Skocz do zawartości
wlodziu

Internet bez zobowiązań

Polecane posty

Internet jak Internet, bez zobowiązania zapłacisz więcej. Wszystko zależy od tego ile ruchu generujesz miesięcznie. Wiadomo, że kabel to kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na wynajmowanym mam multimedie z umowa roczna 30mb/s

Raz jak tymczasowo na kilka miechow wyprowadzilem sie z miasta a oni na wsi nie swiadcza uslug zlozylem normalnie wypowiedzenie I bez kosztow bez niczego wczesniej umowe rozwiazali.

 

Kilka dni temu znow na pewniaka od nich zamowilem.

Ps.mozna u nich dostac stale ip za 5taka jednorazowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myśle, że cena 60zł za 60mbit/s nie jest zbyt przesadzoną ceną, sam mam neta w domu 20mbit za 45zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie jedyne to mnie zaciekawiło, bo mają wszędzie sławne do

Zapytałem na czacie:

 

Podane na stronie prędkości to maksymalne prędkości łącza. Rzeczywista prędkość nie odbiega znacząco od deklarowanych parametrów. Gdyby występował stały spadek prędkości (dajmy na to, poniżej 75-80% deklarowanej maksymalnej wartości) proszę się kontaktować z działem technicznym w celu usunięcia powodów takiego działania internetu.

 

czyli i tak nie wygląda to źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multimedia ma umowy na czas nieokreślony. Głowy nie urywa, ale daje rade.

no ALE

3 miesięczny okres wypowiedzenia (rotfl, pierdzieleni janusze biznesu)

100 zl za aktywacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to pchaj sie w ups ;) dodam ze multimedia ma predkosci gwarantowane.

no ALE

3 miesięczny okres wypowiedzenia (rotfl, pierdzieleni janusze biznesu)

100 zl za aktywacje.

Gdzie to wyczytales?

Patrz moj pierwszy post w tym temacie.

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to pchaj sie w ups ;) dodam ze multimedia ma predkosci gwarantowane.

Gdzie to wyczytales?

Patrz moj pierwszy post w tym temacie.

Nie no luzik jak na 10 miesięcy, po prostu będziesz musiał pomyśleć o temacie w 7 miesiącu.

 

wyczytałem tutaj:

https://www.multimedia.pl/getattachment/2414d7f3-bcfa-46ad-a7c7-deb43a6b8e67/P_2016_195_A_Internet-od-6Mb-do-120Mb-na-zawsze!_EFS_14-03-16-30-06-16.aspx

 

pkt 3 paragraf 2 - o ile trafiłem w dobry pdf.

 

Ja podpisywalem umowe 3 lata temu na czas nieokreślony i mi mówili o 3 miesiacach wypowiedzenia więc jest to najprawdopdobniej to :)

dodam ze multimedia ma predkosci gwarantowane.

 

 

Gwarantowanych prędkości nie ma (swego czasu robiłem im burzę, że torrenty miałem wycięte do 20MB/s równo :) (Testowane gęsto)

ale fakt, że trzymają się i starają by speedtest multimedii (also known as ich serwer) pokazywał prawidłowe wartości.

 

 

oraz godziny serwisowe po 23, wsparcie telefoniczne do 23 w dni powszednie co jest absurdem bo nie można sprawdzić czy faktycznie coś robią czy się popsuło.

Zdarzało się, że padło o 23:01 i wstało dopiero o 18 po zgłoszeniu na infolinii :)

 

 

U mnie w Olsztynie jest stabilnie ale zdarza się całonocny blackout (Raz na miesiąc) i jeden długi blackout o którym wyżej napisałem.

 

no i jeszcze jakieś pierdy typu miałem usługę z publicznym IP, pewnego dnia zacząłem znowu dostawać prywatne, załatwienie sprawy trwało 2 tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multimedia jest poza zasięgiem, a szkoda, bo mają tańszą oferte bez modemu (wyższa kwota aktywacji i trzeba zdobyć za opłatą urzadzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystam z UPC i co do stabilności internetu nie mogę im nic zarzucić już od co najmniej 8-9 lat, ale Warszawa robi swoje więc sobie na złą renomę w centrum nie pozwolą.

 

Patrząc na ceny i porównując z ofertą bez zobowiązania to wypada rewelacyjnie, lepiej niż się spodziewałem. Ja bym brał jak jesteś w ich zasięgu, nie mam im nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni będą narzekali np. na Orange, Netię. Mam w Krakowie z Netii 100/10 za śmieszne 39zł/mc w technologii HFC z umową na czas nieoznaczony i nie narzekam na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Za 2 miesiące wygasa mi umowa z orange. Szukam jakiegoś dostawcy, który aktualnie jest najlepszy na rynku (czy w ogóle są takie rankingi?). Generalnie, w godzinach "szczytu" z Internetu korzysta 4 użytkowników (praca biurowa). Czy powinienem szukać czegoś konkretnego, czy dostawcy typu Orange wystarczą?

 

Mam umowę sprzed dwóch lat, więc łatwo się domyślić, że warunki są gorsze, aniżeli teraz dostawcy mają w swoich ofertach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×