Skocz do zawartości
Ucze

Hosting/VPS? Co wybrać i jaki wybrać?

Polecane posty

Witajcie,

Pisze do Was jako kompletna śnieżynka w tej dziedzinie.
Poszukuję Hostingu/Serwera VPS (sam nie wiem czego;) ) pod prostą aplikacje Symfony 2

W zasadzie to i w Symfony 2 nie jestem jakimś orłem, dotychczas robiłem wszystko u siebie lokalnie, wszystko działało ok, korzystałem z composera itp. Zachęcony sukcesami w tej materii postanowiłem poszukać jakiegoś hostingu/VPS.

 

Nie jestem jakimś tam ekspertem w tej dziedzinie tak więc wybaczcie za głupie pytania ;)

 

 

Do rzeczy, szukam czegoś na czymś będę mógł postawić tą moją prostą aplikację symfony2.
Wymagania jakie stawiam to te które narzuca sam framework symfony2,
+ chciałbym mieć także dostęp do composera oraz gita. (potrzebuję chyba do tego consoli ?)
Na razie szukam czegoś do nauki, jeśli wszystko będzie dobrze się sprawdzać to najprawdopodobniej zostanę tam na stałe i będę trzymał tam swoje projekty.

Pozdrawiam, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie jakiegoś taniego VPS na wirtualizacji OpenVZ. Skoro postawiłeś sobie środowisko developerskie u siebie, to na VPS'ie nie powinno być większego problemu.

Gdybyś sobie nie radził to ludzie z WHT pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam polecam Ci mydevil.net, administrację serwerem będziesz miał z głowy a ten czas możesz poświęcić na dopracowywanie aplikacji w symfony.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×