Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * - - - 3 głosów

[opinie] HostingHouse.pl

[opinie] HostingHouse.pl

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
44 odpowiedzi na ten temat

[opinie] HostingHouse.pl

#1 KALWI

KALWI

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisany 24 maj 2011 - 19:20

Witam
Korzysta już ktoś z ich usług? Oferta wygląda ciekawie.

Pozdrawiam.
  • 0

#2 is_wm

is_wm

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 938 postów

Napisany 24 maj 2011 - 20:38

Marka od sprawdzonej firmy :)
  • 0

#3 Godzio

Godzio

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 99 postów

Napisany 25 maj 2011 - 08:33

Wygląda solidnie i jest na tyle tanio, że można spróbować.
Konto, które sobie właśnie założyłem umieszczone jest na serwerze Kimsufi.

Edytowany przez Godzio, 25 maj 2011 - 08:40.

• 0

#4 Er!

Er!

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 10:49

Korzystam z ich usług od ok pół roku. W tym czasie nie zauważyłem żadnej przerwy w działaniu serwerów choć korzystam z nich dość intensywnie :D Fajnie że maszyny mają w Polsce, jednak różnica w działaniu w porównaniu z niemieckim hetznerem przynajmniej w moim przypadku jest bardzo widoczna. Za 15 złociszy można mieć naprawdę fajny serwerek, a teraz jeszcze niedawno dodali zniżkę na multikod do katalogów, czyli za 50 złociszy dostałem wpis do 131 stron
  • 9

#5 Nemon

Nemon

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 15 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 15:37

@Er! - Nowy użytkownik "1 postów" .... hmm Dodany obrazek
mało opinii to sugeruje że jest dobrze??
Z reguły ludzie jak już piszą to piszą źle, a jak nie piszą wcale to znaczy, że nie ma zgrzytów.
a tak poważnie zastanawiam się nad tą firmą i chciałem was poprosić o aktualne opinie, jak ze stabilnością pomocą techniczną, awariami szybkością itp. pomijając opinie jednopostowców....

Edytowany przez Nemon, 28 grudzień 2011 - 15:41.

• 0

#6 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisany 29 grudzień 2011 - 13:29

1. Mam chrome 16.0.912.63 m. Useragent i strona www chrome podaje, że jest Chrome 16. Co zrobić?
2. Nie każdy właściciel firmy całymi dniami grzebie w panelu szukając ludzi którzy mają fałszywe dane.
  • 0

#7 Mateusz Olkuśnik

Mateusz Olkuśnik

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisany 08 październik 2012 - 19:22

Posiadam najmniejszy serwer już przeszło 6 miesięcy i do tej pory nie miałem z nim żadnego problemu. Nawet szybkie odpowiedzi na mojej zapytania. Ale ostatnio chciałem zainstalować sobie Joomla 3.0 i pojawił się komunikat "Your host needs to use PHP 5.3.1 or higher to run this version of Joomla!".
Napisałem w tej sprawie ale niestety dostałem smutną wiadomość, że nie ma możliwości aktualizacji PHP do nowszej wersji :(
Niestety jak tylko skończy się okres płatności za serwer będę musiał zrezygnować z dalszego prowadzenia serwera gdyż jest trochę stara wersja PHP i nie ma możliwości aktualizacji.
  • 0

#8 Kulfi

Kulfi

Nowy użytkownik

• WHT Pro
  • 17 postów
  • Firma:http://hostinghouse.pl
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Tykwiński

Napisany 08 październik 2012 - 20:33

Z aktualizacją PHP celowo się wstrzymujemy, bo z moich obserwacji wynika, że zbyt wiele ludzi korzysta jeszcze z niekompatybilnych z wersją 5.3 skryptów (głównie chodzi tu o funkcję eregi). Natomiast wszystkie nowe konta są już uruchamiane na serwerze z PHP 5.3 i na życzenie przenosimy konto na ten właśnie serwer (wystarczy zatem napisać do BOK prośbę o przeniesienie).
  • 0

#9 Mateusz Olkuśnik

Mateusz Olkuśnik

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisany 08 październik 2012 - 21:13

Czy jeśli konto będzie przeniesione na nowy serwer z nowszym PHP to wszystko zostanie zachowane? Bo aktualnie działa strona oparta o MySQL i ważne aby nic się nie zmieniło. I wszystkie pliki i dane zostały bez zmian.
  • 0

#10 Damian72a

Damian72a

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów
  • Imię:Damian

Napisany 10 listopad 2012 - 13:20

Posiadam konta na kilku serwisach hostingowych, także na HostingHouse - powiem tylko tyle, że jest to dobra oferta dla początkujących. Jak za tą cenę, to up-time jest niezły, tak samo jak i prędkość. Szkoda tylko, że HostingHouse nie posiada dobrej oferty dla bardziej wymagających klientów, ale... jak dla początkujących jest okay. Podoba mi się tutaj także to, ze oprogramowanie jest aktualizowane, no i szybka instalacja CMS-a z panelu jest niezłym rozwiązaniem. Gdyby można byłu tutaj w kilka sekund instalować Wordpressa/Joomlę z panelu klienta, wtedy byłoby bosko.

Edytowany przez Damian72a, 10 listopad 2012 - 13:21.

• 0

#11 Sekhmet

Sekhmet

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 16:13

Mam u nich hosting dość sporo czasu.

Jednak jest coraz gorzej. Teraz święto jest gdy chociaż raz w dniu nie wywali Internal Server Error.

Muszę chyba się rozejrzeć coś z lepszym uptime.

• 0

#12 arve_lek

arve_lek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 22 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 20:15

Za dużo osób zaczeli przyjmować. Też to zauważyłem, że serwer działa gorzej niż na początku.

• 0

#13 HostingHouse

HostingHouse

Czasami na forum

• Firma Bronze
  • 45 postów
  • Firma:Imaginio Sp. z o. o.
  • Imię:Paweł

Napisany 30 styczeń 2013 - 20:25

Żaden z naszych serwerów nie jest obciążony nawet w 50%.

W przypadku występowania problemów, zapraszam do kontaktu z BOK.

• 0

#14 Bananas

Bananas

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 17:08

Rowniez odczuwam problemy z tym hostingiem. Raz sie strona zaladuje, raz wyrzuci internal server error, a raz sie wcale nie zaladuje. Nie polecam, mam u nich hosting od ponad pol roku i nie ma miesiaca, abym nie mial z nimi problemu. Piszac do boku to oczywiscie odpowiadaja, ze z ich strony wszystko dobrze i niczego nie zauwazyli...
  • 0

#15 ucho103

ucho103

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 02 luty 2013 - 11:40

Mam konto u nich od kilku miesięcy, nie mal codziennie wywala serwer, ja już muszę myśleć o zmianie serwera - bo dla sklepu internetowego takie losowe działanie serwera jest niedopuszczalne, nie mówiąc już o SEO..

+dla początkujących jest ok

+szybki BOK

+obsługuje preste,joomle, wordpressa itd.

-wywala prawie codziennie

• 0

#16 arve_lek

arve_lek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 22 postów

Napisany 20 luty 2013 - 16:26

Za dużo osób zaczeli przyjmować. Też to zauważyłem, że serwer działa gorzej niż na początku.

Muszę napisać sprostowanie, bo akurat wtedy było zbyt mocno obciążone konto - migracja danych, bo mieli awarję dysku. Także, póki co polecam.

Edytowany przez arve_lek, 20 luty 2013 - 16:26.

• 0

#17 DOLNET

DOLNET

Nowy użytkownik

• Firma Bronze
  • 9 postów
  • Firma:Dolnet Group Sp. z o.o.
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Hucaluk

Napisany 24 marzec 2013 - 21:18

Założyłem konto około 1 miesiąc temu, pakiet złoty.

Serwer znajduje się w sprintdatacenter.pl , mogę szczerze polecić, chodziło mi właśnie o Directadmin. Na chwile obecną nie zauważyłem braku stabilności oraz przerw.

Mogę polecić każdemu użytkownikowi :)

• 0

#18 Westbam

Westbam

WHT PRO!

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 972 postów
  • Firma:Może kiedyś...
  • Imię:Damian

Napisany 25 marzec 2013 - 06:37

Dziwne... Ja mam najmniejszy pakiet na małe forum i mam w ovh kimsufi.... Chyba że wyższe pakiety przerzucają do SDC...

• 0

#19 DOLNET

DOLNET

Nowy użytkownik

• Firma Bronze
  • 9 postów
  • Firma:Dolnet Group Sp. z o.o.
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Hucaluk

Napisany 25 marzec 2013 - 09:39

traceroute highcloud.pl - Możliwe bardzo, że najwyższy pakiet jest pakowany do SDC

Dziwne... Ja mam najmniejszy pakiet na małe forum i mam w ovh kimsufi.... Chyba że wyższe pakiety przerzucają do SDC...

• 0

#20 pawel913

pawel913

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 12 maj 2013 - 10:49

Mam konto od 4 miesięcy i polecam wszystko jak najbardziej OK. Super hosting

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników