Skocz do zawartości

Polecane posty

Chciałbym przedstawić przydatną aplikację dla każdej osoby zajmującej się SEO.
Proszę o komentarze i uwagi :)

Poniżej zamieszczam skrócony opis programu. Więcej tutaj: http://netrotech.pl/pl/pswiderski/download/aplikacja-seo/2

Jest to przydatna aplikacja do analizy słów kluczowych z tekstów na Twojej stronie lub z podanych przez Ciebie tekstów. Umożliwia eksportowania wyników słów kluczowych do plików XML i TXT.
Aplikacja umożliwia również analizę wszystkich linków wychodzących ze strony, przedstawia je liczbowo. Daje możliwość eksportowania sitemap.xml
1.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już używal tej aplikacji? Możecie wymienić mocne i słabe strony, oraz napisać ogólnie:warto czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki wypróbuje

 

I jak wrażenia?

Ktoś już używal tej aplikacji? Możecie wymienić mocne i słabe strony, oraz napisać ogólnie:warto czy nie?

Dokonałem upgrade'u apki.

Zapraszam do testowania i korzystania!

Zamieszczam link do opisu nowości: http://netrotech.pl/pl/pswiderski/blog/nowa-wersja-aplikacji-seo/14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja może być wykorzystywana w dowolnym celu, również komercyjnie bez oplat....

to miłe, coraz mniej darmowych narzędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja może być wykorzystywana w dowolnym celu, również komercyjnie bez oplat....

to miłe, coraz mniej darmowych narzędzi :)

 

 

Aplikacja SEO jest freeware, co oznacza jej darmowe zastosowanie również w celach komercyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sprawa, dzięki za taką przydatną informację :)

 

Spoko, jak znajdziesz chwilę wolnego czasu, to wystaw recenzję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze zaimplementować funkcję że po wpisaniu adresu pokazuje frazy jakie są w google pod tą stroną i od razu miejsce które jest w google pod tymi frazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się zagrożony, CHROME wykrywa niebezpieczeństwo :o

 

Już testuję :)

Hahaha, wiem widziałem ten tekst przy testach. Jeśli ten alogrytm bazuje na ilości pobrań umieszczonej przy linku, to gratuluję pomysłu twórcy :P Tak na dobrą sprawę mógłbym tam wpisać jakąkolwiek liczbę.

Gwarantuję, że program nie zawiera złośliwego kodu.

 

Możesz jeszcze zaimplementować funkcję że po wpisaniu adresu pokazuje frazy jakie są w google pod tą stroną i od razu miejsce które jest w google pod tymi frazami.

Haha! To jest dobre, żeby zrobić analizę pozycji danych słów kluczowych dla danej stronki.

Dzięki, dodam to do nowej wersji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę czas (pewnie na wekend), toprzetestuję aplikacje i opisze ją na swoim blogu o pozycjonowaniu i optymalizacji stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlaczyłem na szybko program

+ bez instalacji

- brak importu podstron (ręcznie trzeba klepać?) i brak wskazania pliku sitemapy

- brak zapisu projektu (aby pozniej szybko sprawdzic)

- przy przeanalizowaniu mojej strony coś mało linków wychodzacych zwrócił - brak np. do Twittera, YT

- linki wew. też mógły czytać

- opcje: z zaznaczeniem co ma sprawdzać : link wew, zew, słowa,

- brak tytułow i opisów (modułu sprawdzania)

 

wzoruj sie ma Sceraming Frogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlaczyłem na szybko program

+ bez instalacji

- brak importu podstron (ręcznie trzeba klepać?) i brak wskazania pliku sitemapy

- brak zapisu projektu (aby pozniej szybko sprawdzic)

- przy przeanalizowaniu mojej strony coś mało linków wychodzacych zwrócił - brak np. do Twittera, YT

- linki wew. też mógły czytać

- opcje: z zaznaczeniem co ma sprawdzać : link wew, zew, słowa,

- brak tytułow i opisów (modułu sprawdzania)

 

wzoruj sie ma Sceraming Frogu ;)

Jeśli wybierzesz opcję "Analizuj wszystkie podstrony strony", to masz import wszystkich podstron. Plik sitemap pobierasz, gdy wchodzisz na zakładkę linki i tam masz eksport sitemap.

Wyniki możesz zapisać z "Plik" -> "Eksportuj wszystkie wyniki do" i masz do wyboru XML albo TXT.

Najprawdopodobniej nie zwrócił linków do Twittera i YT. bo były za długie i miały znaki & itp. Musiałem to wykluczyć, bo w przeciwnym razie były problemy przy analizie standardowej, regularnej strony - wyskakiwało pełno różnych, dziwnych linków.

Czyta linki wewnętrzne, gdy zaznaczysz opcję "Analizuj wszystkie podstrony strony". Ale one nie są wyświetlane na karcie "Analiza linków wychodzących" - jak sama nazwa wskazuje.

Sprawdza wszystko od razu ;)

No brak, myślę nad wprowadzeniem tego wzorując się na Screaming Frogu.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×