Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

Ci庵造 restart WIN10

Ci庵造 restart WIN10

• Prosz si zalogowa aby odpowiedzie
6 odpowiedzi na ten temat

Ci庵造 restart WIN10

#1 Marekz12

Marekz12

Nowy u篡tkownik

• U篡tkownicy
  • 10 post闚

Napisany 21 grudzie 2015 - 18:59

Aktualizowałem Win8->Win10 na kompie stacjonarnym i wszystko śmiga mi w najlepszym porządku. Po jakimś czasie ten sam zabieg przeprowadziłem na lapie, jednak ku zdziwieniu po niedługim czasie od włączenia stale się restartuje.. Zna ktoś rozwiązanie?

• 0

#2 Pan Kot

Pan Kot

Mrrr

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2819 post闚

Napisany 22 grudzie 2015 - 08:57

Windowsów się nie aktualizuje.

• 0

#3 Piotr GRD

Piotr GRD

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 523 post闚
  • Sk康:Szczecin

Napisany 22 grudzie 2015 - 09:39

W sieci odnaleźć można sporo zgłoszeń tego typu. Najwyraźniej W10 nie współpracuje najlepiej (lub wcale) z niektórymi sprzętami. Rozwiązania (poza powrotem do Ósemki) nie znam, nie zauważyłem nigdzie w takich tematach, ale i też nie szukałem dogłębnie.

Osobiście trzymam się z dala od Dziesiątki, jestem zbyt podejrzliwy względem Microsoftu w obliczu tego jak bardzo nachalnie namawiają wszystkich na przesiadkę i w dodatku (niby to) "za darmo". Przypuszczam, że w perspektywie 2-3 lat poznamy prawdziwą "cenę" (nie musi być ona koniecznie wyrażona w dolarach wyciąganych z naszych portfeli, ale choćby w tym, co - jawnie lub niejawnie - znajdzie się w - niemożliwych do wyłączenia - aktualizacjach).

Edytowany przez Piotr GRD, 22 grudzie 2015 - 09:42.

• 0

#4 PCziomal

PCziomal

Sta造 u篡tkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 354 post闚
  • Sk康:woj. Lubelskie
  • Firma:MCtb.pl
  • Imi:Pawe

Napisany 22 grudzie 2015 - 09:40

@Archi: Windy sie update'uje, ale nie upgrade'uje :lol:

Jak chcesz nowego Windowsa to polecam format całego dysku ;)

Edytowany przez PCziomal, 22 grudzie 2015 - 09:41.

• 0

#5 Marekz12

Marekz12

Nowy u篡tkownik

• U篡tkownicy
  • 10 post闚

Napisany 22 grudzie 2015 - 18:46

Hmmm, zastanawiam się nad formatem, ale co najlepsze system w lapie był zainstalowany przy zakupie i nie był na żądnym nośniku. Nie pamiętam na jakiej zasadzie, ale sprzedawca mi polecał żebym na penie zrobił jakąś wersje do odzyskania- i oczywiście nie zrobiłem... Może spróbuje przywrócić poprzednią wersją. Ja jednak uległem tym ostrym namowom :D

• 0

#6 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 post闚
  • Sk康:Great Britain
  • Firma:MZone Group

Napisany 22 grudzie 2015 - 19:28

Też mamy ten problem na jednym komputerze w biurze, problem Windowsem z pewnością.

Na laptopach nie mamy tego problemu, tylko na PC, wszystkie siedzą na W10 po upgradzie.

• 0

#7 Marekz12

Marekz12

Nowy u篡tkownik

• U篡tkownicy
  • 10 post闚

Napisany 23 grudzie 2015 - 15:51

Znalazłem info o tym, że problem może leżeć w ustawieniach -> automatyczny restart po aktualizacji. Sprawdzę czy to pomoże i dam znać.

• 0

0 u篡tkownik闚 czyta ten temat

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i, 0 anonimowych u篡tkownik闚