup takiego cmsa.

Ostatnio miałem osobę która kupiła skrypt na portal napisany w 2012 roku chyba i nie był on od tego czasu ewidentnie aktualizowany, osoba ta napisała do mnie ponieważ chciała w portalu wprowadzić jakieś zmiany, ale autor nie raczy jej odpisać w tym temacie, ani udzielić pomocy. Prawdopodobnie sprzedaje śliczne piękne systemy i portale gotowe do uruchomienia od ręki, a potem sam się Pan martw co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie będzie za darmo wydawał aktualizacji. Chcąc dedykowany CMS trzeba liczyć się z tym, że aktualizacje i wsparcie techniczne może słono kosztować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Widać że chcesz taki system pod sprzedaż więc ja się spytam po co ktoś miałby Ci płacić za to skoro to co opisałeś (za wyjątkiem aktywnych użytkowników) ma WordPress i jest za darmo?

 

Poza tym zabezpieczenie na zasadzie klucza, da się zrobić jedynie bez udostępniania kodu źródłowego. Co zrobisz w przypadku kiedy ktoś będzie chciał wprowadzić zmiany jakieś w systemie? Sam ich raczej nie wykonasz. Natomiast przerzucenie tego na klienta będzie się wiązało z udostępnieniem mu kodu źródłowego, a to wyklucza zabezpieczenie w postaci jakiś kluczy.

Poza tym mało kto zdecyduje się na zakup takiego cmsa.

Ostatnio miałem osobę która kupiła skrypt na portal napisany w 2012 roku chyba i nie był on od tego czasu ewidentnie aktualizowany, osoba ta napisała do mnie ponieważ chciała w portalu wprowadzić jakieś zmiany, ale autor nie raczy jej odpisać w tym temacie, ani udzielić pomocy. Prawdopodobnie sprzedaje śliczne piękne systemy i portale gotowe do uruchomienia od ręki, a potem sam się Pan martw co z tym zrobić.

 

 

Ty z tym wordpressem tak na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam!

Na wstepie bardzo serdecznie dziekuje za wasze odpowiedzi. Jedne bardziej konstruktywne a inne mniej.

 

Jakiś konkretny framework lub platforma?

 

Nad tym pytaniem jeszcze sie doklebnie nie zastanawialem.. Rowniez uwzgledniam propozycje.

 

 

Widać że chcesz taki system pod sprzedaż więc ja się spytam po co ktoś miałby Ci płacić za to skoro to co opisałeś (za wyjątkiem aktywnych użytkowników) ma WordPress i jest za darmo?

 

Poza tym zabezpieczenie na zasadzie klucza, da się zrobić jedynie bez udostępniania kodu źródłowego. Co zrobisz w przypadku kiedy ktoś będzie chciał wprowadzić zmiany jakieś w systemie? Sam ich raczej nie wykonasz. Natomiast przerzucenie tego na klienta będzie się wiązało z udostępnieniem mu kodu źródłowego, a to wyklucza zabezpieczenie w postaci jakiś kluczy.

Poza tym mało kto zdecyduje się na zakup takiego cmsa.

Ostatnio miałem osobę która kupiła skrypt na portal napisany w 2012 roku chyba i nie był on od tego czasu ewidentnie aktualizowany, osoba ta napisała do mnie ponieważ chciała w portalu wprowadzić jakieś zmiany, ale autor nie raczy jej odpisać w tym temacie, ani udzielić pomocy. Prawdopodobnie sprzedaje śliczne piękne systemy i portale gotowe do uruchomienia od ręki, a potem sam się Pan martw co z tym zrobić.

 

 

Troche sie mylisz w tym wypadku. Nie zamierzam go sprzedawac jako iz nie bylbym w stanie walczyc z tak ogromna i dobra a zarazem darmowa opcja jak wordpress, joomla itp. Klucz nie bylby po to aby sprzedac lecz bardziej aby zabezpieczyc skrypt przed rozrzucaniem go po internecie a zarazem po to aby zbierac dane jakie strony korzystaja z owego skryptu. Ten CMS bylby prywatny, dawalbym go tylko osobom mi obeznanym.

 

Co do zabezpieczenie klucza, myslalem nad jedna opcja ale nie wiem jak bardzo wplynie to na ogolne dzialanie systemu. Co mam na mysli? Juz tlumacze. Chodzi o to ze wszystkie klucze beda przechowywane w jednej bazie lub w jakis inny sposob gdzie wszystkie skrypty by musialy byc sprawdzane na zasadzie bazy danych lub gdy uzytkownik instaluje automatycznie tworzy sie osobna baza ?

 

Nie wiem dokladnie, to bardziej bym musial sie dogadac z webdeveloperem.

 

 

Nikt nie będzie za darmo wydawał aktualizacji. Chcąc dedykowany CMS trzeba liczyć się z tym, że aktualizacje i wsparcie techniczne może słono kosztować :)

 

Nikt, nigdy nie powiedzial ze ktokolwiek bedzie wydawal jakies aktualizacje za darmo? Jezeli jednak tak napisalem, prosze pokaz mi gdzie to jest dokladnie.

 

Widzialem Twoj projekt z vestacp (jakos tak), myslalem ze nie palniesz takich glupot jak w tym temacie. Zaraz mi wmowisz ze chce ten skrypt za darmo.

 

Nie wez tego za atak bo to zaden atak, choc irytuje mnie takie wypisywanie glupot przez inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź była kierowana do Fizyda.

 

Poza tym zawsze w dedykowanych cmsach aktualizacje są płatne i nie powinno to nikogo dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, mysle ze nie znajde nikogo tutaj co by wzial zlecenie za umiarkowana sume.

 

Dziekuje wszystkim za choc troche zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×