Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Giorgi

Giorgi Design

Polecane posty

Jeżeli mam być szczery to bardzo ale bardzo słabo się postarałeś.

Niczym tam nie zachwycasz ani nie zachęcasz do 'współpracy'. Strona z drugiej strony jest zdecydowanie też bardzo uboga więc w zasadzie nie masz nic nam do zaprezentowania, teoretycznie powinieneś dać żywą stroną, ta szarość mnie dobija, po prostu odrzuca.

 

Taka jest moja opinia czy ją bierzesz do Siebie to już nie moje zmartwienie.

Pozdrawiam

Edytowano przez KtosiK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

6/10

 

Nie jest złe ale mogłoby być lepsze... Dół strony masz do zmiany (Ostatnie komentarze itd.) najlepiej to wywalić i wstawić coś sensownego. Bo masz połowę strony od oferty i prezentacji Siebie a połowę jak blog :)

 

Na stronie o mnie wstaw zamiast filmiku jakieś twoje prace przykładowe.

 

I to chyba na razie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wordpress z layoutem ściągniętym gdzieś z netu, logotyp praktycznie nie istnieje, 2 rzeczy w portfolio, obie nie warte komentarza.

Nudzę się i tylko dlatego w ogóle cokolwiek o tej "stronie" czy tam "portfolio" napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie może być... .94 to rozumiem że twój rocznik? Na ten wiek powinieneś umieć więcej - chyba że wczoraj zacząłeś. Wywal to (wordpress) i stwórz coś swojego, albo wybierz lepszego gotowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywal to (wordpress) i stwórz coś swojego, albo wybierz lepszego gotowca smile.png

 

Dlaczego?

Bardzo dobry silnik, a pod folio super "bajery" można z nim robić.

Akurat pracę grafika ocenia się po jego projektach, a nie na jakim CMS'ie siedzi :)

 

Powracając do tematu:

Projektu nie ma co oceniać. Template pobrany z Vivee, a contentu brak.

Rada ode mnie - nie pokazuj takiego logotypu (http://giorgi94.webd.pl/prace/sprzedaz2.png). Dlaczego ? To jest grafika rastrowa, a jakby nie było logo robimy w wektorach ;) Od razu na starcie się spalisz.

Jak nie potrafisz jeszcze pracować z wektorami, to nie rzucaj się na głęboką wodę, bo przez to możesz nic nie zarobić.

 

Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×