Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
alex

Wpłata w USA na polskie konto

Polecane posty

Wyjeżdżam w te wakcje do pracy do USA. Chciałbym się popradzić w jaki sposób dostarczyć najbezpieczniej i najtaniej pieniądze?Czy założyć w Polsce konto walutowe i stamtąd robić przelewy (co chyba jest dość drogie)?Czy może są inne formy przelewów lub wpłacania pieniędzy.Nie chciałbym ich poprostu wieźć w skarpecie spowrotem do Polski. Z góry dzięki za dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz otworzyc 2 konta w MoneyBookers - jedno z adresem polskim, drugie z amerykanskim. Po zarejestrowaniu sie wyswietlaja CI mozliwosci wplaty na konto MB - bank w USA, idziesz do banku, podajesz numer konta firmy MoneyBookers Ltd i numer referencyjny - po nim beda wiedzieli, ze pieniadze wplynely do Ciebie.

 

Nastepnie robisz przelew z konta MB na inne konto MB - polskie, w tym momencie pieniadze sa na polskim koncie i mozesz zlecic wyplate do polskiego banku - koszt wyplaty to 1.8euro, koszt transferu to max 0.5euro, tak wiec za calosc wyjdzie 2.3euro - raczej nie istnieje tanszy sposob transferu pieniedzy.

 

MoneyBookers to firma zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, wiec nie ma obaw, ze pieniadze gdzies znikna. Mam brata w Irlandii i zawsze przesyla pieniadze w ten sposob.

 

Mozesz sie zarejestrowac z mojego polecenia:

https://www.moneybookers.com/app/?rid=218425

 

lub bezposrednio:

https://www.moneybookers.com

 

Dla Ciebie nie bedzie roznicy, a dla mnie tak - przy kazdej Twojej wplacie jakis cenciak sie u mnie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moneybookers.com jest bezpieczne i tanie, korzystałem i nie miałem jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×