Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arturro

[opinie] Vpol.pl

Polecane posty

Witam,

 

1. czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat vpol.pl ? Warto tam kupić domene?

 

2. A co sądzicie o www.adresik.pl ? Bo chhyba tam sie skusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat vpol.pl ? Warto tam kupić domene?

 

Globalne nie są rejestrowane automatycznie tj 2 dni (tak było pół roku temu nie wime jak teraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na domene .net w firmie www.adresik.pl . Ceny sa bardzo niskie i to mnie skłoniło. To ejst moja pierwsza domena więc nie potrafie ocenić usług, napisze tylko co i jak. Kontakt mailowy trudny, przez telefon nie ma problemu. Rejestracja domeny zajęła 5 dni. W niedziele zamówiłem i wpłaciłem pieniądze. W poniedziałek rano przeszła weryfikację w adresik.pl i miała status oczekuje na akceptacje klienta (domyslam się, że oczekiwano na rejestracje przez cos a'la NASK). Trwało to do piątku popołudnia. Dziś domena funkcjonuje bezproblemu. Zmiana DNS bardzo prosta, i wogóle nie narzekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także kożystam z usług Adresik.pl i problemów nie było. Może jedynie to że rejstracja musiała przebiegać tylko w Internet Explorer. Teraz jednak myślę powoli o przedłużeniu a na ich stronce połowa rzeczy nie działa. Chcę wejść dod ziału domeny i wylatuje 404. Widać że profesjonalizmu spodziewać się nie można. Jak będzie dalej to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilkadziesiąt domen w vpol.pl. Krótko...

 

Nie miałem najmniejszych problemów.

Globalne rejestrowane do kilkudziesiecu minut od wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vpol - Firma jednoosobowa, gość dostępny, tylko w godzinach w jakich uważa, że powinien pracować, a zdarza się, że wyjeżdża, niesamowicie arogancki i nieprzyjemny w kontaktach, jakie miałem z nim jako klient - i co najgorsze - brak powiadomien o terminach wygaśnięcia domen ! rejestracja na własne ryzyko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co klient to opinia... ja takich problemów nie mam i nie miałem

 

Co do powiadomień:

Zwsze dostaje info o wygaśnieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jest to najprzyjemniesza tego typu firma z jaka mialem okazje pracowac (fakt, z 4 tylko, ale zawsze).

Zalety:

1. Dobry kontakt

2. Wyjscie naprzeciw potrzeb klienta - gdy byla sytuacja wymagajaca dostepnosci kogos z obslugi o 4-5 nad ranem nie bylo problemu - sam nawet sie zaoferowal. Bez dodatkowych oplat.

3. Dobre ceny

 

Wady: faktycznie dostepni zwykle tylko w godzinach urzedowania, ale czesto mozna kogos zlapac i poznym wieczorem.

 

Powiadomienia o wygasnieciu sa. Pierwsze dostalem na 28 dni przed, drugie na 21 przed - nie wiem jak jest dalej, nie sprawdzalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odgrzebuje, ale nie moge znalezc informacji na ich stronie, a skontaktowac sie z nimi nie da. :/

czy ktos wie ile kosztuje przeniesienie domeny z vpolu do innej firmy? jest to usluga platna?

chodzi tylko o wydanie kodu auth info?

 

a tak w ogole, to 2 dni temu zmienilem dnsy domeny i dalej przekierowuje mnie na stary adres. kontaktu z vpolem nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te dnsy zmienia sie w panelu administracyjnym domeny?

nie powinny sie tam znajdowac dnsy mojej firmy hostingowej?

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są DNS "dla domu" :]]]

Po prostu resolvery, dzięki temu widzisz nazwy(domeny), a nie posługujesz się IP.

Każdy usługodawca zazwyczaj posiada swoje serwery nazw, odświeżają się one w różnych odstępach czasowych, dlatego może się zdarzyć że będą one robić problemy.

Tak to w skrócie można opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×