Skocz do zawartości
adell1877

Forum PCSH

Polecane posty

Cześć. Jestem administratorem forum komputerowego http://www.pcsh.pl'>http://www.PCSH.pl - "Polskie Centrum Software & Hardware". Pewnie tutaj pomyślicie - "znowu kolejne forum komputerowe...". Fakt faktem, ale pomijając to zapraszam do zapoznania się ze stroną i poradnikami, które były pisane z myślą o "zwykłych zjadaczach chleba", bez jakichkolwiek niezrozumianych terminów i określeń oraz bez niepotrzebnego zagłębienia się w fachową terminologię. Co więcej - prowadzimy współpracę z pewnym serwisem, który będzie nam dostarczał sprzęt (obudowy, wentylatory, pasty termoprzewodzące..) do testowania. Jesteśmy też na dobrej drodze pozyskania sponsora i zrobienia konkursu z nagrodami rzeczowymi - oczywiście komputerowymi. Jeśli macie jakieś problemy, pytania, sugestie --->

 

 

http://www.pcsh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Zacznę troszkę negatywnie :

- Strona jest postawiona na PHPBB3 ten skrypt nie jest zbyt dobry.

- Wygląd : forum jest bardzo rozciągnięte co nie wygląda zbyt dobrze. kolorystyka jak i grafika jest dość uboga.

 

Na razie nic innego nie przychodzi mi do głowy.

 

Pozytywnie natomiast wyróżniłbym :

 

-starasz się załatwiać partnerów jak sądzę co jest dużym plusem.

-Dużo użytkowników i dużo tematów

-Bardzo dobry podział for na podfora - > Jest bardzo dużo pod-for przez co użytkownicy na pewno znajdą coś dla siebie : )

- Dobrze, że istnieje Dział Off-Topic gdyż osoby które nie mają nic konkretnego do powiedzenia lub chcą pogadać na inne tematy mogą tam pisać.

- Są konkursy -> Duży plus to przyciąga użytkowników!

-Jest chat za to również plus.

-Serwis działa szybko :D

- Są poradniki

 

Propozycje :

 

-Forum bym postawił na innym skrypcie niż phpBB3 ( nie koniecznie musi to być zaraz vBulletin )

-Jeśli jednak nie chcesz zmieniać oprogramowania to proponuje wyśrodkować forum i wrzucić jakieś ładne tło na boki.

-Grafika : Cóż nie każdy jest grafikiem. Jeśli nie potrafisz tego zrobić sugeruję poszukać skórek do oprogramowania na jakim jest forum.

 

W sumie to na tyle.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Strona jest postawiona na PHPBB3 ten skrypt nie jest zbyt dobry.

dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam zaufania do phpBB3. No ale cóż to tylko moje zdanie. U mnie oprogramowanie phpBB3 nie sprawdziło się. Jeśli sądzicie inaczej to nie nie uznaję tego za to że ie macie racji : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tera kilka słów ode mnie. W niedalekiej przyszłości będziemy mieć konkurs z nagrodami, sponsorowany przez sklep nr 1. Jestem też w trakcie rozmów z innym sklepem komputerowym do tzw "fuzji". Chiciaż słowo "fuzja" jest trochę przesadzona. Po prostu staniemy się forum dla sklepu. No i oczywiście będziemy czerpać z tego jakieś profity w przyszłości, pod warunkiem obopólnej korzyści. Co to szablonu - tak nie jest idealny. Zleciliśmy już pracę aby mieć unikatowy, oryginalny szablon. Ale nie wiem ile może to potrwać. A co do skryptu. Na ipb albo vb troche za wcześnie. Jedni wybraliby phpbb3 inny mybb czy smf. Kwestia przyzwyczajeń i opinii. W przyszłości kiedy forum rozwinie się na pewno skorzystamy z płatnego skryptu. Chociaż jeśli brać przykład z np. forum dobreprogramy - wcale nie jest to potrzebne do szczęścia, lecz na pewno jest to mocno zmodyfikowane, przynajmniej mi się tak wydaje.

Edytowano przez adell1877 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam zastąpić phpBB3 (uprawnienia w pbpBB3 to masakra) na MyBB lub SMF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mam zaufania do phpBB3. No ale cóż to tylko moje zdanie. U mnie oprogramowanie phpBB3 nie sprawdziło się.

 

Jakość kodu phpBB3 a takiego MyBB to niebo a ziemia. Skaluje się lepiej od od darmowej i płatnej konkurencji, a napisany został przez ludzi którzy mają swoje lata w php, dlatego chociaż system uprawnień jest przekombinowany a funkcjonalność podstawowa może wydawać się archaiczna, jeśli się na to zgodzisz, dostajesz system który został wytestowany z każdej strony, nie żre zasobów i nie klęknie pewnego dnia "sam z siebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Znowu znawcy sie wypowiadaja... tak samo jak z vista :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu znawcy sie wypowiadaja... tak samo jak z vista :-)

 

Eh.. Vista to taka porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu znawcy sie wypowiadaja... tak samo jak z vista :-)

 

Jedni znawcy, a inni więksi znawcy, sam uważam że phpbb3 przewyższa w znacznym stopniu takie silniki jak SMF, nie wspominając już o MyBB i jak na razie jest najlepszym wyborem na niekomercyjne rozwiązania.

 

To że phpbb by przemo psuje całą opinie o phpbb, nie znaczy że oryginalne produkty phpbb będą również tworzyć okrągłe 0.

 

Eh.. Vista to taka porażka...

 

Porażką są użytkownicy którzy przeceniają możliwości swojego komputera na którym dotychczas stał przykładowo XP stawiając na nim Vistę.

Dla wielu może to być nowością że Vista działa przyzwoicie na komputerze który nie jest zabytkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i własnie mamy nowy szablon + parę widgetów na stronie. Jutro startujemy z konkursem z nagrodami od esc.pl, zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra reklama nie jest zła :)pcsh.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy kto to napisał. Niestety nie mam wpływu na nikogo. Jeśli ktoś będzie chciał nas tak promować to ja już nic z tym nie moge zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×