Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cyrial

[pytanie] Szkolenia Linux

Polecane posty

Witam,

mam dosyć nietypowe pytanie, mianowicie chciałem wprowadzić do usług firmowych szkolenia z zakresu użytkowania systemu/ów Linux. Jeśli chodzi o SuSE, wiem, że wymagany jest certyfikat i pozostanie partnerem firmy Novell. Chciałbym jednak wiedzieć jakie warunki trzeba spełnić, chcąc prowadzić płatne szkolenia, np. z systemu OpenSuSE. Nie wydaje mi się, żeby była to samowolka, a kto by chciał wydawał swoje własne certyfikaty, dlatego zwracam się z pytaniem do Was, czy mieliście kiedykolwiek styczność z taką działalnością lub czy posiadacie wiedzę na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli to ma być nic nie znacząca lipa, to można chyba samowolkę zrobić (byle z fakturą).. ale jeśli chcesz, aby papiery, które wystawiasz (certyfikat jakiś, czy świadectwo odbycia warsztatów) się liczyły, wtedy trzeba mieć uprawnienia szkoły np. niepublicznej, publicznej itd.. dokładnie nie wiem co i jak, bo nie mam takich kompetencji.. heh generalnie im ważniejsze ma być Twoje szkolenie, im bardziej ma się liczyć fakt jego odbycia, tym więcej będzie potrzebne papierków, zezwoleń (razem z kadrą, która ma kształcić ludzi - przygotowanie pedagogiczne itd. itp.)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to ma być nic nie znacząca lipa

Gdyby to miało być coś takiego, to nawet bym się za to nie zabierał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×