Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bialymaly

Google Checkout, Paypal

Polecane posty

Czy google chceckout akceptuje kartę mBank(visa)? ale nie ekartę albo multibanku , ew. czy PayPal akceptuję karte multibanku? a i czy można zlikwidowac konto google checkout po jednej transakcji, bo potrzebne mi konto paypal albo checkout aby zapłacic za dreamhost,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kartę wypukłą czy debetową typu electron? Jeśli masz tą drugą to nie zapłacisz za jej pośrednictwem via PayPal czy tego typu systemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma wypukłej mam taką bardziej wklęsłą nie mam kredytowej,

pytam się czy checkout albo paypal akceptuje karty mulitibanku, albo czy checkout akceptuje te zwykłe mbanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko wypułke karty będą akceptowane przy płatności przez internet, jeśli bezpośrednio z karty mają pobrać pieniądze, a nie przez system bankowy (platnosci24, mTransfer).

I nie ma znaczenia, czy karta płaska będzie z banko Kowalskiego, szwajcarskiego, czy mBank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta Visa Electron w Inteligo nie jest wypukła z tego co pamiętam a Paypal ją akceptuje. Myślę, że właśnie przez takie wyjątki pojawia się tyle wątpliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A robiłeś nią "przelewy" ?

 

Bo, że karta jest akceptowalna, to nie znaczy, że będzie dobrze działać :) Ja miałem taką wpadkę z moją VISA w BZWBK. Była akceptowalna, ale jak co do czego doszło to środki nie były ściągane z konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta z Inteligo mozna placic. Ale IMO to dosc niebezpieczne, bo karta jest podpieta bezposrednio do konta, a nie np. jak w eKarcie czy netkarcie (m*Bank), do odrebnego subkonta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie przychodzi kurier? i czy jak w banku zakładam konto to od razu dostaję kartę? a i czy pay pala można przez mtransfer obsługiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od lekko ponad roku korzystam z eKarty mBanku. Przez te ok. 14 miesiecy dokonalem za jej pomoca okolo 25 transakcji online. Nigdy nie mialem zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Yagadoor - i działa eKarta w PayPal ?? :)

Nigdy nie widziałem sensu eKarty, skoro to samo mogę zrobić normalna kartą, a tu jednak !! Była by to rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj z PayPalem sie nią nie bawilem, ale zapewne tak. eKarta ma funkcjonalność (w sieci) Visy Classic (wypukla Visa), z kodem CVV2 etc.

 

Na pewno dziala z chociazby gamespot.com, gameplay.co.uk, amazon.com. Zreszta... musi dzialac. To w koncu odpowiednik normalnej karty. Plusem ogromnym jest to, ze do eKarty masz jakby subkonto, ktore zasilasz srodkami z glownego konta. Jesli stracisz eKarte, mozesz stracic co najwyzej pieniadze, ktore masz na jej subkoncie, nikt nie ruszy Ci w prosty sposob funduszy na podstawowym koncie w mBanku. Doladowujesz subkonto przed transakcja, placisz online, rozladowujesz do 0. Proste i bezpieczniejsze niz typowa karta kredytowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak, eKarta / netkarta bedzie dzialac na 100%. Po prostu musi, dla systemu transakcyjnego to jest taka zwykla VISA Classic z kodem CVV. System nie widzi roznicy :-). A skoro nie widac roznicy... ;-).

 

IMO dla bezpieczenstwa opisanego w powyzszym poscie zdecydowanie warto w to zainwestowac. Dodam jeszcze, ze w przypadku kart kredytowych kod CVV/CVC jest podawany najczesciej na jej odwrocie... W ogonku supermarkecie kazdy go moze zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... A w przypadku eKarty dostajesz go w osobnej kopercie, podobnie jak samą kartę. Zapamiętujesz i życzysz światu miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście:

 

Dziękujemy, że korzystasz z eKARTY. W październiku wydamy dla Ciebie nową eKARTĘ o poszerzonej funkcjonalności. Umożliwia ona, m. in., sprawdzanie kodu CVV2 w serwisie transakcyjnym oraz podniesienie dziennego limitu do 20 tys. zł. Nowa karta zostanie wydana bezpłatnie. Po 10.12.2007 stare karty zostaną automatycznie zamknięte.

 

n/c :)

 

 

więcej info:

http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/nowaekarta.html

 

 

To mi się podoba :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*internetowy wniosek o eKARTĘ dostępny będzie od września 2007 r.
Ale jakoś nie widzę tego na swoim koncie :)

 

 

-- EDIT

Poszedłem na czat mCzat... na zgłoszenie operatora czekałem ok 15min :)

A po zadaniu pytania, że "na stronie mBank jest napisane, że od września można składać wniosek o eKarte z poziomu panelu konta, ale mimo wszystko nie ma takiej opcji. I kiedy będzie to dostępne" uzyskałem odpowiedź "Na chwilę obecną nie mamy takich informacji" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×