Skocz do zawartości
lukaszuu

[sprzedaz serwerow www] OSZUST!

Polecane posty

witam

 

znalazlem osobe ktora jest oszustem nie sprzedaje niczego tylko zbija na tym interes np jest automat podaje login i haslo a nie dziala kompletnie strona to hostbit.pl i osoba ktora to sprzedaje ma konto na profitsms.pl

nip jest niepoprawny a regon wskazuje ze jest farmerem i sprzedaje warzywa.

 

www.hostbit.pl

 

 

gadac do dzieciaka ktory ma max 15lat i udaje wazniaka i nie potrafi pomoc, tylko ulzyl sobie ze mnie zablokowal

kontakt do tego "sprzedawcy" : 23730418

 

Prosze cos z tym zrobic bo poleca wpierw a potem zero kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze cos z tym zrobic bo poleca wpierw a potem zero kontaktu.

Chyba ździebko niepoważny jesteś chłopie. Co my mamy poradzić na to, że dałeś się zrobić w bambuko? Takie są efekty jak się w krzakach kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpierw patrze NIP i REGON jest to kupilem dostalem pewny kod wpisuje a tam ze nie mozna wykonac oczekiwanej uslugi wpisuje 2x i nie dziala kompletnie kod. sprawdzam na http://www.stat.gov.pl/regon/ a tam ze koles sprzedaje warzywa i ziemniaki.przynajmniej konto reseller zeby ten dzieciak stracil. profitsms.pl nic z tym nie robi napisalem na gg i maile i zero efektu. chcialem sprawdzic przynajmniej czy rozni sie od innych szybkosc etc. wiec rozni sie tym ze sprzedaz dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze cos z tym zrobic bo poleca wpierw a potem zero kontaktu.

 

1. Zgłoś to na policję smile.png po 1-2 tygodniach będą efekty i nauczy się że nie ma co kłamać i oszukiwać ludzi.

2. Nie możemy nic z tym zrobić jednakże dobrze że ostegłeś osoby na forum przed tą osobą, ponieważ wiem że dużo osób sprawdza firmy/ osoby przez wyszukiwarkę google smile.png następnym razem po wpisaniu danych tej osoby może ktoś się natknie na ten post.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez NetMat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz.. zacznij używać interpunkcji, bo nie daje się czytać tego bełkotu

Po dwa.. na stronie nie ma danych firmy, sam ich nie podałeś -> Krzak

Po trzy.. Twoje doświadczenie powiększyło się o znajomość jakości obsługi w krzakach prowadzonych przez gimnazjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

registrant type: individual

nameservers: ns2.idel.pl. [195.117.191.88]

ns1.idel.pl. [195.117.191.88]

created: 2011.10.17 07:28:46

last modified: 2011.11.24 10:27:37

 

Może chłopak jeszcze nie ogarnął dobrze skryptu bo "krzaczek" nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie podalem bo prawdopodobnie juz usunal a kupowalem u niego wczoraj za 11zl sms. szkoda gadac. na szczęście nie sa to ostatnie pieniadze. do profitsms.pl napisalem i mysle ze pozbędą się jego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Chciałeś kupić DUŻO za jak NAJMNIEJSZE pieniądze w jakimś krzaku to MASZ ZA SWOJE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobi ten dzieciak, gdy ktoś doniesie na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic, bo nie doniesie. Proste. Jeden z użytkowników chciał coś dodać, dlatego odblokowałem temat. Ale jak narazie nie widać żeby zabierał się do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeden z uzytkownikow? predzej to ten sprzedajacy. widzialem tresci u znajomego jak pisali ze soba i pisal ze predzej moga mnie podac do sadu, niz jemu moga cos zrobic .wezcie zamknijcie ten temat i tyle. sprawa zgloszona na policje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

HostBit.pl jest moją własnością !

Nie zamierzam nigdzie zamieszczać nipu i regionu ponieważ nie świadcze usług hostingowych.

Jest tylko i wyłącznie wykupiony reseller dla rozdawania sponsoringu i rozdawania DARMOWYCH kont dla przyjaciół.

Zapoznałem się już z tą sprawą z WHT. 90 % napisanego tematu to pomówienie za co ten użytkownik powinien opowiedzieć karnie.

Jeśli chodzi o to że "zwrotny kod nie działa" to jest to nie możliwe ponieważ nikt takiego smsa nie wysłał, jeśli nawet by wysłał to kod by działał. (oczywiście moge udostępnić logi wysłanych smsów)

Jeśli ktoś też chce może dostać ode mnie kod sms gg 23730418 na przetestowanie aktywacji serwera.

Również nie rozmawiałem z tym Panem przez gg .. wiec na prawdę temat jest żałosny (jeśli jednak lukaszuu sądzi inaczej proszę o wklejenie rozmowy albo przynajmniej screenu.

 

Mógł też wywnioskować te nie świadczymy usług hostingowych po tym ze nie reklamuje się w internecie.

 

 

Podejrzewam że ten temat został napisany przez mojego znajomego, ta sama sytuacja wydarzyła się kiedy po napisaniu cmsa hostingu zostałem oskarżony o "krzaczka" Przypominam że na stronie nie ma nawet podanych kont bankowych wiec nie widzę podstaw aby ten temat był dalej przedłużany

 

Pozdrawaim

 

 

Edit@

Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś pytania zapraszam na gg

Edytowano przez pakozaur (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dać im jeszcze broń palną, to może sie sami pozabijają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze, że sprzedaż ciągła = firma czyli hostbit to krzak z jakimś cwaniaczkiem, który ma resselera, nie płaci podatków, szuka frajerów i jest idiotą :) zero tolerancji dla krzaków.

 

taką ''firmę'' można otworzyć w min. 2h : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hosting za sms = firma :) gratuluję szablonu z templatemonster.com :P

 

Czy widzi Pan aby sprzedawał konta www?

Jedynie mam go do sponsoringu

 

dziwne, że nigdzie nie pisze o sponsoringu :)

Edytowano przez Tomiz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dla użytku prywatnego to umieść info, że nie sprzedajesz hostingu i usuń możliwość płatności sms

 

Na dodatek na stronie, można bez problemu kupić, mam nadzieję, że ten poszkodowany zgłosił to i sprawa zakończy się gdzie indziej

Edytowano przez Igorek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieje .. . a przy okazji odpowie za pomówienie ..

 

Jest odblokowane ponieważ ja doje znajomym kody kiedy nie mam możliwości dojścia do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest strona publiczna. Jest tylko do mojego użytku.( i dla znajomych !!)

nieważne czy dla twoich znajomych czy nie, fakt jest taki, że sprzedajesz konta hostingowe bez prowadzenia działalności i odprowadzania podatków (95% użytkowników profitsms.pl prawdopodobnie nie odprowadza podatku do US)

 

w dotpay nie założyłeś konta bo tam trzeba mieć ukończone 18 lat a czytając te posty na pewno nie masz tylu lat :) (masz zdecydowanie mniej :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na grafice jeśli ma Pan o tym pojęcie możesz to usunąć biggrin.png

Jak mam jakiemuś koledze powiedzieć ?

Mowie mu kup pakiet za 3 zl i tyle tak ?

 

 

Mówiąc tutaj kup mam namyśli że ja mu daje kod i on go tylko wpisuje

 

 

P.S ten napis byl juz od nowości :]

http://allegro.pl/skrypt-hosting-za-sms-da-i1958773774.html

Sry za link

Edytowano przez pakozaur (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×