Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

Przedstawiam prostą wizytówkę internetową zrobioną dla koleżanki zajmującej się pozyskiwaniem klientów chętnych zareklamować się na telebimie w centrum Olsztyna.

Wystarczy wejść na stronę http://www.reklama-led.olsztyn.pl aby zapoznać się z pełną ofertą. Napisz lub zadzwoń aby otrzymać cennik i porozmawiać o szczegółach współpracy.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełno jest darmowych szablonów, które są ładne i mają podstawową zaletę - da się na nich cokolwiek przeczytać. Dlaczego nie zastosowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę tego się nie da czytać, serio. Muszę skopiować całą stronę do notatnika i stamtąd ją czytać, to chyba nie miało tak działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że strona po prostu nie wczytuje mi się do końca.. No cóż :) Polecam zmienić kolorystykę i rozmiar czcionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zmienić wszystko.... Bo na to nie da się patrzeć...

chyba że to miała być reklama "Bilboardu led" na jakimś skrzyżowaniu a nie strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolor czcionki nie pasuje do tła szablonu. Wielkość czcionki jest za mała.

Na takiej stronie powinna być galeria przedstawiająca ten telebim, przykładowe/wykonane realizacje, ułożenie w stosunku do ulicy, uczęszczanego chodnika. Nie jestem z Olsztyna, ale widząc średnio lokalizacje, ruch miejski - można określić target.

W Krakowie też był przez chwile telebim ledowy na zakręcie... tylko w nocy telebanił po oczach własną reklamą, ale już go nie ma :lol:

Ładne stronki i prosto można teraz zrobić na wordpresie- ładne wpisy z minaturkami zdjęć itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×