Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
userx

[opinia]TLDs na www.dd24.net - dla mnie ok

Polecane posty

pierwsza firma, ktora spotkalem z real time registration. polecam. ceny europejskie, ale obsluga i support pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu piszesz "pierwsza firma, ktora spotkalem ..... " ???

takie opinie pisza ludzie nie zwiazani z firma

A Ty jestes ewidentnym spamerem (zwiazanym z ta firma), ktory napisal na tym forum trzy posty i ... wszystkie identyczne ( http://www.webhostingtalk.pl/search.php?se...ch_author=userx )

a co do firmy to ... rejestruje domeny drozej od NASKU :D:) ( domeny *.PL - po 65 euro czyli ok. 270 zł)

 

P.S.

co oznacza "real time registration"?

czy to oznacza, ze rejestrujecie domeny bez ich oplacenia? :D:)

a moze to oznacza, ze ze rejestrujecie domeny w chwili wplyniecia kasy - czyli jesli ktos oplaca karta kredytowa to odrazu jego domena idzie do rejestracji - ale takich firm sa setki (albo tysiace)

a moze macie mozliwosc, ze w ciagu sekundy DNSy rozchodza sie po calej swiatowej sieci internet? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu piszesz "pierwsza firma, ktora spotkalem ..... " ???

takie opinie pisza ludzie nie zwiazani z firma

 

Bo to prawda.Czepiasz sie drobiazgow, a opinia jest opinia i ma prawo byc subiektywna-firma jestem zafascynowany, choc przyznaje, ze umieszczenie postu w dziale Ofert to byl moj blad - wybaczysz chyba niedoswiadczonemu uzytkownikowi forum.

 

 

a co do firmy to ... rejestruje domeny drozej od NASKU :D :D ( domeny *.PL - po 65 euro czyli ok. 270 zł)

 

Nie znam polskich realiow, tekze cenowych. Wiem, ze jek na warunki np. niemieckie, maja najlepza oferte...

P.S.

co oznacza "real time registration"?

 

mowisz, placisz i masz

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×