Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
domena24.info

Propozycja dla chcącego rozpocząć hosting

Polecane posty

Witam serdecznie.

 

Nazywam się Wojciech Czajka i w Internecie nie jestem anonimowy. Mam serwis www.domena24.info świadczący usługi hostingowe oraz rejestrację domen. Obsługujemy 50 Klientów. Nadarzyła mi się okazja kupna okazyjnie mieszkania i jeżeli jest ktoś chętny do zakupu działającej działalności hostingowej z aktualnymi klientami , domenami oraz serwerem o pojemności:

6 GB / 60 GB transferu miesięcznego , WHM , C-PANEL umieszczonego na serv.hostings.pl to czekam na propozycje. Obecnie wszystkie konta i domeny są płatne . Nie utrzymujemy kont sponsorowanych co pozwala na rozwinięcie działalności gospodarczej.

 

Czekam na propozycje z ceną wyłącznie email.

 

Nie ma ciśnienia na sprzedaż, bo dobrze mi się z niego korzysta o czym może świadczyć niska opłata miesięczna 100 PLN i brak awaryjności ponad 12 miesięcym ale jeżeli ktoś wie, że sprosta obsłudze Klientów i rejestracji domen pod tym atrakcyjnym i wypromowanym adresem - to zapraszam do negocjacji. Oczywiście w Twojej cenie musi być uwzględniony podatek VAT bo otrzymasz fakturę oraz stosowną umowę kupna-sprzedaży czym muszę zabezpieczyć obecnych Klientów przed ewentualnymi roszczeniami wobec mojej osoby na wypadek Twojej niewydolności.

 

Z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×