Skocz do zawartości
GeoAce

Darmowy hosting www dla kilku osób :0

Polecane posty

Witam.

Od razu mówię, że nie mam zamiaru robić furory tym "czymś" ani go reklamować smile.png

 

Jak zapewne część z Was wie, pracowałem na hostingiem, dla kilku kont max(na razie smile.png)

Niebawem zakupuję domenę .pl(gdy dostanę wypłatę) więc na razie , muszę się pocieszyć .tk

 

 

Strona: http://hostace.tk/

 

Zapraszam do oceniania, czego brakuje, co mozna dodać itp.

Oczywiście jak ktoś chce, to może przetestować serwer:)

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Kamil

Edytowano przez Senterse (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, ale, dlaczego określiłeś się mianem "najlepszego" hostingu? Jak widać, nie jest on dokończony, zapewne, nie ma jeszcze "klientów", do tego małe parametry w przeciwieństwie do innych darmowych hostingów. Zakładka "klient" oraz copyright Ci nie trybi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ? Zapewne jak każdy tak pisze, o swoim produkcie. Panel klienta jest w fazach pracy/ dziś będzie działać.

Parametry tak, są małe, jak ugu.pl :P

 

 

Pozdrawiam, dzięki za ocene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co też takiego dajesz w tej "1h pracy admina"? Założyłeś stowarzyszenie charytatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak smile.png Np. instalacja forum, itp.

Skoro jest to darmowy hosting, w którym obydwa "plany" mają takie same parametry, to w jakim celu tworzyć system Wildcard? Jest to nie potrzebne, nie łatwiej zaoferować to w jednej usłudze, jeśli "klient" będzie chciał, to skorzysta, nie to nie. Owszem, jeśli hosting oferowałby powiedzmy 3 pakiety "Brązowy", "Srebrny", "Złoty", w którym parametry różniłyby się, to miałoby sens, ale to jest tylko gdybanie...

 

Powodzenia życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, napewno się przyda. Nad tymi pakietami myślę, jeden 200mb - drugi np. 400mb ale za to mniej transferu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parametry tak, są małe, jak ugu.pl

Nie dokońca ;) Chodź powierzchnia fakt taka sama.

 

Jeżeli chodzi o stronę www to wygląda całkiem nieźle. Na twoim miejscu dodałbym lepsze obrazki w sliderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że ja się wtrące, Senterse nie uważasz że w tej chwili ten plan 1 i plan 2 jest zbędny, to tylko różnica w pomocy admina nie lepiej zrobić 1 plan i np. jak ktoś będzie potrzebował pomocy to po prostu napisze maila. To tak jakby firma x oferowała dwa plany kont www w tej samej cenie tyle że jeden z supportem, a drugi bez.

Ogólnie strona lipna, i słabe parametry są darmowe hostingi "młode" co oferują x razy większe parametry.

Wniosek nic powaźnego niestety nie postawi się na takim koncie.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Im więcej jest oferowane, tym większe ryzyko dużego oversellingu. Nikt nie stawia poważnych stron na darmowych hostingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mSurf. Na stronie nie zamierzam zarabiać, ani jak już mówiłem zrobić jakiegoś darmowe "interesu"

Strona jest dla mojej własnej przyjemności, aby się czegoś nauczyć, przy okazji będzie stało tyle stron, ile pozwoli na to "maszyna", bo poważnej strony na takim hostingu raczej nikt nie zrobi smile.png

 

Na razie stoi forum na hostingu, jak ktoś chcę przetesować, to zapraszam: www.somegry.tk (nie moje:))

 

 

Nowy design strony ;)

Edytowano przez Senterse (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadaj sobie pytanie czy Ci się to opłaca i jak długo zamierzasz prowadzić ten hosting.

Swoją drogą znajdź sobie szablon hostingowy na innych stronach niż free templatki z pierwszej strony google, w ciągu tego miesiąca (czyt. 4 dni) widziałem ten szablon z 5 razy na różnych stronach hostingowych. Pobierz zwykłą templatke i dostosuj pod hosting, to nie jest takie trudne wbrew pozorom =)

Edytowano przez shad (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, opłaca się, i nie zwinę się po tygodniu ;) CSS nie ogarniam, więc nie zrobię własnego ;) Lepiej mi idzie w PHP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie nie zamierzam zarabiać

Jeden wątek temu pytałeś jak wstawić reklamy na darmowym hostingu sleep.png Czyżby coś się zmieniło ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło :) kto nie pyta, ten bladzi :). Pytalem, bo chciałem poserZyc moja wiedZę

 

 

 

ProsZę nie warnowac, za te litery , bo na telefonie pisze. Pozdrawiam, Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis w sieci od wczoraj a już ile nagród zdobył ;)

Ivup0.png

 

Ale templatka przyjemna dla oka ;)

@up Czyli rejestracja nie jest automatyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro strona stoi na resellerze yh to nie potrafisz skonfigurować automatycznej rejestracji? ;) To kwestia wrzucenia kodu na stronę www od yh (mają gotowe rozwiązania)...

 

Od siebie dodam 2 kwestie:

-zablokują Ci konto jak będziesz miał mało klientów (po prostu Ci podziękują i tyle..)

-zablokują CI konto jak będziesz miał za dużo klientów i karzą zapłacić (przejść na konto VIP)

 

Więc nie ma sensu u nich zakładać na free resellerze konta dla kilku osób.

 

PS. Trzeba bylo najpierw skończyć stronę, uzupełnić treścią, przetestować a dopiero wystartować i dać ją do oceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze wiem , Twój hosting jest także na Yh. Ja dla Ciebie nie jestem żadna konkurencja , wiec darujmy to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucenie kodu automatycznej rejestracji oszczędzi CI sporo pracy bo po co masz je ręcznie zakładać. Wiem bo sam to przerabiałem gdy prowadziłem 4un doszło do tego że musiałem około 30 kont dziennie zakładać ręcznie, do każdego bazę danych, konto ftp etc.

 

Druz.png

Tu masz screen gdzie znajdziesz formułki do rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×