Skocz do zawartości
Shk

Jak traktować http://www.speedtest.pl/wycena ?

Polecane posty

Witam serdecznie,

jak traktować wycenę serwisów internetowych przez http://www.speedtest.pl/wycena ?
Coraz więcej osób posiłkuje się takimi wycenami, gdy tylko obejrzą dla przykładu 10 500zł

poniżej tej ceny nie chcą zejść w sprzedaży strony.

Dla przykładu domena PR1.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że akurat w tym przypadku jestem kupującym i sprzedający posiłkuje się wyceną

podaną przez serwis speedtest.pl/wycena i za ch... cholerę nie chce zejś z ceny. ;)

Nie pomagają żadne tłumaczenia, że to zwykły automat który ceny zazwyczaj bierze z kosmosu.

 

Serwis to domena z PR1, skrypt z Allegro, 100uu, istnieje rok w sieci. Do tego jakiś facebook z tysiącem fanów.

 

Ale negocjacje trwają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Shk

Ale pomyśl, że i tak od niego tej strony nikt nie kupi, bo kto da tyle kasy za taką stronę. Z 10min temu sprawdziłem kilka swoich i cudzych stron i większość z nich miala dokładnie 10 500zł. Zobaczysz, że za pare dni zejdzie z ceny.

Pewnie tak mu się te cyferki spodobały:D Daj mu zalożyć gdzieś temat i niech spyta/poprosi użytkowników o wycenę tejże strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoją cenę za ten serwis, którą mogę mu zaoferować.

Jest to zwrot poniesionych kosztów (serwer, domena, skrypt) x2.

Moim zdaniem na chwilę obecną właśnie tyle jest to warte. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na chwilę obecną właśnie tyle jest to warte. :P

 

A możliwe, że nawet tyle nie. Jeśli ktoś się posiłkuje takimi "wycenami" to po prostu lepiej - moim zdaniem - dać sobie spokój, bo rozmawiamy z człowiekiem, który nie ma o tym zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×