Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe serwery na terenie Polski w ofercie MZone Group

Nowe serwery na terenie Polski w ofercie MZone Group mzone serwery polska uk hosting shared

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
32 odpowiedzi na ten temat

Nowe serwery na terenie Polski w ofercie MZone Group

#1 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6192 postów
  • Firma:MZone Group
  • Imię:Ireneusz

Napisany 03 styczeń 2012 - 17:36

Szanowni Państwo,

Od kilku miesięcy dostajemy od Państwa pytania oraz prośby dotyczące polskiej lokalizacji serwerów. Długo zastanawialiśmy się nad uruchomieniem takiej usługi, ważyliśmy wszystkie za i przeciw, w końcu została podjęta decyzja w tej sprawie.
Już za kilka dni uruchamiamy nowe serwery umieszczone w datacenter CIS Nephax w Gdańsku, na nowe serwery zostaną przeniesione konta klientów z innych naszych serwerów (o ile klient nie zastrzegł sobie konkretnej lokalizacji serwera przy zakupie usługi).

Rozumiemy, że dla niektórych z Państwa ważną rzeczą jest także lokalizacja serwerów na terenie Wielkiej Brytanii. Prosimy o kontakt osoby, które chciałyby nadal korzystać z serwerów umieszczonych na terenie UK, te konta nie zostaną przeniesione na polskie serwery i nadal będą utrzymywane na tych serwerach.

Każdy klient, którego konto zostanie przeniesione na serwery w Polsce zostanie o tym poinformowany pocztą elektroniczną, system wyśle informację o danych do konta na nowym serwerze (także zawarte będą tam informację na temat adresów DNS dla tych serwerów).
Przeniesione konta na serwerach zlokalizowanych w UK będą działać do 15 stycznia 2012 roku, do tego dnia należy zmienić adresy DNS dla swoich domen tak, aby uniknąć ewentualnych przerw z dostępie do usług.

Prosimy już teraz o kontakt z naszym działem technicznym i poinformowanie nas która lokalizacja dla Państwa będzie bardziej odpowiednia.
W przypadku pytań serdecznie zapraszamy na chat z konsultantem lub na nasz helpdesk, tam odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące migracji kont na nowe serwery.

MZone Group
5 Kings Road, Dereham
United Kingdom

Dodany obrazek

Tel/Fax: +44 1362853229
email: office [at] mzone-net.eu
lub: office [at] mzone-net.co.uk

#2 potty

potty

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów
  • Imię:Maciej

Napisany 03 styczeń 2012 - 22:30

No wlasnie przeczytalem maila z ta radosna wiadomoscia. Mozna jedynie prosic o przypomnienie maila, na ktory nalezy wysylac informacje o checi przeniesienia?

#3 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 postów

Napisany 03 styczeń 2012 - 22:43

No wlasnie przeczytalem maila z ta radosna wiadomoscia. Mozna jedynie prosic o przypomnienie maila, na ktory nalezy wysylac informacje o checi przeniesienia?

Wszystko na helpdesku wykonujemy.

Edytowany przez www.mzone-net.eu, 03 styczeń 2012 - 22:44.

#4 R@fi

R@fi

Rafi

• WHT Pro
  • 1228 postów

Napisany 03 styczeń 2012 - 22:43

A gdzie serwer w PL jest ulokowany ?

#5 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 postów

Napisany 03 styczeń 2012 - 22:44

Napisałem w info, Nephax.

#6 elcct

elcct

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1180 postów

Napisany 03 styczeń 2012 - 23:16

A to nie będzie wolniejsze ? Może pingi będą mniejsze, ale chyba w PL nie dostaniesz 1gbps na maszynę i rozsądnej kwoty za transfer. Nie jestem klientem, tylko ciekawi mnie tak dziwny krok... Rozumiem, że dla firmowych wizytówek to by było ok.

#7 Miłosz

Miłosz

Weteran WHT

• Moderatorzy
  • 4022 postów
  • Firma:Sys-Com / M-Networks Sp. z o.o.
  • Imię:Miłosz
  • Nazwisko:Oller

Napisany 03 styczeń 2012 - 23:25

A to nie będzie wolniejsze ? Może pingi będą mniejsze, ale chyba w PL nie dostaniesz 1gbps na maszynę i rozsądnej kwoty za transfer. Nie jestem klientem, tylko ciekawi mnie tak dziwny krok... Rozumiem, że dla firmowych wizytówek to by było ok.

Nie sądze.. Bo co z tego, że masz 1 gbps, jak spokojnie zmieścisz się w 100 i więcej nie potrzebujesz? W Polsce ping będzie dobry, ale do UK pewnie taki sam jak teraz w drugą stronę ;)

#8 elcct

elcct

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1180 postów

Napisany 03 styczeń 2012 - 23:37

Ale czy tam jest tylko jedna strona ? Bo chyba chodzi o shared... nie wiem... jak ja wrzucam kasę na adwords to jakiś czas potem mam transfer nawet 300mbps tylko z jednej strony. A gdyby było wolniej to połowa ludzi by wyłączyła stronę zanim by się włączyła po kliknięciu na reklamę. Szkoda kasy.

#9 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 postów

Napisany 03 styczeń 2012 - 23:39

Miłosz mnie uprzedził w odpowiedzi, nie będzie wolniejsze. Łącza na naszych serwerach są dokładnie monitorowane, więc dokładnie wiemy co ile i jak jest użyte.

#10 Gość_Kaluza_*

Gość_Kaluza_*
  • Goście

Napisany 04 styczeń 2012 - 10:53

W końcu się doczekałem :)

#11 Hekko.pl

Hekko.pl

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1730 postów
  • Firma:H88 S.A.

Napisany 04 styczeń 2012 - 12:48

elcct, jeśli masz taki ruch to najpewniej nie korzystasz z shared. Na shared zwykle istnieją ogranicznia transferowe, co uniemożliwia utrzymanie w dłuższym czasie takiego ruchu.

#12 elcct

elcct

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1180 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 13:39

elcct, jeśli masz taki ruch to najpewniej nie korzystasz z shared. Na shared zwykle istnieją ogranicznia transferowe, co uniemożliwia utrzymanie w dłuższym czasie takiego ruchu.

Masz rację, bez sensu trochę się zapytałem, za co przepraszam.

#13 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 00:58

Miło mi Państwa poinformować, że od dnia dzisiejszego jest już możliwe zamawianie serwerów w lokalizacji PL:
  • Hosting Współdzielony (Seria Basic)
  • Serwery Pro Business
  • Serwery Reseller
Oczywiście dostępna jest również lokalizacja serwera na terenie Wielkiej Brytanii.

Wszystkie serwer są obsługiwane przez panel administracyjny cPanel (dla kont reseller WHM/cPanel).

Do końca tygodnia będą jeszcze trwały prace nad reorganizacją naszych serwerów, prosimy wybaczyć wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja jak i również dobra serwerownia (Nephax) przypadnie Państwu do gustu.
W przypadku pytań serdecznie zapraszam na nasz chat do konsultanta/tki lub bezpośrednio ze swojego konta poprzez helpdesk (dostęp tylko dla naszych klientów).

Edytowany przez www.mzone-net.eu, 11 styczeń 2012 - 01:00.

#14 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 11:34

Miło nam poinformować Państwa o obniżeniu cen za odnowienie domen PL.

Aktualny cennik domen PL:
Rejestracja domeny: tylko 15.99 PLN
Odnowienie tylko 59.04 PLN
Aktualny cennik domen znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.mzone-net...ex.php?d=domeny

Do cen nie ma konieczności dodawania podatku VAT, jest to cena końcowa dla naszych klientów!

Jednocześnie informujemy o aktualnej promocji pod nazwą: Darmowa Domena
Do każdego serwera opłaconego na okres jednego roku dodajemy domenę całkowicie gratis!

W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez chat lub na email: sales [at] mzone-net.eu
Serdecznie zapraszamy!

#15 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 postów

Napisany 09 maj 2012 - 12:50

Miło mi poinformować o aktualizacji naszej oferty dla serwerów VPS PRO i wprowadzeniu małych zmian w tej ofercie.

Od dnia dzisiejszego każdy serwer z serii PRO VPS posiada w swojej cenie bezpłatną administrację serwera.

W skład usługi administracji wchodzą:
  • Instalacja panelu administracyjnego (cena nie zawiera licencji dla płatnych paneli administracyjnych)
  • Instalacja, administracja i podstawowa konfiguracja serwera (konfiguracja np. Firewall, DNS, FTP, maila itp)
  • Monitoring serwera (całodobowy)
  • Naprawa usterki oraz czas reakcji na awarię określono poniżej

Czas reakcji na awarię (gwarantowany):
  • W godzinach 6:00-23:00 (od 60 minut do 6 godzin w zależności od wybranego pakietu serwera)
  • W godzinach: 23:00- 6:00 (do 8 godzin)
  • Gwarancja naprawy usterki do max 24h
Link do oferty: http://www.mzone-net...x.php?d=vps_pro
W przypadku pytań zapraszam na chat do naszego konsultanta/tki.

Uwaga: nie zezwalamy na instalację gier typu Minecraft na serwerach typu PRO, jednak jak najbardziej polecamy tego typu serwery pod gry przeglądarkowe.

Edytowany przez www.mzone-net.eu, 09 maj 2012 - 12:51.

#16 Kolopik

Kolopik

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1858 postów
  • Imię:Kacper

Napisany 09 maj 2012 - 12:53

Bez limitu godzin? Admin będzie pracował, np. 20h w ciągu miesiąca na jednym serwerze za darmo ?

#17 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 postów

Napisany 09 maj 2012 - 12:57

Tak, będzie pracował nawet 20 godzin. Nie za darmo, przecież masz to wliczone w cenie serwera.
Administracja jednak dotyczy tylko serwera i jego usług, ewentualnie instalacji lub naprawy modułu itp. Nie dotyczy zaś obsługi Twojej strony www i administrowania nią.

Edytowany przez www.mzone-net.eu, 09 maj 2012 - 12:57.

#18 Kolopik

Kolopik

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1858 postów

Napisany 09 maj 2012 - 14:01

Serwery z serii VPS PRO są odpowiednikiem wirtualnego serwera dedykowanego, dają Ci możliwość pełnej swobody konfiguracji serwera, instalacji oprogramowania czy zarządzania. Seria PRO jest kierowana dla użytkowników o większych wymaganiach systemowych (przeznaczona np pod: serwery gier, duże serwisy www itp.). Serwery VPS w tej serii są nieznacznie droższe, jednak serwery "matki" na których są umieszczone konta to maszyny o większej mocy obliczeniowej.

Na serwerach serii VPS PRO nie zezwalamy na instalację serwerów gier, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić idealnie działanie oferowanych przez nas usług. Serwery są monitorowane przez całą dobę, w przypadku jakiekolwiek usterki podejmujemy natychmiast naprawę.

Pomyłeczka ;)

#19 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 postów

Napisany 09 maj 2012 - 14:07

Przecież oferta jest dopiero wprowadzana, zaraz to poprawimy na stronie.

#20 Kolopik

Kolopik

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1858 postów

Napisany 09 maj 2012 - 21:23

Przecież oferta jest dopiero wprowadzana, zaraz to poprawimy na stronie.

No tak, moja wina. Mogłem się domyślić :P

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: mzone, serwery, polska, uk, hosting, shared

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników